סופסוף משתמשי אנדרואיד, בכל אופן אלו הגרים בארה"ב וקנדה, לא צריכים להיעזר ביישומי צד-שלישי על-מנת ליהנות מהאזנה לפודקאסטים (תוכניות אודיו) שכן גוגל (Google) הכריזה על הוספת פודקאסטים לקטלוג של פליי מיוזיק (Play Music), שירות הזרמת המוזיקה של החברה.

דיווחים שונים ברשת הצביעו על כך שבפברואר החלו בגוגל לבחון הוספה יכולת ניגון של פודקאסטים לשירות המוזיקה ואמש (יום ב') בבלוג האנדרואיד הרשמי החברה הכריזה על היכולת החדשה שזמינה כבר עתה בגרסת שולחן העבודה של הנגן ונפרסת באופן מדורג אל יישום הפליי מיוזיק המותקן על מכשירי האנדרואיד (Android). כמו בנגני פודקאסטים אחרים ניתן לבחור להירשם לפודקאסט מסויים, לקבל התראות שעולה פרק חדש ולהוריד מספר פרקים באופן אוטומטי.

בנוסף, בפרסום בבלוג החברה מציינת כי היא מאפשרת למצוא בקלות פודקאסטים מעניינים על-ידי שימוש בהצעות תלויות-הקשר (contextual suggestions), מדובר באפשרות שקיימת כבר ברשימות ההשמעה השונות בשירות הזרמת המוזיקה, כך לדוגמא ניתן למצוא פודקאסטים בנושא מדע וידע כללי תחת קטגוריית "למד משהו חדש" או פודקאסטים של קומיקאים ניתן למצוא בקטגוריית "צחק בקול רם" וכו'. כמו-כן גוגל מאפשרת ליוצרים להירשום ולהוסיף את הפודקאסטים שלהם תחת פורטל הפודקאסטים הייעודי. כאמור השירות זמין כרגע רק למשתמשים מארצות הברית וקדנה ובפרסום לא צויין אם ומתי יגיע השירות למשתמשים בשאר העולם.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.