התחרות הסתיימה! תודה לכל המשתתפים. היו המון סיפורים מעניינים ואת האמת, היה קשה לנו מאוד לבחור אבל הנה הסיפור הטוב ביותר לדעתנו.

המקום הראשון:
הפרס: גלקסי אס 4

הכרנו בפייס וקבענו בבית הקפה לדייט. נפגשנו. ראיתי והתלהבתי, נסיכה אמיתית כמו שחשבתי. גם היא הסתכלה אך נראתה אדישה. מה עושים? נכנסנו לבית הקפה כולי לחוץ, הנחתי את הגלקסי על השולחן בחוץ, התלהבה. שאלה: "אפשר להעלות תמונה שלנו דרך ה"Dual Shot? עניתי "בטח" לחמודה. הרגשתי שזורם. אמרתי נראה אם הבחורה מבינה עניין, הלהבתי אותה עם ה Air View ויישומי ה-Smart שחבל על הזמן, השתחרר כל הלחץ והקליק היה פגז מחץ. העברנו דייט אחלה שנמשך אל תוך הלילה. חשתי שהלב כל הזמן רגש. מאז עברו חודשיים והכול פשוט דבש. עכשיו יש לה יום הולדת למתוקה והחברים מתארגנים לקנות את המתנה, הפעם אין התלבטות, גלקסי 4 בוודאות! (צפריר אבני)

המקום השני:
הפרס: זוג כרטיסים לסרט

יום ראשון בבוקר, שביזות יום א', עוד מרתון לימודים ארוך ומייגע ללא סוף
תנ"ך, מקצוע מעניין אך כמות החומר בלתי נסבלת, ספרות, מתמטיקה, ועוד שלל מקצועות בגרות ללא סוף.
תוך כדי כל זה, ישנו מקצוע מעניין, מקצוע מגמת מערכות מידע וידע, בלי לדעת כלום ולקבל 100 .
ברגע שהגלקסי S4 יגיע לחיים הם יהיו מעניינים יותר ומשעשעים יותר ומצחיקים ומהנים יותר כשהוא איתנו במשפחה ובפרט איתי כשותף לחיים A LIFES COMPANION.

בעזרת הגלקסי S4 והפיצ'רים המשולבים בו, יהיה ניתן לתמרן בין החובות הלימודיים, לבין העיסוק המוסיקלי בחיי היומיום שלי, אני מופיע לומד פיתוח קול משתתף בהופעות בעיר ואני לפעמים רוצה לתעד את החוויות האלה עם המצלמה בעלת ה13MP והצילום הכפול DUAL SHOT בצורה הרבה יותר מעניינת.
בעזרת הGROUP PLAY יהיה אפשר להשמיע את פרי היצירה מהאולפנים בצורה הרבה יותר טובה, ולא מייבשת כמו במכשירים אחרים שלא שומעים בהם כלום בלי שמות [תפוח] ,בכל מקום ובכל דרך שהיא.
הגלקסיS4 הוא שותף לחיים של כל הבית, בעזרת המסך הגדול שלו ניתן לשתף את כל בני הבית בביתי את האחיות שלי שכל כך רוצות מכשיר כזה.. הן מוכנות להחליף הרבה דברים בשביל זה גם את דורה ובוץ' חח.
ניתן לעשות משחקים משותפים בכך שמחברים אותו לטלוויזיה SAMSUNG הביתית בעזרת טכנולוגיית הMHL המופלאת.
ניתן לשלוח ברכות ליום ההולדת של אמא ושל אבא בעזרת ה SOUND AND SHOT , פיצ'ר מדהים לדעתי מאלה שאומרים איך לא חשבו על זה קודם? .
אם פעם אמרו שהכלב הוא ידידו הטוב של האדם, היום זה שונה, הגלקסי S4 הוא הינו ידידו הטוב של האדם, הכלב הוא אולי חם ואוהב אבל הגלקסי הוא מועיל ולא צריך לאסוף את צרכיו ;) .
בעזרת מחוות האויר ה AIR GESTURE, אני לא אצטרך להתאמץ כל הזמן תוך כדי העבודה על המחשב במגמה שלי בכדי לבצע משימות חשובות לימודיות וכאלה שלא חשובות בכלל אבל הן כיפיות ובכל זאת אעשה אותן בזמן לימודים כי אני לא צריך לגעת במסך הכל יותר מהיר ומועיל , גאוני.
עכשיו, חוץ מזה שאפילו במחשב שלי אין 8 ליבות שמתחלקות באופן גאוני לפעולות קשות וקלות, גם בכל סמארטפון אחר אין גאונות כזאת, אף טלפון אחר לא יכול להיות כה מועיל כמו הגלקסי הזה לדעתי, יש בו הכל, פשוט הכל, כל דבר שארצה לעשות אני אוכל לעשות, לנווט בתחנות אוטובוסים, ניווט כללי GPS, אמא שלי תוכל להשתמש בסמארטפון הזה למתכונים , כל המשפחה יכולה להינות ממנו כשותף לחיים של כולם, וגם של היחיד כאינדיבידואל. (אור אלדר)


המכשיר הסלולרי שברשותנו כבר מזמן לא משמש אותנו רק לשיחות. בין אם זה משחקים, גלישה, צפייה בתכני מדיה, קבלת עדכונים ברשתות החברתיות ועוד, אנו משלבים את הסמארטפון כחלק מחיינו – כל היום. Life Companion – "שותף לחיים" – הוא הסלוגן של המכשיר החדש של סמסונג, הגלקסי אס 4, המציג מספר רב של פיצ'רים חדשים המשתלבים בחיינו.

samsung GS4בין החידושים ניתן למצוא את מחוות האוויר (Air Gesture) המאפשרות לענות לשיחה, לצפות בהודעה או לדפדף בין תמונות ודפי רשת על-ידי העברת היד מצד לצד מעל למסך, צילום-כפול (Dual Shot) אשר משלב את זוג המצלמות של המכשיר – הקדמית והאחורית – המסוגלות לצלם בו-זמנית כך שגם הצלם הופך להיות חלק מהתמונה, Eraser, המוחק אלמנטים לא רצויים מהתמונה, Sound & Shot, המאפשר לצלם תמונה ולהוסיף לה קטע קול קצר, S-Translator, המתרגם סימולטנית בין 9 שפות שונות, Group Play לשיתוף וניגון קבצי מדיה בין מכשירים ועוד.

לכבוד השקת מכשיר הגלקסי אס 4 בישראל וחגיגות 6 שנים לאתר, סמסונג ישראל ו-TGspot רוצים לשמוע מכם כיצד מכשיר הגלקסי אס 4 יכול להשתלב בחייכם, כאשר שולחי הסיפורים הטובים ביותר יזכו במכשיר גלקסי אס 4 במתנה.

איך משתתפים?

 1. כתבו בתגובות לפוסט סיפור קצר בן 100 מילה לפחות וספרו כיצד הגלקסי אס 4 יכול להשתלב בחייכם.
 2. הסיפור יכלול לפחות 2 ממאפייני המכשיר השונים.
 3. על הכותבים להיות מגיל 16 ומעלה.
 4. יש לשתף או לעשות לייק לפוסט זה.
 5. בתגובה יש להשאיר מייל במקום המיועד לכך (לא יפורסם).
 6. מועד אחרון להגשת הסיפור: ה-07.06.13 בשעה 15:00.
 7. כל משתתף רשאי לכתוב סיפור אחד בלבד.
 8. בהשתתפותכם הנכם מאשרים את הסכמתכם לתקנון התחרות.

 

בסיום התחרות, יבחר צוות השופטים את הסיפור שלדעתנו היה המעניין ביותר וכותבו יזכה במכשיר גלקסי אס 4 חדש.

פרסי משנה: זוג כרטיסים לסרט קולנוע בסינמה סיטי למקום ה-2.

טיפים

 1. נסו לכתוב בצורה משעשעת ומעניינת.
 2. היעזרו בביקורת המלאה שלנו על הגלקסי אס 4, בכתבה על הפיצ'רים השונים ובכל הכתבות שבאתר כדי לגלות את כל החידושים על המכשיר.
 3. חשבו על הסיפור שלכם לפני כן, כתבו אותו לאט וקראו מספר פעמים לפני השליחה.
 4. האתר שומר לעצמו את הזכות לא לאשר סיפורים אשר לא עמדו בתנאי התחרות והתקנון.
שתף:
-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.
 • Oreliko

  קנו לי כבר , נסלח לכם אל זה שלא שיתפתם אותי בתחרות .

