כחצי שנה לאחר שהצהירה הוט מובייל שהיא נכנסת למגזר העסקי, גם חברת גולן טלקום החליטה להציע את שירותיה לבעלי העסקים, ועושה רושם שהם הזולים ביותר נכון להיום בשוק העסקי.

החברה משיקה את חבילת "גולן טלקום עסקי ללא הגבלה", במחיר של 25 ש"ח לקו, אשר כוללת שיחות בארץ ללא הגבלה, שליחה וקבלה של SMS ו-MMS בארץ ללא הגבלה, גלישה בארץ ובחו"ל עד 6 ג'יגה-בייט (לאחר מכן האטה), גלישה בארץ בדור 4 עד 20 ג'יגה-בייט, 50 יעדים לשיחות בינלאומיות (כולל ארה"ב וקנדה, וגם ניידים), 100 דקות שיחה לירדן ולרשתות פלסטיניות, שיחות מחו"ל לישראל ללא הגבלה, SMS מחו"ל לישראל ללא הגבלה וקבלת שיחות ו- SMS בחו"ל ללא הגבלה. לשם השוואה, בשאר החברות התשלום החודשים לקו עומד על כ-40 ש"ח בממוצע, ורובן גובות תשלום נוסף על דקות שיחה וחבילות גלישה בחו"ל.

יחד עם זאת, המחירים של גולן לא כוללים מע"מ, ובנוסף לתשלום החודשי על כל קו יגבה תשלום חודשי קבוע על כל הקווים יחד בסך 250 ש"ח. המבצע, אגב, מוגבל לעד 500 קווים בתוך הארגון.

לחבילה העסקית של גולן טלקום אפשר להצטרף עצמאית דרך אתר גולן טלקום, או בעזרת נציג אישי שיגיע לבית העסק תוך 2 ימי עסקים ויבצע את תהליך ההצטרפות ואף ישמש כאיש הקשר של החברה בגולן טלקום בעתיד), או בעזרת מוקד שירות לקוחות טלפוני ייעודי ללקוחות עסקיים.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • התמני

  לא הבנתי את החלק של ה- 250 ש"ח…
  מישהו יכול להסביר ? ? ?

  • ishay

   תשלום דמי מנוי חודשיים לתוכנית
   לתשלום זה אין קשר לכמות הקווים שישתמשו בהטבה

   • התמני

    תודה רבה על ההסבר….
    כנראה שהתוכנית לא מתאימה לעסק עם שלושה אנשים …

    • משה,חיפה

     מי צריך חברת סלולר שמפרה רשיון מפעיל סלולר בישראל מפרקת אתרי סלולר ומנסה להמשיך לשווק לנו כעת חבילת עסקים ולהמשיך לעשות מאיתנו פראיירים ?? לאא תודה

     גולן טלקום פירקו אתרי סלולר בניגוד לתנאי הרשיון ואין קליטה בקו !!!!!!!!!!!

     גולן טלקום מפרקת את רשת האנטנות שלה במהירות – כך עולה מנתונים חדשים שהופיעו באתר המשרד להגנת הסביבה. בשלב זה לגולן יש 207 אתרי שידור פעילים. משמעות הנתונים היא כי גולן פירקה כ-500 אנטנות בחצי השנה האחרונה !!!!!

     שכן על פי הדיווח הקודם למשרד, לחברה היו בקיץ כ-690 אנטנות פעילות. האסטרטגיה הזו מאפשרת למנכ"ל החברה, מיכאל גולן, לחסוך כסף.

     עלות התפעול של אתר אנטנות מוערכת בכ-150 אלף שקל בשנה.

     פירוק 500 אתרים חוסך לגולן כ–75 מיליון שקל בשנה !!!!
     אבל משאיר מנויים ללא קליטה בקו !!

     איפה שר התקשורת לקנוס את גולן על הפרת תנאי הרשיון מפעיל סלולר???
     איפה כווולם לתת מענה למנויי גולן שנותרו עם קו ללא קליטה וגלישה ברוב הארץ סופית???????

     פירוק האתרים של גולן טלקום מנוגד לתנאי הרישיון של החברה !!!!!

     גולן שהתחייבה לכסות 20% משטח המדינה בתוך שנתיים, ו-40% משטח המדינה בתוך ארבע שנים ממועד קבלת הרישיון, שהתקבל ב-2011. משמע, גולן טלקום אמורה הייתה להמשיך ולעבות את הרשת שלה – ולא להיפך !!!

     חלק ממשפחתי התניידו להוטמובייל ואין להם כל בעיה בקליטה כי לשם השוואה, HOT מובייל, שזכתה לרישיון כמה חודשים לפני גולן, מפעילה 1,540 אתרים ברחבי המדינה – והחברה ממשיכה לבנות אתרים חדשים !!!

     אז מי אמר לנו להפסיק להיות פראיירים ?? מיכאל גולן ?? פשוט ביזיון – חברה בבעלות עבריין צריך לשלול ממנה את הרשיון ויפה שעה אחת קודם !!!!