גוגל (Google) ממשיכה להציע עדכונים לAndroid Wear, מערכת ההפעלה שלה המיועדת לשעונים חכמים. החברה התחילה בימים האחרונה לשחרר באופן הדרגתי עדכון לגרסה 5.0.2 עבור השעונים המבוססים על מערכת ההפעלה שלה, שכזכור בסופו של דבר לא זכתה להצלחה המצופה בשנה שעברה.

עם זאת, מדובר לפחות בינתיים שעדכון הדרגתי כך שהוא עדיין לא זמין עבור כלח השעונים שהיצרניות שלהם בחרו ב-Android Wear עבורם.

לפי ידוע העדכון כבר זמין ל-Gear Live של סמסונג (Samsung), ל-Moto 360 של מוטורולה (Motorola)/לנובו (Lenovo) ול-G Watch R של LG. עם זאת, בעלי G Watch של LG ו-ZenWatch של אסוס (Asus) יכולים לצפות לעדכון כבר בקרוב, וייתכן אפילו שכבר בסוף השבוע הנוכחי.

ועוד משהו שלא ממש ניתן לצפות לו הוא חידושים. גרסה 5.0.2 של Android Wear היא יותר גרסת עדכונים ושיפורים. היא כוללת עדכוני אבטחה וכן דרסה מעודכנת של חנות האפליקציות Google Play בהתאמתה לשעונים.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
  • חתול תעלול

    חוסר ההצלחה של שעוני ה-Android Wear נובע בעיקר מהמחיר הגבוה שלהם, לא כל אחד יכול להרשות לעצמו שעון-יד במחיר הקרוב/גבוה מ- 300 ,320 דולרים. במיוחד לא בשביל מוצר שכולל מפרט נמוך כלכך ביחס להיצע שלו.
    החברות הגדולות צריכות להפעיל לחץ על המשווקים ולתמכר בעצמם את המכשיר בצורה שפויה יותר.