מכשיר הסלפי הראשון של HTC מגיע לישראל במכירה מוקדמת. חברת טאצ’ גרופ, נציגת HTC בישראל העלתה מכירה באתר וואלה שופס של ה-Desire Eye במחיר של 2,819 שקלים.

המכשיר, אשר מכוון לטרנד הסלפי העכשווי, ומגיע עם מצלמה קדמית ואחורית בעלות חיישן של 13 מגה פיקסל ויישום מצלמה בשם Eye Experience על מנת לנצל את יכולות המכשיר. כך לדוגמה ניתן לשלב תמונות שצולמו במקביל שתי המצלמות יחדיו, תמונת סלפי רחבה, צילום מספר תמונות ושילובם בתמונה אחת ועוד.

מפרט המכשיר כולל מסך בגודל 5.2 אינץ׳ באבחנה של 1080p, שבב מרובע ליבות מדגם Snapdragon S801, זיכרון RAM בנפח 2 ג׳יגה-בייט, זיכרון פנימי לאחסון בנפח 16 ג׳יגה-בייט, סוללת 2,400mAh וכאמור מצלמה קדמית ואחורית באבחנה של 13 מגה-פיקסל. הוא כולל גם את זוג הרמקולים BoomSound, תמיכה בהרחבת זיכרון ע"י microSD של עד 128GB, חסינות בפני מים בתקן ה-IPX7 (עד מטר אחד למשך חצי שעה). עוביו עומד על 8.5 מ"מ ומשקלו 154 גרם.

לפי שעה לא פורסם מתי המכשיר יישלח לרוכשים, וכפי הנראה זה יקרה במהלך החודש הנוכחי.

שתף:

HTC Desire Eye

מכשיר הסלפי של HTC, ה-Desire Eye מצויד בזוג מצלמות עם חיישן 13 מגה פיקסל, אחת בקדמתו והשנייה בגבו. הוא בעל מסך 5.2 אינץ' Full HD, שבב מרובע ליבות, זיכרון עבודה 2 ג'יגה-בייט של RAM, אחסון בנפח 16 ג'יגה-בייט ומערכת האנדרואיד עם ממשק ה-Sense

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.