"באופן אישי אני חושב שה-iPhone הוא מכשיר משעמם להחריד, תמיד היה ותמיד יהיה". האמירה הזו, המעט יומרנית יש לומר, זקופה לזכותו של מנהל השיווק של HTC, ג'ף גורדון, שצייץ אותה ברשת המיקרו-בלוגים החברתית טוויטר (Twitter), בהתייחסותו לדו"ח הרבעוני אותה הציגה אפל לפני מספר ימים. "כשמדובר בטלפון חכם, ובטח בטלפו חכם אישי, אני דורש מכשיר מהמם, אמין, חזק ועוצר נשימה", הוא הוסיף, תוך שהוא לא חוסך בסופרלטיבים אודות המכשירים אותם השיקה לאחרונה החברה בה הוא מועסק. עם זאת, ציין כי הוא אינו שונא את אפל ואף משתמש במחשב מסוג MacBook Pro כמחשב האישי שלו.

"לטעמי, הבחירה ב-iPhone כמכשיר אישי היא בחירה קלה מדי", המשיך גורדון. באופן לא מפתיע למדי, הוא תיאר את המכשיר שהוא היה רוצה שיוצא לו מהכיס כמכשיר ייחודי ואישי שאינו מתאים לכל אחד. "באופן כללי, אני רוצה להוציא לאנשים את העיניים כאשר אני מוציא את הטלפון החכם שלי מהכיס", הוא כתב תוך שהוא בוודאי מייחס אותם למכשיר הדגל, One M8, אותה השיקה החברה לפני מספר חודשים.

לצד האמירות השנויות במחלוקת, צופה מנהל השיווק של HTC כי 2015 תהיה "שנה מלאת הפתעות" עבור חברתו. על-פי הדיווחים והשמועות האחרונים צפוי מכשיר הדגל הבא של החברה לעבור מהפך לא קטן שיתמקד בעיקר במצלמה ובטכנולוגיית הסאונד הבוקעת מהמכשיר.

שתף:
-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.
 • Mikel

  מנכל htc צודק. אם לא המחיר המכשיר שלי היה htc ולא lg

 • בור

  אני לא אגיד שהאנדרואידים גם מעניינים במיוחד.
  הכול נשאר פחות או יותר אותו דבר מאז הגלקסי נקסוס שהיה לי לפני שנתיים. עוד 800 ליבות, 4 גיגה ראם, ו-200 מגהפיקסלים , זה לא מה שישנה לי. המכשיר בזמנו גם היה עובד די טוב וחלק.
  לזכותם של HTC, הם החברה שבאמת מנסים לחדש משהו בשוק הלא חדשני הזה.
  רמקולים מעולים, עיצוב מתכתי.

 • Shay

  נכון, מכשירי אנדרואיד יודעים לעשות קצת יותר ממכשירי אפל..
  יש לי מכשיר אנדרואיד ואייפון, אני ממש לא אוהב להתעסק עם האנדרואיד, פשוט לא! לא כיף, לא חלק, לא זורם, הרבה אפליקציות נראות טוב יותר על ios..
  כשאני מסתכל על ההרשאות שאפליקציות דורשות בעת הורדה, אני פשוט לא מבין למה כמעט כל אפליקציה פשוטה דורשת כ״כ הרבה הרשאות מיותרות לפעילות האפליקציה?! מרגיש בטוח יותר עם האייפון שלי.
  למרות שיש כמה דברים שהייתי רוצה ממערכת האנדרואיד, מעדיף לוותר בתמורה לפרטיות.
  האמת, לא חשבתי שמנהל בחברה שמייצרת מכשירי אנדרואיד יפרגן לאייפון, לפעמים עדיף להסביר למה שלך טוב יותר ולא למה השני פחות טוב ולצאת פחות פטאתי.

  • Asaf Moraz

   שנים שאני רואה תגובות כמו שלך ברשת ושום דבר לא משתנה. הדבר היחיד שהשתנה זה שפעם, עד לפני מספר שנים (3-4 אם לדייק), היית רואה מעט מכשירי אנדרואיד והמון מכשירי אייפון. היום המצב השתנה ורואים הרבה יותר מכשירי אנדרואיד ופחות מכשירי אייפון. עכשיו תסיק את המסקנות שלך לבד. אגב, לא בא לשנות אצלך משהו, אבל ברגע שאתה מסתובב עם שני מכשירים זה עשוי לבלבל ואני מדבר מניסיון. מעבר לכך, בחירה באנדרואיד לא נכון תיצור אצלך סלידה. הרי אתה בטח יודע שאנדרואיד זה לא אייפון כשלכל חברה יש את הממשק הייחודי שלה כך שלא כולם אותו הדבר ולכן אתה עשוי למצוא משהו לא נוח באנדרואיד X בו בזמן שבאנדרואיד Y הכל יזרום לך חלק.

  • David

   העניין הוא, שמערכת האנדרואיד מזהירה אותך לגבי ההרשאות. באייפון קורה אותו המצב, רק שהiOS לא מזהיר…

 • ishay

  זה לא שהאייפון לא טוב הוא פשוט משעמם
  כמותר אין ספק שהאייפון מכשיר טוב שעושה את העבודה אבל לא הרבה מעבר
  והגישה של המנהל הזה מאוד צודקת אנחנו במצב של היום לא מחפשים תמיד את המוצר שיעשה את העבודה אלא את המוצר שיעשה וואו שישאיר איפקט על כולם ואייפון במצב של היום כבר לא עושה את זה

 • אבי

  צודק.

 • שי שבו

  שונא אייפון ועוד יותר שונא את אפל
  צודק ב100% מכשיר משעמם רצח. תמיד אמרתי שאייפון זה חרא מצופה שוקולד