היצרנית הטיוואנית HTC לא הצליחה לחדור לשוק הטאבלטים עם מספר המכשירים המועט מאוד שהוציאה לשוק, אך לדברי בלומברג, היא לא מתכוונת עדיין לוותר. לפי מקור בחברה, HTC מתכננת להוציא לשוק טאבלט 7 אינצ’ המריץ אנדרואיד וגם את מערכת ההפעלה Windows RT.

לא נאמר מהו המפרט של הטאבלטים על ידיד המקור, אך כן ידוע כי טאבלט ה-Windows RT יהיה הראשון של החברה ומבוסס על מעבד בארכיטקטורת ARM, בדומה לזה של האנדרואיד ויציע מספק יישומים של HTC. שני הטאבלטים יוצגו בחודש ספטמבר או אוקטובור ויחלו להימכר זמן קצר לאחר מכן

בתוך כך מדווח אותו מקור כי HTC תכננה לייצר טאבלט 12 אינצ’ מבוסס Windows RT אולת ככל הנראה החברה החליטה לוותר עליו בשל עלות הרכיבים הגבוהה, מה שישפיע בסופו של דבר על המחיר.

HTC T6
כבר שמענו לאחרונה על מכשיר מתחרה מבית HTC לפאבלט הידוע של סמסונג העתיד לצאת, ה-Galaxy Note3 , תחת שם קוד "HTC T6", וזו תהיה הפעם הראשונה ש-HTC תשיק סמארטפון בתחום הנושק לסדרת הנוט של סמסונג.

כעת בדיווחים נוספים הודלף  חלק ממפרטו של אחד מהמכשירים, והוא  בהחלט מציג מפרט מרשים. ההדלפות מגיעות,שוב, מצד evleaks בדומה לפעם הקודמת ולפיהם ה-HTC T6 יהיה דומה ל-"HTC ONE" רק בגדול יותר. המכשיר יכלול מסך ענק בגודל 5.9 אינץ' ברזולוציית Ful HD ומעבד מרובע ליבות מסוג "Snapdragon 800" החדש של Qualcomm בתדר של 2.3GHz. כמו כן יכלול 2 ג'יגה בייט זיכרון RAM, ואחסון מבונה של 16GB.

בדומה למכשיר הדגל, גם ה-HTC T6 יכלול מצלמה בטכנולוגית "Ultrapixel" המשלבת 3 חיישנים נפרדים, סוללת המכשיר בנפח של 3300mAh, ויגיע עם מערכת ההפעלה הבאה של גוגל הצפויה לצאת בקרוב. ככל הנראה המכשיר יגיע עם עט סטילוס ייחודי של HTC בדומה ל-S-Pen של סמסונג ויהיה בעל טכנולוגיית זיהוי וקריאת טביעות אצבע כאמצעי אבטחה וגישה למכשיר. כרגע לא ידוע פרטי שחררו, בעוד שמתחרו העיקרי, ה-Galaxy Note 3 צפוי לנחות ב-3 ביולי, כך לפי השמועות האחרונות.

סייע בהכנת הכתבה: דוד שמעונוב

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.