 • אור

  אוף רציתי גלקסי 4 חח

 • סקרן

  מי זכה?

  • אור

   איזה באסה זכיתי מקום שני :/

   • מירה רנן

    לך? אני שכחתי לענות למייל והפסדתי אפילו את המקום השני שזכיתי בו.

 • עדו

  יום בחיי ללא גאלקסי 4: חברה שלי אוהבת להשים את הפאלפון רחוק ממני כדי שאקום מהמיטה ולא אמשיך לישון (אפילו שאין לי באמת סיבה לקום מוקדם). אני קם מוקדם סתם, שוטף פנים ויושב עם הנוקיה הטרנטה שלי מנסה להיכנס למייל לראות אם קיבלתי מייל בחזרה מהחברה ששלחתי לה קורות חיים מהמחשב שקרס לי אתמול שניה אחרי ששלחתי את המייל. בזמן שאני מנסה להיכנס הנוקיה נופל לי לתוך הכוס קפה, בדיוק המזל שלי. אני הולך לחבר כדי לבדוק מיילים, חבר שכל הזמן אומר לי לרדת במשקל, אני תמיד אומר לו מחר. קיבלתי את המייל שציפיתי לו כל כך ואני בדרך לראיון עבודה, כשהגעתי מסתבר ששלחו לי עוד מייל שדחה את הראיון ליום למחרת, בדיוק המזל שלי. ביום למחרת אותו הסיפור עם השעון המעורר (למרות שהפעם אמרתי לה תודה..) הגעתי לראיון עבודה והתקבלתי, אמרו שאני צריך לחתום על חוזה באנגלית והאנגלית שלי לא Speakers (העתקתי את זה מגוגל עכשיו). אמרתי שאני לא יודע על מה אני חותם וביקשתי שיתרגמו לי, אמרו לי שאם אני לא יודע אנגלית מספיק טוב אז אני לא מתאים להם (בכלל חברה לייצור מגבונים מה הקשר אנגלית???), בדיוק המזל שלי. אז חזרתי הביתה בערב מבואס, חברה שלי רצתה לנחם אותי קצת….. ובדיוק שנכנסנו למיטה אמא שלה התקשרה לפאלפון שלי (חזר מתיקון) ושאלה למה היא לא עונה לפאלפון שלה ושתגיע מיד לבית כי משעמם לה. בדיוק המזל שלי. עם גאלקסי 4: חברה שלי שמה את הפלאפון רחוק ממני כדי שאקום, אבל אין לי סיבה לקום מוקדם אז אני נזכר שיש voise commend אני אומר stop לשעון מעורר וממשיך לישון עוד קצת . קם בכיף שוטף פנים ובודק מיילים לקורות חיים ששלחתי מהפאלפון אתמול (לא נגעתי במחשב אז הוא חייייי), הפאלפון כמעט נפל לי לכוס קפה אבל הוא לא נכנס בכוס, מזל. קפצתי לחבר להראות לו את הפלאפון, אמר לי שאני צריך לרזות, הראתי לו את האפליקציה S-Health והראתי לו שאתמול ששיחקתי סנוקר הורדתי 200 קלוריות! בדקתי שוב מיילים וקיבלתי הזמנה לראיון עבודה להיום, לפי שיצאתי קיבלתי התראה שדחו את הראיון למחר, מזל. קיבלו אותי! רק רצו שאחתום על חוזה באנגלית. ביקשתי רגע לעבור עליו, השתמשתי באפליקצית S-Translator וקורא טקסט, לאחר זמן קצר חתמתי על החוזה. שחזרתי הביתה חברה שלי רצתה לעשות לי עוד יותר שמח, שנכנסנו למיטה אמא שלה התקשרה אלי העברתי יד מעל הפאלפון שניה לפני שהיה צלצול כדי להשתיק אותו, מזל, זה היה אחד הימים הטובים שלי בחיים. הגאלקסי שינה לי את המזל, מזל.

  • אלעד

   העתקת ממני מילה במילה.

   • :)

    גם ככה נגמר התחרות הוא שלח אחריי הזמן

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  שלום Tg spot אני צריך galaxy s4 כי במכשיר זה תהיה לי יכולת תמרון מבחינת הצילום ( עם dual camera) ומכיוון שאני מתכתב המון יהיה לי יותר קל להקליד במכשיר זה אני בן אדם שמשתמש המון בפלאפון ולכן יהיה לי יותר קל עם galaxy s4 אני שומע המון מוסיקה ובמכשיר זה יהיה לי יותר קל גם להאזין וגם לשתף (עם group play) אני רואה המון סרטים ובמכשיר זה יש רזולוציה גבוהה מאוד אני מתאמן הרבה ועושה המון ספורט כך שאני יוכל לעקוב יותר טוב על הכושר הגופני שלי ( עם S-Health) אני לא יודע כל כך אנגלית (או איזה שהיא שפה אחרת )אז מאוד יעזור לי ה S-Translator (מתרגם לפי דיבור) בקיצור אני כמאט כל היום על הפלאפון (הייתי כי הוא נהרס לי בגלל זה כתבתי תגובה ) וgalaxy s4 מאוד יעזור לי בחיים אז תודה בכל מקרה .סוף.

 • קרן יגיל

  בבוקר אני מתעוררת מצווחה צורמת ואימתנית של השעון המעורר בביתי והוא לא אחר מאשר התרנגולת הצווחנית בבית, בתי היקרה . כולי שטופת זיעה ודפיקות הלב שלי נשמעות למרחקים ומעירות את בעלי . מולי עומדת הבת שלי עם פנים אדומות מעצבים. כהרגלה קמה על צד שמאל וצווחת ג'יבריש. אני שזכיתי בתואר היפכונדרית מיד בודקת בגלקסי באמצעות ה- s-health שאני בקו הבריאות ושלחץ הדם שלי לא נסק לשמיים. באותה הזדמנות אני שמחה לגלות שירדתי במשקל והדיאטה עובדת בליווי הצמוד של הגלקסי. אחרי שנרגעתי וקצת הלב הסתדר אני בודקת באמצעות ה- S-Translator מה בדיוק הבת שלי אומרת כי כשהיא מדברת ממש לא מבינים אותה. היא מדברת במהירות שיא והמילים נבלעות ואני שומעת ג'יבריש ומזל שהסמסונג שלי מתרגם לי אותה. היא רוצה כריך דל קלוריות היום ולא כמו אתמול כריך שמצא את דרכו לפח. אני מכינה לה באמצעות ה- s-health כריך דל קלוריות. הבת שלי מרוצה ואני מנצלת את הרגע הנפלא והנדיר הזה שמשהו גורם לה לאושר לצילום כפול ((Dual Shot שאני והיא באותה תמונה. תפסתי את השניה בזמן כי מיד אח"כ מתחילים קיטורים חדשים ואני מביטה בשעון שמתקתק ומדמיינת את פניה הזעופות של המנהלת כאשר שוב אביא אותה באיחור לבית הספר . אני מסיעה אותה לבית הספר ונושמת לרווחה. יש לי כמה שעות של שקט. אני חוזרת הביתה מרוצה כי s-health מראה ששרפתי כבר 500 קלוריות . מציצה על הגוזלים של הצופית בגינתי, ומשתמשת במצלמה של הגלקסי ומצלמת 100 תמונות בארבע שניות וככה ממשיכה לצלם עוד ועוד ומתעדת את הצופית ובן זוגה מאכילים את הגוזלים. הם לא מבחינים בי ואני לא מפספסת את הרגעים היפים האלה בזכות המצלמה המהירה של סאמסונג.
  אני נזכרת שיום ההולדת של חברה שלי ואני שולחת לה תמונה שלי עם ברכה קולית באמצעות ה – Sound & Shot. אני יוצאת מהבית לרופא לביקור השבועי שלי, כבר אמרתי היפוכונדרית, לא? בדרך נזכרת שלא עדכנתי את בעלי שיקנה לעצמו גם גלקסי s-4 כדי שנוכל לשחק משחקים ביחד כל המשפחה באמצעות ה group play . אני שולחת לו הודעה באמצעות ה- S-Voice Drive ומזל שלא כתבתי בעצמי הודעה כי בדיוק עברה משטרת תנועה לידי.
  בתור לרופא אני מעבירה את הזמן בנעימים וצופה בסרט בגלקסי וכשאני נכנסת אליו באמצעות ההשעייה חכמה (Smart Pause) הסרט מפסיק לפעול וכשאני חוזרת הביתה אני ממשיכה לצפות בו. ככה עברו להן השעות של הבוקר והגיע הזמן להחזיר הביתה את בתי לאחר שהכנתי ארוחה מזינה ובריאה לכולנו בעזרת ידידי הטוב. ובלילה הבן שלי לא נרדם אז אני נחלצת לעזרתו ושמה לו מיד מנגינות מרגיעות בגלקסי וככה הסתיים לו יום בעזרתו האדיבה של הגלקסי s-4 שותפי לחיים.

