שעון חכם כבר יש לנו, בגדים עם יכולות אלקטרוניות גם יש, אז מה נשאר? טבעת חכמה. קווין בייטס (Kevin Bates), מפתח עצמאי החליט כי חסר לו עוד קצת טכנולוגיה והצליח לפתח טבעת חכמה המציגה נתונים ועדכונים ישירות למסך קטן בקצה הטבעת.

הטבעת המכונה Ö ring מתחברת למכשיר הטלפון בטכנולוגיית Bluetooth ובעלת צג OLED ברזולוציה של 64 על 32 פיקסלים, מעבד זעיר (16MHz) וסוללה 40 מיל-אמפר בתוכה שלדבריו תחזיק כ-4 שעות שימוש רציפות.

“יצרתי את הטבעת רק כדי לראות כמה ניתן למזער את הטכנולוגיה. קיבלתי השראה מקמפיין למימון המונים שהפכו להצלחה עצומה, ורציתי לבדוק האם ניתן לפתח טכנולוגיה מתקדמת יותר מאשר שהציגו במוצרי האב-טיפוס. “ אמר בייטס, יוצר הטבעת וכפי שציין, ישנם לא מעט פרויקטים במימון המונים לטבעות חכמות, שרובם הגדול לא הציג למעשה מוצר עובד אלא רק קונספט ולא מוצר ממשי.

בסרטון וידאו הוא מציג ממה היא מורכבת וכיצד הוא הצליח להציג עדכונים מהטוויטר, הודעות מייל, שעון ועוד. כמובן שהכל נראה כרגע כמו טבעת גדולה ולא אטרקטיבית, אך בהחלט מדובר בהוכחת יכולת מרשימה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.