עוד בגרסת הבטא, גוגל הציגה את רעיון שיתוף טאבים, וכעת היא משיקה את השירות באופן רשמי בדפדפן ה-Chrome 19. השירות מאפשר לסנכרן בנוסף למועדפים, אפליקציות וסיסמאות, גם את הלשוניות (טאבים) שבזה הרגע המשתמש צופה. כך שבמידה והמשתמש עבר למחשב אחר או אפילו לנייד, הוא יוכל לצפות באותם לשוניות שזה הרגע פתוחות. כך מתאפשר מעבר מהיר בין הדפדפן, פיצ'ר החשוב בעיקר לנייד (בדפדפן הכרום בטא) ובמעבר בין מחשבים שונים כמו בין הבית לעבודה. הכרום אף יסנכרן את ההיסטוריה המקומית של כל טאב כך שניתן לחזור אחורה וקדימה מכל מקום.

נוסף לכך, הדפדפן מתקן עוד כ-21 באגים שונים ומתוכם 8 בעלי סיכון גבוה. החברה שילמה על באגים אלה פרסים כספיים בשווי של $16,500 סה”כ למפתחים אשר זיהו את הבאגים.

את סנכרון הלשוניות יחד עם תיקוני הבאגים ושיפורי היציבות בגרסה 19, ניתן להוריד באתר הדפדפן או דרך חלון האודות (About Google Chrome) בתפריט הראשי.

וידאו: סנכרון לשוניות, כך זה נראה

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.