כחצי שנה לאחר שהצהירה הוט מובייל שהיא נכנסת למגזר העסקי, גם חברת גולן טלקום החליטה להציע את שירותיה לבעלי העסקים, ועושה רושם שהם הזולים ביותר נכון להיום בשוק העסקי.

החברה משיקה את חבילת "גולן טלקום עסקי ללא הגבלה", במחיר של 25 ש"ח לקו, אשר כוללת שיחות בארץ ללא הגבלה, שליחה וקבלה של SMS ו-MMS בארץ ללא הגבלה, גלישה בארץ ובחו"ל עד 6 ג'יגה-בייט (לאחר מכן האטה), גלישה בארץ בדור 4 עד 20 ג'יגה-בייט, 50 יעדים לשיחות בינלאומיות (כולל ארה"ב וקנדה, וגם ניידים), 100 דקות שיחה לירדן ולרשתות פלסטיניות, שיחות מחו"ל לישראל ללא הגבלה, SMS מחו"ל לישראל ללא הגבלה וקבלת שיחות ו- SMS בחו"ל ללא הגבלה. לשם השוואה, בשאר החברות התשלום החודשים לקו עומד על כ-40 ש"ח בממוצע, ורובן גובות תשלום נוסף על דקות שיחה וחבילות גלישה בחו"ל.

יחד עם זאת, המחירים של גולן לא כוללים מע"מ, ובנוסף לתשלום החודשי על כל קו יגבה תשלום חודשי קבוע על כל הקווים יחד בסך 250 ש"ח. המבצע, אגב, מוגבל לעד 500 קווים בתוך הארגון.

לחבילה העסקית של גולן טלקום אפשר להצטרף עצמאית דרך אתר גולן טלקום, או בעזרת נציג אישי שיגיע לבית העסק תוך 2 ימי עסקים ויבצע את תהליך ההצטרפות ואף ישמש כאיש הקשר של החברה בגולן טלקום בעתיד), או בעזרת מוקד שירות לקוחות טלפוני ייעודי ללקוחות עסקיים.

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.