 • רעות

  שוב בוקר.

  הציפורים מצייצות, הטלפון הסלולרי מזמזם; יום חדש עומד להתחיל.
  "מתי כבר יהיה לך וואטסאפ?!", גוערים בי חבריי כמו בכל יום. קצת מוזר לחיות בעולם מלא בסמארטפונים, אני מודה.
  אני זוכרת את היום שבו קניתי את הטלפון הסלולרי הראשון שלי – הוא היה נוקיה עבה עם אנטנה מתארכת, שבעזרתו דיברתי עם אנשים. כן, דיברתי. לא סימסתי, לא השתמשתי באינטרנט – רק דיברתי. זו היכולת שאהבתי בטלפון.
  מאז עברו חודשים ושנים, וככל שהתקדם הזמן – שמתי לב עד כמה הטלפון שלי היה מיושן, מכל הבחינות. ברצינות, התביישתי להסתובב איתו ברחוב, והשתדלתי להסתיר אותו עם השיער עד כמה שניתן. "כבר יותר מחמש שנים את איתו, לא הגיע הזמן להחליף?", שאלתי את עצמי. בצעד משמעותי, ניגשתי למפעילת הסלולר, "פלאפון", וקניתי מכשיר מדהים ביופיו ונהדר בתכונותיו: Sony Ericsson Cyber Shot C905.
  הנציג לא הפסיק לשבח את תכונותיו, ובעיקר התייחס למצלמה האדירה שלו – 16 מגה פיקסל, שבזכותם קיבל המכשיר את המעמד המכובד (שכולל גם את המחיר היקר). הכל היה שונה מאוד; פתאום המסך היה מלא בצבעים עשירים, כל הממשק היה נוח לתפעול, והכי חשוב – היה Bluetooth.
  שמתי לב שהסתכלו לי על המכשיר בקנאה, בכל מקום שבו שלפתי אותו. "סוף-סוף לא צריך להסתיר עם השיער!", התלהבתי לחשוב. מהמצלמה המרשימה לא ממש התרגשתי, כי בתכל'ס – מה כבר יש לי לצלם? גם כשאני מצלמת, אני משתמשת במצלמה הדיגיטלית, כך שכמעט לא השתמשתי בתכונה הטובה ביותר של המכשיר.
  לא עברו שנתיים תמימות, וכבר ראיתי אנשים מסתובבים עם מכשירים אחרים לגמרי: מסכים ענקיים ללא מקשים. היה לי קשה להבין מה בדיוק נוח בלחיצות על המסך, ואיך הכל השתנה פתאום. זה עדיין לא גרם לי להתבייש במכשיר, כי עדיין ראיתי אנשים אחדים בעלי מכשיר עם מקשים. זה לא ביאס אותי.
  והנה, חלפה עוד שנה, ואני מרגישה שאני חיה בעולם אחר לגמרי. שוב חזרתי למצב הבושה מהמכשיר שלי, כלומר, שוב צריך להסתיר עם השיער. איך אנשים מחליפים טלפונים בתדירות כה גבוהה? רק עד שהתרגלתי למכשיר עברה כמעט שנה, מי דמיין ששוב אצטרך להחליף את המכשיר? רק עכשיו מסתיימים לי חיובי המכשיר (בעוד כחודש), הכוללים 36 חודשים. מתי אנשים הספיקו להחליף, כשעדיין הם משלמים על המכשיר הקודם שלהם? אני באמת לא מצליחה להבין זאת.

  כאן נכנס לסיפור ה-Galaxy S4. מעבר לבושה מהמכשיר הישן, החסרונות של המכשיר הנוכחי שלי הם גדולים יותר מכך – בעיקר בכל הנוגע לוואטסאפ. אני רוצה וואטסאפ, כי נמאס לי לשמוע את כל החברים צוחקים מבדיחות פרטיות שנאמרו בקבוצה בלי להבין. יותר מזה: הם גם מתכננים מפגשים באמצעות הקבוצה, וכל פעם מחפשים מישהו אחר שמתנדב לשלוח אסמס *רגיל* כדי לדווח לי על מה שנקבע.
  אני רוצה להיות חלק מעולם הסמארטפונים, ובתור אחת שאוהבת את זה מאוד (יש לי שואב אבק רובוטי!), אני רוצה להשתדרג בצורה משמעותית. קראתי את הסקירה, כאן באתר, של ה-Galaxy S4, ופשוט הייתי מוקסמת מכמות האפשרויות האדירה שיש לו. בראש ובראשונה, המסך הענק, האיכותי, העמיד והמיוחד, שיאפשר לי להשתמש בטלפון הסלולרי בצורה נוחה ונעימה. אני מאוד הורשתי מטכנולוגיית ה-Air Gesture שכולל המכשיר; לא רק שמדובר בפיצ'ר מיוחד מאוד שאין באף מכשיר אחר, אלא כך הוא גם יפתור לי בעיה אחרת. הבן הקטנטן שלי לא ממש עדין עם טלפונים סלולריים, בלשון המעטה (שבר פעם את המסך של האייפון של חברה שלי). עם הטכנולוגיה הזו, אוכל ללמד אותו איך להפעיל קצת את המכשיר מבלי לגעת בו – וכך גם המכשיר לא יתלכלך, וגם לא ינזק. פיצ'ר שימושי מאוד.
  מאפיין נוסף שיש למכשיר, הוא כמובן מערכת האנדרואיד המולבשת עליו, שיחד עם הממשק הנפלא של סמסונג – יוצרת חוויה מדהימה עם המכשיר, כמו שראיתי בחנות סמסונג הנמצאת בדיזינגוף סנטר. מגוון האפליקציות שיש שם הוא עצום, ובזכותו אוכל סוף-סוף להעלות תמונות לפייסבוק ממקומות שונים שאני נמצאת בהם. תמיד רציתי לעשות זאת ישירות מהמכשיר.
  עוד מאפיין שמאוד הורשמתי ממנו, הוא ה-Dual Shot, שמשלב את שתי המצלמות של המכשיר לתמונה אחת. אני פריקית של צילומים בטלפון, רק שבטלפון המיושן שיש לי היום – אין כל כך מה לעשות עם אותן תמונות של 16 מגה פיקסל, כשאין איך לשתף אותן. בעזרת הפיצ'ר המיוחד הזה, אוכל לצלם את הבן שלי בגן שעשועים כשאני מחייכת מהצד השני של המכשיר, ולנצור רגעים יפים בחיים. אה כן, וכמובן שאשמח מאוד לשתף זאת בקבוצת הוואטסאפ של כל החברים, ואוכל להראות להם את הפיצ'רים שלי יש ולהם אין.

