בתום המתנה של כמה חודשים, גוגל השיקה את שירות ה- Google Now גם למשתמשי iOS. העדכון זמין כעת באפליקציית החיפוש Google Search הקיימת והמוכרת עבור iOS לגרסה 3.0.0 הכוללת גם עדכוני מזג אוויר ומצב תנועה בזמן אמת ועדכונים על תוצאות ספורט והחדשות האחרונות, אולם לעת עתה, האפשרויות המורחבות של Google Now אינם זמינים בישראל.

Google Now הוצג עבור משתמשי האנדרואיד ביוני 2012 יחד עם גרסת ה-Jelly Bean. השירות מושך מידע מכל שירותי Google האישיים שבמכשיר כמו החיפוש, Gmail, לוח שנה, מפות, דפדפן Chrome היסטוריה, וכל דבר אחר המקושר לחשבון הגוגל שלכם, על מנת לספק מידע חיוני רלוונטי לפני שמחזיקי הסמארטפון יודעים שהם צריכים זאת. כך לדוגמה נוכלל קבל מידע על פגישות צפויות, מזג האוויר של היום, ולדעת לצאת בזמן לפגישה. גוגל מתעדכנת על עיכוב בתחבורה או פקקים בכבישים בדרך הקבועה שלכם לעבודה, ותעדכן אתכם לצאת קצת יותר מוקדם באותו היום. אם אתם בטיול, גוגל תסייע לכם למצוא אטרקציות בקרבת מקום ומספקת תרגום. ראו כרטיסיות עם המידע שאתם צריכים במהלך היום, עוד לפני שאתם מחפשים אותו.

בגוגל אומרים כי יישום ה-iOS זהה ליישום האנדרואיד, למעט מחוות מסוימות כמו החלקה כלפי מעלה להפעלת היישום, זאת בשל המערכת האקולוגית הסגורה של אפל שלא אישרה זאת. "היסטורית החיפוש של Google מציבה את Google Now במקום הטוב ביותר. מאי יכולת לספק קישורים ליכולת לספק קישורים, תמונות, קטעי וידאו, ולספק חוויה עשירה. לאחר מכן אנו מעוניינים לענות על שאלות טבע, הן בטקסט והן בדיבור. אמר בריס גולטקין (Baris Gultekin), מנהל תחום ניהול מוצר בגוגל והוסיף : אז לנו, ב-Google Now השלב הבא הוא לענות על השאלה עוד בטרם נשאלה"

כדי להשתמש וליהנות מ-Google Now עבור iOS, היכנסו ל-App Store והורידו או עדכנו את היישום מכאן

פורסם לראשונה באתר iPhones

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.