בצל גל ההכרזות המאסיבי אתמול אמש בכנס המפתחים השנתי Google I/O keynote התגלגל עדכון בחנות הגוגל פליי (Google Play) לאפליקציית החיפוש החכם – Google Search (גרסה -3.5.14.1234234 ). העדכון מוסיף את אפשרות הפקודות הקוליות (hotword detection) באמירת ה “OK, Google” לכל מקום במכשיר, כמעט כמו ב-Moto X. משמעות הדברים שמעתה ניתן להפעיל פקודות קוליות גם מתוך הגלריה או אפילו ממסך הנעילה.

עוד חידוש שנוסף הוא "היסטוריית החיפושים הקוליים" (Google Audio History) הנותן אפשרות לראות את הפקודות הקוליות שבוצעו בעבר בכדי לאפשר להתאים אותם בצורה טובה יותר לקול האישי. אין זה מפתיע כי מי שצפה אמש בהכרזה יכול להבין את הרעיון של גוגל : Google Now בכל מקום, ברכב, במכשיר הטלוויזיה ובמוצרים הלבישים ובגוגל רוצים שתשתמשו בחיפוש הקולי יותר.

בכדי להוריד את העדכון יש להיכנס לחנות הגוגל פלי או להוריד את הקובץ APK מכאן . לאחר התקנת העדכון יש לבחור ב Google Now > Settings > Voice > "Ok Google Detection" ושם לבחור האם החיפוש יפעל מכל מסך וממסך הנעילה. יש לציין כי למרות הפצת העדכון עדיין השירות לא פעיל לכל המשתמשים אך אנו בטוחים כי בהמשך כולם יקבלו אותו.

googlenow

 • סידה

  רע מאוד מה שגודל מוציאים ומה שהחברות מספקות אלינו.
  זה כמו שעבוד לניקוטין

 • S3

  כל עדכון מסוגל שולח אותי לשדרג למכשיר אחר, נמאסתם שם.
  עכשיו בs4 mini קיבלתי קיטקט והמכשיר לא יודע לעכל, אמרו לנו גיסא קלה אלאקהמכשיראלאק המכשיר רותח הזיכרון תקוע בסביבת 40% ואני שוב אכלתי אותה בעדכון שלא שינה כלום ויזואלית אבל חנק את המכשיר. טוב לא מקלל בשישי אבל לא להתקין

 • עמית

  זה תומך רק במכשירי הנקסוס יש לי גלקסי s5 וזה לא עובד

 • תומר

  זה לא תומך בשפה העברית אז אין צורך למהר לעדכן

 • בני

  זה בטח יזלול את הסוללה בטיררוף