לאורך השנים, סמסונג (Samsung) השיקה מספר מכשירי “מיני” לסדרת הגלקסי. לרוב אלו היו כמעין גרסה מוקטנת וזולה של מכשיר הדגל של אותה שנה, אולם לפי דיווח חדש הפעם זה יהיה מעט שונה.

למרות כי Galaxy S6 mini מעולם לא ראה אור יום, סמסונג מתכננת להשיק מחדש את הסדרה עם Galaxy S7 min, כך שבדומה לדורות הקודמים, המכשיר החדש יכלול מסך קטן יותר של 4.6 אינץ’ ברזולוציה של 1280 על 720 פיקסלים כאשר הפעם ובניגוד לדגמי העבר הוא ירוץ על אותו שבב הקיים ב-S7, כלומר Snapdragon 820 או Exynos 8890, כך שלא יהיה מדובר במכשיר חלש כלל וכלל. למעשה, פרט לגודלו של המסך, שאר המפרט נותר כמעט דומה כך שדגם המיני יצויד באותה מצלמת 12 מגה פיקסל הקיימת בדגם המקורי וכמו גם זיכרון עבודה של 3 גיגה-בייט RAM וכמובן בעיצוב זהה.

לפי הערכות, המיני החדש מכוון להתחרות בדגם ה-iPhone SE, מכשיר שיוכרז באירוע שאפל תערוך ב-21 למרץ ויציג לראשונה דגם מוקטן עם מסך 4 אינץ’ בעיצוב המשלב את הדורות הקודמים. מעבר לכך, בתחום מכשירי המיני החזקים אין למעשה יותר מידי מתחרים וסוני היא זו ששולטת עם סדרת ה-Xperia Z ובעתיד הקרוב Xperia X.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.