מספר שבועות אחרי שהגיע למשתמשי iOS, המשחק Grand Theft Auto: Liberty City Stories עושה דרכו גם אל חנות ה-Google Play ולמשתמשי האנדרואיד. המשחק מציע גרפיקה משופרת, רזולוציה גבוהה יותר, תמיכה בבקרי משחק, מקשי מגע מותאמים וכן שמירות בענן באמצעות Rockstar Social Club, כך שתוכלו להתחיל משחק במכשיר אחד,  לשמור ולהמשיך באחר.

המשחק מתרחש ב-Liberty City, עיר אמריקאית שמבוססת על ניו יורק, שהוצגה לראשונה ב-GTA III. הוא מספר את סיפורו של טוני סיפריאוני, שחוזר לליברטי סיטי אחרי שירד ממנה על מנת להתחבא בעקבות רצח שביצע. עם הגיעו, הוא מגלה שהדרך לפסגה לא תהיה קלה. החזרת אמון המשפחה אותה עזב מתגלה כמשימה קשה, במיוחד בעיר שמנוהלת על ידי כנופיות, ברוני סמים ופוליטיקאים מושחתים.

המשחק ראה אור לראשונה ב-PSP של סוני בשנת 2005, כאשר מאוחר יותר הגיע גם ל-PlayStation 2. כעת, הוא מגיע למכשירים הניידים כחלק מחגיגות העשור של המשחק, כמו גם משחקי הסדרה הקודמים. לרגל השקתו ב-Google Play המשחק נמכר בהנחה של 40%, ובחנות הישראלית מחירו עומד על 15.90 שקל.

שתף:
-פרסומת-
חייל בשירות סדיר, גר באזור השרון אבל בקושי רואה את הבית. חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Need For Speed.
  • יוסף

    אני כבר שמתי לב לזה עוד שניכנסתי לחנות האפליקציות יום חמישי גם אני אף פעם לא שיחקתי במשחק הזה ולא ב vice city stories שמח שתהיה לי הזדמנות לשחק בו 🙂

    הוא ניתן להורדה באתר apkmania למי שרוצה להוריד אותו חינם 🙂

  • B.G

    כמה התבאסתי בזמנו שהוא לא יצא למחשב ועדיין לא יצא לי לשחק בו וגם לא ב vice city stories.