גולן טלקום ממשיכה לפנק את קהל צרכני הסלולר בישראל ובעקבות הצלחת המבצע המשתלם במיוחד למתניידים חדשים*, הוחלט בגולן טלקום להאריכו עד ה-24.3.2013. המבצע מתייחס לחבילת unlimited ("הכל כלול") במחיר 49₪ בלבד לחודש ל-6 החודשים הראשונים. לאחר מכן התשלום על החבילה יהיה 99₪ בלבד, כמחיר החבילה הקבועה של גולן טלקום. 24 למרץ 2013 (כולל) הוא המועד האחרון להפעלת כרטיס הסים.

גולן טלקום מציעה את חבילת unlimited ("הכל כלול") המשתלמת ביותר בישראל, הכוללת שיחות, SMS, MMS וגלישה ללא הגבלה (לאחר 3 ג'יגה אין מחיר חריגה, רק האטה במהירות) ובנוסף שיחות לחו"ל ל-53 יעדים לקווים נייחים ללא הגבלה (ארה"ב וקנדה גם לניידים).

גולן טלקום הביאה את המהפכה אשר שינתה את עולם התקשורת בישראל ופתחה עולם חדש בפני הצרכן הישראלי. כעת, בזכות הארכת המבצע המיוחד של גולן טלקום, יכולים שאר הצרכנים להצטרף למהפכה ההיסטורית ולמאות אלפי לקוחות מרוצים.

גולן טלקום מזמינה את כל המעוניינים לחתוך את חשבון הסלולר, להצטרף למהפכה באתר האינטרנט www.golantelecom.co.il ולקבל את חבילת unlimited ("הכל כלול") הברורה, הפשוטה והמשתלמת ביותר.

* המבצע: 6 חודשים בחיוב של 49 ש"ח לחבילת unlimited ("הכל כלול") למתניידים חדשים אשר יפעילו את כרטיס הסים עד ולא יאוחר מיום 24.3.13 ב-23:59 (שעון תל אביב). ספירת 6 חודשי ההנחה תחל מיום הפעלת כרטיס הסים של המספר המנויד והחיוב המוזל יחול בהתאם ליום הפעלת הכרטיס בחודש. על מנת להספיק ולקבל את כרטיס הסים בזמן ולהפעילו לכל המאוחר ביום 24.3.13 ב-23:59 (שעון תל אביב) יש להירשם לכל המאוחר עד ליום ה-19.3.13 בשעה 20:00 (שעון תל אביב).