חברת האלקטרוניקה הבריטית Ergo Electronics הציגה מיני מחשב נייד חמוד להפליא. זהו ה-GoNote Mini המציג מסך מגע 7 אינצ’ משולב מקלדת ומחליף את מערכת ה-Windows במערכת האנדרואיד.

GoNote Mini נראה כמו מחשבי הנטבוק (Netbook) של העבר אבל עם התאמות מודרניות של היום. אז פרט למערכת האנדרואיד בגרסת ICS (המעט מיושנת), הוא מציג מסך מגע 800×480, רץ על מעבד 1.2GHz, זיכרון 1 ג’יגה ראם ו-4 ג’יגה לאחסון. הוא מאובזר במקלדת מלאה וגם עכבר מהסוג שרואים בלפטופים של לנובו והוא כולל את שלל היציאות שהיינו מצפים ממחשב שכזה כמו USB, מצלמה 2 מגה פיקסל, יציאת אודיו, כניסת microSD, יציאת וידאו ב-mini HDMI ואוזניות. ה-GoNote מאובזר בסוללת 3000 מיל-אמפר, תקשורת WiFi ושירותי גוגל השונים.

GoNote Mini

בעוד ה-GoNote Mini אינו מחשב נייד חזק במיוחד, ובעיקר מכוון לתחום הגיל הצעיר. הוא דווקא כן מצטיין במחיר אשר נמכר ב-99 פאונד, שהם כ-550 שקלים בלבד. עוד פרטים באתר היצרן.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.