שירות החיפוש החכם של גוגל, Google Now, התעדכן השבוע בגרסה חדשה עם מספר תוספות מועילות, וגוגל מביאה את טכנולוגית החיזוי גם למסכי הבית ולמסך הנעילה ומשיקה את גרסה 2.3.11.

בגרסה זו ניתן להוסיף ווידג’ט המציג את הכרטיסיות גם בקטן כמו מזג האוויר, זמן משוער הגעה הביתה, מניות ועוד. באותו האופן ניתן להתעדכן גם ישירות ממסך הנעילה (לבעלי גרסת אנדרואיד סטנדרטית) וכן הורחבו מקורות המידע ויכולות החיפוש. כך ניתן להתעדכן בזמן הטיסה הקרוב, לבדוק את מזג האוויר, למצוא תחבורה ציבורית במפה ועוד, וכן התראה לפני הגעה לפגישה לאחר בדיקת עומסי התנועה בכביש. ישנם יכולות נוספות הזמינים לתושבי ארה”ב כמו זמני שעות הצגה וקולנוע, תוצאות ספורט, נדל"ן, בדיקת משלוחים, מסעדות ועוד.

“כאשר Google Now הושק לראשונה בקיץ שעבר, הבטחנו שזה רק ההתחלה, ואנחנו ממשיכים להפוך אותו לטוב יותר על ידי הוספה של מידע שאתם זקוקים לו, עוד לפני שבכלל ביקשתם,” אמרה גוגל בבלוג שלה, “זהו העדכון הרביעי במספר מאז ההשקה, ואנחנו רק התחלנו!”.

את יישום החיפוש ניתן להוריד ישירות מגוגל פליי, אולם הוא דורש את גרסת מערכת האנדרואיד 4.1 ומעלה. עוד על Google Now, בסקירה על אנדרואיד 4.2 ובסרטון שבהמשך.

עדכון: חלק מהגולשים אמרו כי העדכון לא פועל בישראל, אצלנו עבד על הגלקסי נוט 2.

-פרסומת-
מנווט בין העכבר למוצץ, מאסטר בפוטושופ ומבשל מטעמים להנאתו. צלם מיום היוולדו ("אל תקראו למצלמה בטלפון DSLR") וחושב שלא צריך להוציא יותר מ-1,500 שקל על סלולרי חדש‎.