  בתור אחת שנשארת עם כל מכשיר סלולרי שנים רבות, אני בטוחה שאבלה עם ה-Galaxy S4 המון זמן – והוא יהפוך לחבר קרוב מאוד שלי. עד כמה שאני אוהבת את המכשיר הנוכחי, ואין לי משהו נגדו, הוא פשוט מאוד מיושן ומוגבל ביכולות. עם ה-Galaxy S4, עולם שלם חדש ייפתח עבורי, ולפחות בארבעת השנים הבאות לא אצטרך להתבייש במכשיר ולהסתיר אותו מתחת לשיער בעת שיחה.
  הלוואי שהייתי יכולה להנות מעולם הסמארטפונים, וללמוד על כל מה שמערכת האנדרואיד מציעה. את הסיפור שלי אני מגישה ברגע האחרון, מתוך תקווה שתראו אותו והוא לא "ייבלע" בין שאר הסיפורים הרבים האחרים.
  תודה לכם על אתר נפלא, ואני בהחלט אמשיך להתעדכן בפרסומים העתידיים בשקיקה.
  שבת שלום 🙂

 • ziving

  שלום TGspot. עכשיו בדיוק קראתי את הביקורת שלכם על הS4, ונזכרתי בזה שמעולם לא זכיתי במשחקי קלפים. תמיד שלי היה יוצא מלכה לשני היה יוצא מלך, היה יוצא לי אס הייתי שמח עד שפתאום השני מוציא ג'וקר. רציתי להגיד שהפעם אני גם רוצה לקבל ג'וקר לחפיסה שלי. אני רוצה להפסיק לבכות בלילה שאני לבד, אני רוצה לנצח איתו ביחד. שנינו, לבד. הוא ישכב לידי, אני אחייך אליו. נראה סרט ביחד, וכשאני אזוז לרגע הוא יעצור עם הsmart pause, ויחכה לי. בלי להסס או מריבות. עם הS VOICE אני אבכה ואצחק והוא יענה לי "I didnt get that", ואני אמשיך לצחוק. כי תמיד נהיה ביחד. הוא יחיה לנצח עם השמונה ליבות שלו, ויצלם את שנינו ברגעים היפים והפחות יפים עם מצלמת ה13 מגה-פיקסלים שלו. ותמיד יהיו לו הפתעות בשבילי. עם בטריה כל כך חזקה הוא לא יגיד לי: "די. לא עכשיו. כואב לי הראש". בחורף הוא יחמם אותי כשהוא בטעינה. אחחח, כמה יפים החיים יהיו עם דבר כזה. אני והוא, כמה טוב.
  והם חיים באושר ועושר עד עצם היום הזה. ( הלוואי! ).
  תודה רבה ושבת שלום P:

 • יובל בלאס

  לפני חודש זימנו אותי למשימה חשאית, אחרי הרבה זמן שלא עסקתי בתחום.
  נחשבתי לסוכן בינוני, לא מהטובים, אבל לא היו סוכנים אחרים ולכן זימנו אותי.

  כשהגעתי למפקדה, הראו לי את הציוד שאני צריך לקחת למשימה- הציוד היה המכשיר samsung galaxy s4.
  בהתחלה הופתעתי, ולא הבנתי איך בעזרת טלפון, אני צריך לבצע את המשימה ולתפוס את הפושע (למרות ששמעתי על יכולותיו הנדירות).

  במהלך הטיסה לסין, שבא התגורר הפושע, התחלתי להתעסק ולהכיר את הגלקסי 4. הופתעתי ממהירותו ומהפונקציות הרבות שבו. הסתכלתי על סרטי לחימה (כדי לשפר את יכולותיי), אבל בגלל שהטיסה ארוכה מאוד, נרדמתי באמצע. למזלי באמצעות ה-smart pause, הסרט הפסיק ובסוף הטיסה הסוללה נשארה כמעט מלאה.

  לצערי כשירדתי מהמטוס, הפושע כבר חיכה לי והוא זה שתפס אותי. הוא כלא אותי בצינוק, ובא לתחקר אותי פעם ביום. בזכות העובדה שהגלקסי 4 דק מאוד, לא הבחינו בו והמשכתי לשחק איתו בצינוק, בעיקר בעזרת העיניים וה-Air Gesture. הוא היה לי ממש כמו חבר.

  יום אחד איתרתי גלקסי 4 אצל אחד הסוהרים, והפעלתי אצלו מוזיקה באמצעות הgroup-play -. מהר באו לבדוק מה איתי. היתה מהומה ,חשבו שניסיתי לברוח.

  כשהפושע בא, כבר הייתי מוכן אליו וצילמתי אותו ואותי באמצעות ה-dual camera, שזו היתה משימתי: להביא תמונה ומיקום של הפושע. אך שניה אחרי שצילמתי אותו, הוא העיף את הגלקסי לרצפה.
  הוא חשב שהמכשיר נשבר, אבל אני ידעתי כמה הוא חזק ועמיד.

  מרוב מהירותו של הגלקסי, הוא הספיק כבר לתייג אותי בתמונה ואת מיקומי, והעלה לפייסבוק.
  לשמחתי, כך איתרו את מיקומי, ומיהרו לחלץ אותי ולתפוס את הפושע.

  מאז זוכרים אותי ואת הגלקסי 4 כשותפים הכי טובים!

 • שלמה רכס

  סוף סוף משפחה ברוכת מעבדים. אם בעבר דיברנו על משפחה קטנה של מעבד אחד או שניים וברוכת מעבדים הגיעה לארבעה אז גלקסי אס 4 פרץ את גבולות המגזר והציב רף חדש עם 8 מעבדים. מה שטוב במשפחות גדולות זה גם כשלא עושים בייביסיטר לטלפון ומפנקים אותו במריחת אצבעות על המסך, למעבדים אף פעם לא משעמם. הם יכולים לשחק עם עצמם. ואיפה אני בסיפור? אז ככה תמיד רציתי משפחה גדולה. הרבה אחים ואחיות. נראה הרבה יותר שמח.
  ועכשיו רציתי לדבר על עוד תכונה חדשה ושימושית של האס 4. היא נקראת AIR VIEW. בלי לאחוז סטיילוס או אביזר אחר ביד אפשר ברפרוף אצבעות מעל המסך לעשות פעולות בטלפון. בתור אחד שאוהב לבשל תמיד שאלתי – איך לא חשבו על זה קודם? ולמה זה חשוב? אז ככה. נניח שהחלטתי לא להתחיל לבשל. אז מה שקורה זה שכולם מחליטים לא להתחיל להתקשר. ממש טלפתיה. ואז פתאום אני מחליט שהגיע הזמן לבשל וכולם יחד גם מחליטים שזה הזמן להתקשר. אז הידיים שלי עם רוטב ובצק ובדיוק הטלפון מתחיל לצלצל. טוב אז חייבים לענות והמסך יורד מרזולוציה HD לרזולוציה של חצי HD כי חצי מסך מרוח ברוטב או בצק.
  אז אם אתם בקטע של משפחות גדולות ואוהבים לבשל הגלקסי אס 4 של סמסונג הוא המכשיר שלכם.

 • אוהד

  שעת ערב מאוחרת , החושך יורד על ישראל , ואני שומע רק צרצרים מצרצרים.
  אני מחליט שהגיע הזמן ליצור עולם חדש, עולם שבו כשארצה יהיה לי אור שמש פולטת, ואני אוכל להשתמש בה, כדי להציל חולים רפואים ברחבי הארץ, שזקוקים לשמש (יש כאלה רבים).
  אך לפתע פונה אלי אדם איטלקי, ואני שאינני יודע איטלקית, מפעיל מיד את המכשיר הסלולרי שלי סמסונג גלאקסי אס 4, ופותח את המתרגם הסימולטני שמתרגם לי לאנגלית, ומאנגלית לאיטלקית.
  הבחור מודה לי על התשובה, וסיכמנו שבסיום הפיתוח , ושנקבל את אישור משרד הבריאות, נפעיל זאת עליו, לקחתי טלפון ואימייל, וקבענו שבעוד שבועיים נעשה את זה.
  לא לפני שצילמתי את הבחור עם קולו, כדי שישמר לי מזכרת למפגש עתידי, שאדע שזה הוא בפעם הבאה.הגלאקסי 4 פשוט צילם והקליט את כולו בקלות.הגלאקסי יצר לי עולם בריאותי טוב יותר לעולם, למרות שלא חשבו על זה לפני. כך הפכתי את הגלאקסי לבעלת מחקר ופיתוח רפואי, וסידרתי שהעולם יראה טוב יותר למען כולנו. רפואה שלמה לכולנו גם בעתיד.

