תחת השם myAndroid# גוגל (Google) הציגה כלי חדש המאפשר להתאים את סביבת העבודה שלהם באופן אישי, כלומר את מסכי הבית והעיצוב תחת מערכת ההפעלה אנדרואיד (Android).

ב-myAndroid יוכל, מי שמעוניין בכך, להעניק למכשיר שלו מגע אישי וזה לא רק מסתכם בערכת נושא. האתר ייקח המשתמש צעד אחר צעד כדי שיוכל לבחור רקע ייחודי לו, אייקונים שמשקפים את נקודת המבט העיצובית שלו, וגם משגרים שיכולים לשנות במידה משמעותית את ההתנהגות של מערכת ההפעלה מבחינת השימוש היומיומי.

כדי לקלוע לטעמנו האישי, האתר יציג לנו מספר שאלות במבחן שמכונה Taste Test, ושכדי להפעיל אותו צריך ללחות על הכפתור Find Your Match. כך הוא ישאל האם נעדיף גוון חלק ואחיד או צבעוני, האם אנו אוהבים טקסטורה אחידה או משתנה ועוד. בסופו של דבר, לאחר סדרת השאלות, האתר "מזהה" את הטעם שלנו ומספק סדרת המלצות לכל היבט עיצובי של מערכת ההפעלה.

לכל בחירה שלנו יש השפעה, כך שבסיום הוא מפנה לסדרה של אפליקציות ב-Google Play שמומלץ לנו להוריד לפי החברה, כדי להעניק לטלפון ו/או לטאבלטים מבוססי מערכת ההפעלה של החברה גוון אישי. מי שרוצה יכול גם לדלג על המבחן ולעבור בין העמודים השונים שמוצעים במסגרת הדף הראשי, וזאת בגלילה מטה. ניתן למצוא קישורים לפי נושאים, החל מרקעים משגרים (Launchers) ועד ווידג'טים שיכולים לעניין.

מוכנים לבחור את האנדרואיד שלכם? הקליקו כאן.