ג’ורג’ הוטז (George Hotz), המוכר בשם GeoHot וידוע בזכות הפריצות הרבות למגוון מכשירים כולל גרסאות ה-iOS השונות מערכת האנדרואיד והפריצה הגדולה לקונסולות ה-PlayStation 3 הולך לעבוד על פרויקט Project Zero בגוגל אשר נועד למנוע רוגלות ונוזקות המגיעות מתוך באגים בתוכנה.

“אתה אמור להיות מסוגל להשתמש במחשב ובאינטרנט ללא חשש שהאקר באופן פרטי או בחסות ממשלתית פורץ אליו ומנצל באגים בתוכנה כדי להדביק את המחשב בוירוסים או גונב את החומרים האישיים”, אמר קריס אוונס מגוגל.

להוטז מייעדים תפקיד שהולם את יכולתיו והוא יצטרף לצוות אשר ישפר את האבטחה ביישומים המתחברים לרשת וחולקים מספר רב של משתמשים ובעלי סיכון לניצול על ידי האקרים.

הוטז גרם לסוני מבוכה רבה כאשר הצליח לפרוץ את ה-PlayStation 3 בינואר 2011, ואיפשר לגיימרים רבים להוריד בחינם משחקים לקונסולה. סוני אף תבעה את הוטז והגיע להסכם עימו ולהצרה שלא יפרוץ מוצרי סוני יותר לעולם.

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.