 • דני זודקביץ'

  קם, מדליק אור, מרתיח קומקום, חייב ת'קפה/
  שוטף ת'פנים – ממהר, יש תרגולת קבועה עליה שומר/
  המים רותחים, ולאחר ששוטף/
  לוקח את הקפה איתי ל…/
  טוב, יש דברים מסוימים שרווק לא משתף……

  אם תרצו בכל זאת רמיזה, טיפת מידע, פיסה./
  מדובר בכמה פעולות מקבילות…/
  שכוללות גם גלקסי S4 וסיגריה מהחפיסה…..

  המנהג כבר ותיק ויפה השתלב/
  ה-S4 ביד, ב"טבעי" הוא יושב./
  כן, זה הבוקר ב"ענן הפרטי-ביתי" שלי, /
  מזרים מדיה אל המוח וחושב, וכותב……

  המקום המתואר פה כולל גם ג'קוזי נחמד/
  שמזמן לא פועל, אבל פנטזיה פרועה השאיר לעד/
  על איזה "Group Play"… במקום הלבד…..

  ואם עוד לא הבנתם איפה פתחתי ת'יום,/
  נשאיר את זה כך, רק אומר לסיום/
  הכל פה נכון, להוציא עובדה קטנה/
  הגלקסי הוא S1, לא Dual Camera או S-VoiceDrive , צילום דרמה/
  בטח לא מאה תמונות ב-4 שניות, יותר דומה ל-4 שניות על כל פעולה יא מאמא!……

  הוא היה פעם מלך, אם נודה על האמת/
  אבל היום הוא זקן, כמעט פגר, חצי מת/
  אז כבודו במקומו, אבל די, הוא "פאסה"/
  ואני כבר כל כך רוצה לשבת עם ה"חבר לחיים" החדש בבית-כסא..:-)

 • זמיר כהן

  "הספירה לאחור תתחיל עוד מספר דקות, כל הנוסעים מתבקשים להגיע למקומותיהם"
  המסע מחוץ לכדור הארץ עומד להתחיל, אורות רכב החלל מתעמעמים , מסך האס4 מגיב מיד בעזרת ה
  Adaptive Display ומתאים עצמו מיד לתאורה החדשה, אני מתיישב במושב ומניח את הגלקסי במקום המיועד מולי, מסך ה S-health מופיע ומודיע לי בעזרת ה S-band שעל ידי, מה מצב הדופק שלי, קצת גבוה אבל לאור ההתרגשות מובן. הדיילות עוברות ועוזרות לנוסעים האחרונים לחגור , רעש התרגשות ומתח באוויר , מערכת הכריזה מתחילה בספירה לאחור 10 9 ..3 2 1 0 אני דבוק לכיסא בתאוצה מטורפת הקרקע מתחילה להתרחק, תוך 4 דקות אנחנו בחלל רחוקים 100ק"מ מכדור הארץ , המראה מדהים, מבעד לחלון הפנורמי שלצדי ומעליי נראה כדור הארץ בגוונים של כחול ולבן עטוף באטמוספירה כשכבה דקה וכחולה על רקע השחור העמוק של החלל, אני מושיט את ידי אל הגלקסי ומתחיל לצלם בטירוף כל נקודה וכל זווית אפשרית תוך שילוב הdual camera שלא יהיה ספק שהתמונות שלי, עוד כמה דקות נסנכרן לhome sync שכולם שם למטה ייהנו איתי , לפתע אני מרגיש יד בכתפי ומישהו לוחש לי "קדימה יורדים", אני לא מבין מה קורה , מי יורד, איך יורד , … אני מתעורר, אשתי לידי, "קדימה נחתנו, אנחנו בפריז, עברה לך מהר הטיסה…" היא אומרת , קצת מבולבל אני מתיישר במושב, חוזר למציאות ובודק את השעה בגלקסי שלי. חיוך קל נמתח על שפתי ,אמנם לא טסתי עדיין לחלל אבל העתיד כבר כאן והוא שלי – גלקסי S4.

 • בר נורי

  בקיצור אני רוצה לזכות בגלקסי אס 4 הוא יעזור לי בכך שסוף סוף בחורף יהיה אפשר להשתמש בפלאפון מבלי להוציא את היד מהכפפה ולקפוא מקור או כשאני והחברים שלי רוצים להצטלם לא צריך אף אחד שיצלם כי יש את הצילום הכפול דרך אגב זה גם ימנע מצב שבמקום לצלם האיש פשוט יקח לי את הפלאפון ויברח.
  גם הוא יעודד אותי לעשות ספורט כי חייבים לנצל את תכנולוגית ה S-Health של המכשיר
  בקיצור אני רוצה לזכות בגלקסי אס 4 =]

 • B.E.N

  טכנולוגיה ואהבה מנהלות יחסים זו עם זו כבר זמן רב, במיוחד בעידן שלנו, וכעת גם סמסונג מנסה לשכנע את הגברים שהדרך הטובה ביותר לפגוש את אשת החלומות היא לשלוף גאדג'ט חדש ונוצץ ולעקוב אחריה קצת. גם אם אין זו הדרך המועדפת על מרבית הגברים, סרטון הפרסומת האחרון של סמסונג לגלקסי S4 החדש שלה, מנסה לשכנע שזה דווקא מצליח…

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  יומן הקפטן : הרביעי ליוני 2013 חמש ושלושים בבוקר. זהו , היום המיוחל הגיע, קמתי בחמש ושלושים נמל החלל קייפ קנוורל , דרוך ומרוגש, היום טסים לכוכב הלכת המרוחק גלקסי אס 4 . שנתיים של אימונים מפרכים הגיעו לקיצם והצוות בשיא כוחו וכשרו מוכן להרפתקה אשר תשנה את פני האנושות לשנים ולדורות הבאים. לפני שנתיים חזרתי מהכוכב גלקסי אס 3 במשלחת בה הייתי חבר צוות למחקר והתנסות ,הפעם אני עומד בראש הצוות כקפטן המשלחת. טיסה זו מתאפשרת הודות לטכנולוגיית מחוות האוויר Air Gesture אשר פותחה כדי לאפשר טיסה בזמן קצר לכוכבים מרוחקים כמו גלקסי אס 4, לגמרי במקרה זו גם אותה טכנולוגיה (בשינוי קל) שפותחה על מנת לענות לשיחות על ידי העברת היד מעל המכשיר. משימתנו הראשונה תהיה כניסה למסלול סביב הכוכב ושליחת תמונות ראשונות ומרגשות של הכוכב המסתורי, בעזרת המצלמות החדישות והצילום הכפול, אשר יאפשר לכדור הארץ לקבל את החוויה באופן העוצמתי ביותר. וכמובן החלום הגדול הוא לפגוש יצורים תבוניים ,תושבי גלקסי אס 4 ,איתם נתקשר בעזרת ה – S-Translator , המסוגל לתרגם לשפות שונות באופן סימולטאני ובמהירות . אכן זהו אירוע היסטורי וכולי תקווה שהציפיות יתממשו. עד כאן יומן הקפטן, השעה חמש ארבעים וחמש, העדכון הבא יהיה בחלל. רות סוף !

  קרא עוד: http://www.tgspot.co.il/galaxy-s4-life-companion-competition/#ixzz2VKluMMit

 • אפיק

  אזהרה לכל בעלי הגלקסי 4 מסך הגורילה שלכם עלול לשחרר את הגורילה המגנה על הטלפון בשביל למנוע אי נעימות עקבו אחרי חוקים אלה
  1. בשתמשו במגן מסך נגד גורילות רצוי מחוסם
  2. אל תשאירו את הטלפון דולק יותר מ- שעה ליד חד אופן וכדורים
  3.והחוק הכי חשוב אל תאכלו בננה ליד הטלפון

  אוקי אנו מבינים שלא הקשבתם לאזהרה ועכשיו הגורילה לקחה לכם את הבננה. אל דאגה קיימת דרך להחזיר את הגורילה לטלפון השתמשו בתרסיס בננה לקוף רססו את כל תכולת התרסיס על חור הבריחה של הגורילה השאירו את הטלפון ליד הגורילה והתרסיס יעשה את שלו
  ברכותיינו הקוף חזר לגלקסי אס 4 ועכשיו הטלפון מוגן נגד נפילות בשביל שירות לקוחות התקשר למספר הבא:
  גורילות-1800-900
  נא ללחוץ רק עם הבוהן האמצעית.

