יותר חזק, יותר מדויק, יותר מהר. זה מה שמקווה גוגל (Google) להשיג עם השקת העיצוב המחודש של מנגנון חיפוש התמונות שלה שיתחיל להופיע במחשבי המשתמשים בימים הקרובים.

בגרסה החדשה של מנוע חיפוש התמונות, יופיעו תוצאות החיפוש בתצורה של לוח רציף שיאפשר לדפדף באופן מהיר יותר בין התמונות על ידי שימוש במקלדת, כולל האפשרות לחזור לתוצאות חיפוש אחרונות שבוצעו על ידי המשתמש בבחירה מרשימה מעודכנת, ושוב, לעשות זאת באמצעות שימוש במקלדת ללא כל צורך להזיז את העכבר.

בנוסף, המטה-נתונים של התמונות – נתונים שונים שקשורים לתמונה כמו גודל, שם וכדומה – יוצגו כעת בדף הראשי מבלי צורך לעבור לדף נחיתה חדש, וזאת תוך כדי הדפדוף עצמו מבלי צורך להציב על תמונה את סמן העכבר. הנתונים שיוצגו יכללו גם את שם האתר המארח. כפתורים שיופיעו מתחת למידע הבסיסי יאפשרו לקבל מידע מורחב על התמונה עצמה, לצפות בתמונה המקורית וכן לבקר באתר המארח.

לפי גוגל, מכיוון שהדף המארח לא יופיע יותר ברקע של התמונה במסגרת משל עצמו, תהליך עליית התמונה יהיה מהיר יותר וכן יוריד מהעומס על דפי המקור, וכן יוסיף לדיוק של הנתונים הסטטיסטיים שלהם.

ההודעה המלאה כאן.

>> גוגל מפתחת התקן שיפטור אותנו מהסיסמאות
>> Google Street View מתרחב לערים נוספות בישראל

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.