 • אורי

  בכל בוקר אני קם לעבודתי בתור נציג שירות ומכירה באחת מחברות הסלולר, אני נפגש עם עשרות אנשים בכל יום, נותן להם שירות, מוציא עוד גלקסי 4 ללקוח, ועוד אחד, וליבי מתמלא קנאה..על המהירות, על היכולות, על המעבד מתומן הליבה שאיני יכול להרשות לעצמי לקנות, ובכל פעם – איני יכול להסתכל ללקוחות בעיניים, היחיד שבעיניו אני יכול להסתכל הוא הגלקסי 4 עצמו. אני מוציא אחד ללקוח, קורץ לו, ובטוח שהוא מבין למה אני מתכוון. מסתכל עליו, מסתכל על המכשיר הישן שלי, מסתכל עליו, מהנהן לו, מנפנף בידיי, עושה הכל רק כדי שישים אליי לב, רק בשביל להחזיק יום אחד מכשיר גלקסי 4 משלי. והוא בשלו גולל את דף האינטרנט מלמעלה למטה, מעביר תמונות בגלריה קדימה ואחורה, כאילו שם לב לכל המחוות שלי אליו, אבל משחק אותה קשה להשגה..
  כשראיתי שאין לי סיכוי אני מנסה לדבר לליבה של פונקציית ה-svoice..משכנע אותה שאני זקוק למכשיר חדש יותר, מהיר יותר, ששלי כבר התעייף וכבר מאוד זקן..אך היא בשלה, מריצה חיפושים בגוגל על מכשירים עייפים וזקנים..
  ובסוף היום כשאני מגיע הביתה ומגלה שביתי בת השנה השמידה את שלט הטלויזיה בעזרת שיניה החדשות, אני נזכר איך בתחילת היום השתמשתי בעבודה בפונקציית ה-watchon כדי להדהים מס' לקוחות..וכמה קל היה אם לא הייתי צריך לקום עכשיו ולהדליק את הטלויזיה בעצמי..
  היום המכשיר שלי חוגג יומולדת שלוש שנים..וזה כי איני יכול להרשות לעצמי לרכוש מכשיר חדש..בכל יום עוברים אצלי עשרות לקוחות שמתחדשים במכשירים חדשים ונצבט ליבי..שלי אין באמת את האופציה הזאת..אשמח אם תאפשרו לי ליהנות ממכשיר חדש שלא לוקח לו 54 שניות להעלות איש קשר!
  תודה והמשך ערב נפלא.

 • אבי ג'רפי

  פתחתי את העיניים בחיוך. נזכרתי, זה היום הולדת שלי !
  שנייה אחרי זה השעון המעורר בטלפון שלי צילצל. הצילצול היה שונה מהצלצול שלי, הסתכלתי על הטלפון ונזכרתי – אתמול קיבלתי את הגלקסי 4 !!
  ישר החלפתי לבגדי ריצה ויצאתי , איזה יום יפה. הפעלתי את ה- S HEALTH בגלקסי – פשוט מדהים.. הרגשתי כך כל טוב ונעים "זה הולך להיות היום הולדת הכי טוב שהיה לי" חשבתי.
  אחרי הריצה נכנסתי להתקלח ונזכרתייי – יש לי מתכונת היום :O , כנראה שטעיתי – זה לא הולך להיות היום הולדת הכי טוב שהיה לי 🙁
  ישר רצתי אל הרכב , תוך כדי נסיעה ה- S Voice Drive בגלקסי כבר הקריא לי את ההודעות החדשות, וקבעתי תזכורת לאח"כ – להתבאס על היום הולדת הגרוע הזה 🙁 לקח לי חצי שעה למצוא חניה וכבר איחרתי למתכונת .. את הטופס הגשתי ריק , פשוט לא יכולתי לחשוב לרגע,לא הייתי מרוכז, עוד אפס לתעודה.. לא נראלי שיש יומולדת יותר גרוע מזה – כל כך טעיתי ..
  כשהגעתי הביתה סוף סוף התיישבתי מול הטלוויזיה והדלקתי אותה בעזרת אפשרות ה-WatchON במכשיר שלי , עם האפשרות הזאת הדלקתי גם את המזגן !! ישבתי שם מבואס על הספה כשהמזגן כבר מקפיא אותי 😉 וחשבתי "איזה מזל שלפחות יש לי את הגלקסי 🙂 " .. החלטתי להתרענן ולהוציא את הכלב לסיבוב ,כשחזרתי הבית היה נראה לי מוזר .. התריסים היו סגורים וכל האורות כבויים, "מה יש הפסקת חשמל ?!" חשבתי . כשנכנסתי כמעט התעלפתי מבהלה , כולם צעקו "מזללל טובבבב" ואני לא הפסקתי לחייך 🙂
  כולםם שלפוו את הגלקסי שלהם ובאמצעות פונקצית ה-Group Play ניגנו מוזיקה בקולי קולות , יש לי לפחות 100 תמונות מהמסיבה אחח היה כל כך כיף 🙂 בסוף המסיבה הגיע החלק של המתנה 😀 קרעתי את העטיפה מהקופסא ואז נבהלתי :O ראיתי את הלוגו של אפל ! "מה זההה ?" שאלתי , "איפון 5 !!!!" הם צעקו . זרקתי את כולם מהבית. כולל את האייפון 😉 גלקסי זה האחד שלי !

  בעזרת ה' יהיה אפשר למצוא את התמונות מהמסיבה בגלקסי העתידי שלי 😉

 • דרור כהן

  יומן הקפטן : הרביעי ליוני 2013 חמש ושלושים בבוקר.
  זהו , היום המיוחל הגיע, קמתי בחמש ושלושים נמל החלל קייפ קנוורל , דרוך ומרוגש, היום טסים לכוכב הלכת המרוחק גלקסי אס 4 .
  שנתיים של אימונים מפרכים הגיעו לקיצם והצוות בשיא כוחו וכשרו מוכן להרפתקה אשר תשנה את פני האנושות לשנים ולדורות הבאים.
  לפני שנתיים חזרתי מהכוכב גלקסי אס 3 במשלחת בה הייתי חבר צוות למחקר והתנסות ,הפעם אני עומד בראש הצוות כקפטן המשלחת.
  טיסה זו מתאפשרת הודות לטכנולוגיית מחוות האוויר Air Gesture אשר פותחה כדי לאפשר טיסה בזמן קצר לכוכבים מרוחקים כמו גלקסי אס 4, לגמרי במקרה זו גם אותה טכנולוגיה (בשינוי קל) שפותחה על מנת לענות לשיחות על ידי העברת היד מעל המכשיר.
  משימתנו הראשונה תהיה כניסה למסלול סביב הכוכב ושליחת תמונות ראשונות ומרגשות של הכוכב המסתורי, בעזרת המצלמות החדישות והצילום הכפול, אשר יאפשר לכדור הארץ לקבל את החוויה באופן העוצמתי ביותר.
  וכמובן החלום הגדול הוא לפגוש יצורים תבוניים ,תושבי גלקסי אס 4 ,איתם נתקשר בעזרת ה –
  S-Translator , המסוגל לתרגם לשפות שונות באופן סימולטאני ובמהירות .
  אכן זהו אירוע היסטורי וכולי תקווה שהציפיות יתממשו.
  עד כאן יומן הקפטן, השעה חמש ארבעים וחמש, העדכון הבא יהיה בחלל.
  רות סוף !

 • כפיר גולן

  הקישור לשיתוף לא עובד לי…

 • כפיר גולן

  הכל התחיל לפני בערך כחודש עת שמעתי לראשונה על מכשיר הגלאקסי S4 מכשיר שהוא אגדה! שמשלב בתוכו תחכום וגאונות שלא יאמינו יחד עם הנדסת אנוש מופלאה וכל זה בתוך מכשיר דקיק במיוחד! יתכן שאתם תוהים על מה אני מדבר? אז לכל אלה שלא יודעים מכשיר הגלאקסי S4 מסוגל לקלוט כאשר אתם מפסיקים לצפות בסרט ולעצור את הסרט!!! כן כן מה ששמעתם! המצלמה הקדמית מזהה את העיינים שלכם ומסוגלת להפסיק את הסרט! שלא לדבר על כך שהוא מסוגל לזהות מתי אתם גומרים לקרוא את הדף ולהעביר למענכם את הדף קדימה או שהוא יכול להבעיר לכם עמוד באמצעות העברת היד מעליו! וכל זה בתוספת של 10 ליבות עוצמתיות באכקטורה של 4+1*2!!! משווים למכשיר הזה את הזכות להיקרא באמת סמארט-פון. מה לא הייתי נותן בשביל לזכות בו… אך מה לעשות ואני מגיע ממשפחה שמצבה הכלכלי דחוק מאוד אני בעצמי צריך לעבוד על מנת להתפרנס ומרוויח שכר מינימלי מאוד כך שלקנות סמארטפון חלומי שכזה זה אפילו לא חלום מבחינתי…:) שראיתי את הפרסום על התחרות חשבתי שעכשיו אולי גם לי יש סוף סוף סיכוי! גם למישהו בלי אמצעים כלכליים יש סיכוי לזכות להיות עם הפלאפון הטוב בעולם! אז גם אם אני לא אזכה אני בכל זאת רוצה לומר לכם תודה רבה מעומק הלס על כך שנתתם לי לשכמותי לפחות סיכוי….

 • אור אלדר

  יום ראשון בבוקר, שביזות יום א', עוד מרתון לימודים ארוך ומייגע ללא סוף
  תנ"ך, מקצוע מעניין אך כמות החומר בלתי נסבלת, ספרות, מתמטיקה, ועוד שלל מקצועות בגרות ללא סוף.
  תוך כדי כל זה, ישנו מקצוע מעניין, מקצוע מגמת מערכות מידע וידע, בלי לדעת כלום ולקבל 100 🙂 .
  ברגע שהגלקסי S4 יגיע לחיים הם יהיו מעניינים יותר ומשעשעים יותר ומצחיקים ומהנים יותר כשהוא איתנו במשפחה ובפרט איתי כשותף לחיים A LIFES COMPANION.

  בעזרת הגלקסי S4 והפיצ'רים המשולבים בו, יהיה ניתן לתמרן בין החובות הלימודיים, לבין העיסוק המוסיקלי בחיי היומיום שלי, אני מופיע לומד פיתוח קול משתתף בהופעות בעיר ואני לפעמים רוצה לתעד את החוויות האלה עם המצלמה בעלת ה13MP והצילום הכפול DUAL SHOT בצורה הרבה יותר מעניינת.
  בעזרת הGROUP PLAY יהיה אפשר להשמיע את פרי היצירה מהאולפנים בצורה הרבה יותר טובה, ולא מייבשת כמו במכשירים אחרים שלא שומעים בהם כלום בלי שמות [תפוח] ,בכל מקום ובכל דרך שהיא.
  הגלקסיS4 הוא שותף לחיים של כל הבית, בעזרת המסך הגדול שלו ניתן לשתף את כל בני הבית בביתי את האחיות שלי שכל כך רוצות מכשיר כזה.. הן מוכנות להחליף הרבה דברים בשביל זה גם את דורה ובוץ' חח.
  ניתן לעשות משחקים משותפים בכך שמחברים אותו לטלוויזיה SAMSUNG הביתית בעזרת טכנולוגיית הMHL המופלאת.
  ניתן לשלוח ברכות ליום ההולדת של אמא ושל אבא בעזרת ה SOUND AND SHOT , פיצ'ר מדהים לדעתי מאלה שאומרים איך לא חשבו על זה קודם? .
  אם פעם אמרו שהכלב הוא ידידו הטוב של האדם, היום זה שונה, הגלקסי S4 הוא הינו ידידו הטוב של האדם, הכלב הוא אולי חם ואוהב אבל הגלקסי הוא מועיל ולא צריך לאסוף את צרכיו ;).
  בעזרת מחוות האויר ה AIR GESTURE, אני לא אצטרך להתאמץ כל הזמן תוך כדי העבודה על המחשב במגמה שלי בכדי לבצע משימות חשובות לימודיות וכאלה שלא חשובות בכלל אבל הן כיפיות ובכל זאת אעשה אותן בזמן לימודים כי אני לא צריך לגעת במסך הכל יותר מהיר ומועיל , גאוני.
  עכשיו, חוץ מזה שאפילו במחשב שלי אין 8 ליבות שמתחלקות באופן גאוני לפעולות קשות וקלות, גם בכל סמארטפון אחר אין גאונות כזאת, אף טלפון אחר לא יכול להיות כה מועיל כמו הגלקסי הזה לדעתי, יש בו הכל, פשוט הכל, כל דבר שארצה לעשות אני אוכל לעשות, לנווט בתחנות אוטובוסים, ניווט כללי GPS, אמא שלי תוכל להשתמש בסמארטפון הזה למתכונים , כל המשפחה יכולה להינות ממנו כשותף לחיים של כולם, וגם של היחיד כאינדיבידואל.

 • קונושנקוב קיריל

  יום של מפתח גוף עם חברו לחיים:
  6 בבוקר, כבר נמצא בנקודת ההתחלה, ישום הshealth כבר פועל, מחכה לספור כל פעימה של ליבי לכיוון ההצלחה, סופר כל קלוריה שאני שורף למען ההצלחה. אני רץ ושומר על דופק מתאים בזכות הגלקסי אס 4, אחרי 15 קילומטר אני מסיים את הריצה, למרות שאמרתי כבר בקילומטר החמישי שאין לי כח. בהיותי כולי מזיע אני לא יכול להשתמש בטלפון בזמן שאני נרגע על הספסל אחרי הריצה, למזלי לא צריך לדעת בגלקסי אס 4 על מנת להשתמש בו.
  8 וחצי בבוקר אני אחרי מקלחת כבר, יודע בידוק כמה קלוריות שרפתי וכמה אני צריך לאכול היום, בזכות הגלקסי אס 4. בזמן ההכנת ארוחת הבוקר ידיי רטובות אבל אני עדיין ממשיך לגלוש באינטרנט ולקרוא את הוראות ההכנה של המתכון לחביתה ספורטיבית עם חלבונים, בהנפת יד כמו קוסם אני גולש בעמוד.
  לאחר ארוחת בוקר משביעה ובריאה צריך לנוח קצת לפני אימון האגרוף ולראות טלויזיה אבל עיבדתי את השלט. למזלי לגלקסי אס 4 חיישן אינפרה אדום ובגלל זה אני מדליק את הטלוויזיה ושולט בה ללא קושי עם מכשיר הסלולר שלי.
  השעה 2 לאחר ארוחת הצהריים אני נמצא כבר באולם האגרוף, על מנת לשמור על מוטיבציה אני סופסוף יכול לשמוע מוזיקה באיכות שעוקפת את האייפון דרך רמקולי הNSF שבאולם, וכל זאת רק בנגיעה של המכשיר ברמקול.
  הגיע כבר ערב ולאחר עוד כמה ארוחות אני הולך לאימון בחדר כושר, ישום הSHealth שוב פועל בכיסי, ותוכנות האימונים מפורטת ב smemo, בהנפת אצבע מעל הmemo אני יכול לראות תקציר שלו ללא צרוך בלגעת במכשיר בזמן שבחצי המסך השני פועל ישום ה SHealth וממשיך למדוד את מספר הקלוריות שאני שורף והפולס שלי.
  בסופו של יום, הגלקסי אס 4 עוזר לי להתקדם לא צעד אחד כל יום לעבר הספורט המקצועי של פיתוח גוף אלא 2 צעדים.

 • אודי

  שבת בבוקר, שוב שתי קבוצות נפגשות בחדר הדיסקציות בפקולטה לרפואה. אני והחברים לקבוצה מתכוננים לאתגר הבא – מבחן מסכם. משננים שוב ושוב מבנים אנטומיים וחוקרים כל פרט על הגוף האנושי. מתחילים בנתיחה. לפני הכל, שולפים את הגלקסי S4, מזל שאפשר להשתמש בו גם עם כפפות. בעזרת המסך הענק והחד שלו קל מאוד לראות את כרטיסיות האנטומיה של Netter ולעקוב אחר כל כלי דם ועצב קטנים וחשובים. אנחנו מחפשים כלי דם חמקמק. הכפפות כבר מלוכלכות מאוד, מזל שאפשר להעביר כרטיסיות בעזרת ה-Air Gesture. אני מיד מפעיל סרטון שמתמקד באזור העניין. "אני יודע איך למצוא אותו!", אני מסתובב וצועק לחברים בקבוצה. כמובן שהסרטון הפסיק להתנגן מעצמו בזכות ה-Smart pause. הקבוצה בשולחן הסמוך מתקשה למצוא את כלי הדם. בעזרת WatchON אני מפעיל את מסך הפלזמה הגדול בחדר הדיסקציות ומקרין את הסרטון. תם ונשלם! עכשיו אפשר ללכת לאכול.
  יוצאים מהמרתף ויושבים על הדשא. אני מחליט להסיח את הדעת מן המבחן מחר ויש לי את השיר המושלם – Doctor, doctor, give me the news. הזדמנות מצוינת לנצל את ה-Group Play ולארגן מסיבה קטנה על הדשא של הפקולטה.
  כבר נהיה מאוחר, אני עולה על אופניים בדרך הביתה. הטלפון מצלצל, שיחת וידאו מהחברה המדהימה שלי! כמה כיף לראות את פניה היפות על המסך הגדול והחד. היא שולחת לי לינק לצימר. אני פותח את הלינק ומשאיר את שיחת הוידאו על המסך בעזרת ה-Dual Screen. קבענו! אני כבר יודע – בעזרת המצלמה של הגלקסי נצלם זיכרונות חדים ומרהיבים יחד.

 • גילעד

  לפני בערך שבועיים, הטלפון צלצל, ומעבר לקו נשמעה צעקה…
  "הלו, הלו" קראתי לתוך האפרכסת בתקווה להבין מי מתקשר אלי וצועק לי לתוך הטלפון.
  פתאם השתרר שקט … "גילעד" ?
  "כן" אמרתי "מי שואל " ?
  קול של אישה בשנות ה60 לחייה נשמע מהעבר השני. לרגע חשבתי לנתק, אבל משהו בקול שלה גרם לי להמשיך להאזין.
  "מדברת אראלה ממפעל הפייס"
  אני שומע אותה ולא מאמין למשמע אוזניי, מצד אחד בא לי לצרוח כמו ששומעים בפרסומות (ככה צריך להגיב, לא ?! ) מצד שני אני בטוח שעובדים עליי.
  "כן אראלה" אני עונה בנונשלנטיות.
  " רצינו להגיד לך שזכית ב50,000 ש"ח " היא עונה לי.
  צרחות מטורפות בקעו מגרוני, תוך כדי מחשבות ,מה אני הולך לעשות עם הסכום הזה עכשיו? רגע כ"כ הרבה דברים בא לי , קודם כל טיול אח"כ להחליף את הרכב, רגע אבל הבטחתי Galaxy s4 לאח שלי ואולי בכלל שווה להשקיע במשהו – וכל זה רק ב10 שניות.
  אז הודיתי לה כמובן וחייכתי וצעקתי וצחקתי ובירכתי אותה והרגשתי תחושה של אושר עילאי – הנה המזל מאיר לי פנים, אולי עוד אוכל לשבת על החוף בקריביים, ולהגיד לסמסונג החדש שלי (דרך הS VOICE) שישלח 2 תמונות, שלי אוכל מנגו על החוף.
  ניתקתי את השיחה ובעודי מחייך חשבתי לעצמי "רגע, אבל אני בכלל לא מנוי לפיס ".

  אז, אין מכשיר, לא לי ולא לאחי, אין טיול, ובעיקר, אין מנגו.
  סיפור שקרה. באמת.

 • נמרוד קליין

  יום ראשון. שש אחר הצהריים ואני רואה טלוויזיה. עוד שבוע התחיל. איך שהזמן טס. בכלל, סוף השבוע שעבר עלינו לטובה גרם לזמן לרוץ מהר יותר. הבעיה היא שהוא גם גרם לי לעלות בכמה קילוגרמים עודפים וכבר הייתי בחריגה. אני מחליט לקחת את עצמי בידיים. מזל שקיבלתי מ-TGSPOT גלקסי אס 4. אפליקציית S-HEALTH נתנה לי תרוץ לצאת לריצה ולהפסיק להיות בטטת ספה. אני מתלבש ספורטיבי ויוצא לריצה בשכונה. באמצע הריצה צלצול. מספר חסוי. אני בדילמה עם עצמי – מצד אחד אולי זאת אראלה ממפעל הפיס אבל מצד שני זה יכול להיות מהמילואים. אני לוקח את הסיכון ומחליט לענות (צריך להיות ממש עשיר בשביל לסנן את אראלה). אני עונה. זה הבוס שלי. הוא אומר לי שצץ משהו דחוף בעבודה ושאני צריך להגיע היום בלילה. אני מצטער שעניתי אבל את מה שנעשה אי אפשר למחוק (חבל שבחיים אי אפשר למחוק דברים שצצים להם כמו במצב הצילום ERASER בגלקסי…) אני ממשיך בריצה. אחרי רבע שעה ריצה אני מרגיש כאבים בצד. אני מרגיש שרצתי מרתון אבל הגלקסי מראה אחרת – רצתי פחות מקילומטר וחצי ושרפתי רק 77 קלוריות. לך תתווכח איתו. אני עובר להליכה מהירה (שזה בעצם הליכה רגילה בבגדי ספורט) ומחליט לחזור הביתה. בדרך הביתה אני רואה את ברק אובמה. כן כן, הדוד מאמריקה. אני בהלם. מה הוא עושה כאן בארץ? בשכונה שלי? ועוד לבד? בטח אף אחד לא יאמין לי. אני מחליט לעשות פאפארצי ולצלם אותו עם DUAL SHOT כדי להוכיח שאני צילמתי. אני מוציא את המכשיר מהכיס ו…המכשיר נופל לי מהידיים!!! שניה לפני שהוא פוגע ברצפה (אני מוכן להישבע שזה היה בהילוך איטי!) – אני מתעורר. אני עדיין בטטת ספה. הכל היה חלום (לגלקסי שלום) ונרדמתי מול הטלוויזיה. אני רואה ערוץ הכנסת ומשדרים בשידור חוזר את הנאום של אובמה בארץ. אין לי מושג איך הגעתי לערוץ הזה ואני מחפש בעיניים את השלט. מצאתי אותו. הוא רחוק ממני. שוב דילמה. מצד אחד אין מצב שאני קם כי החלום על הריצה הטיש אותי, אבל מצד שני עומדת להתחיל התוכנית "עובדים בכנסת". מזל שיש בגלקסי אס 4 אפליקציית WatchON…

 • יהלי

  התעוררתי מוקדם בבוקר.
  ״זה יום ההולדת שלך!״ הוא הודיע בחגיגיות.
  איך שכחתי?
  החלטתי לקיים מנהג עתיק יומין במשפחתי ולהכין לי ארוחת יום הולדת טובה.
  בשר עגל משובח לא היה בביתי הצנוע, אז הכנתי לי מנת פלאפל איכותית.
  שבע ומלוכלך מטחינה הייתי כשלפתע צלצל הטלפון.
  זו החברה, שמתקשרת לאחל לי מזל טוב.
  בהנפת יד עניתי לשיחה מבלי ללכלך את ידידי האהוב.
  היא סיפרה שהיא מתכננת לערוך לי מסיבת יום הולדת בערב.
  שמחתי. מזל שהיא זכרה שאני שונא מסיבות הפתעה.

  יצאתי לריצת בוקר. להתחיל את היום בכיף.
  המשכתי לרוץ עד שישום ה-S Health בישר לי ששרפתי את מנת הפלאפל.

  חזרתי הביתה, התארגנתי, ונכנסתי למכונית.
  הפעלתי את ה-S Voice Drive,
  העוזרת הקולית שדואגת שלא אחטוף דוח שיהרוס לי את יום ההולדת- במקרה הרע,
  או שלא אמות מות צדיקים עקב שימוש בסמארטפון בזמן נהיגה- במקרה הנורא.

  קפצתי להורים, שהכינו לי ברכה נחמדה, ונסעתי מחויך לעבודה.
  במשרד הכינו לי עוגת יום הולדת יפהפייה, ובהחלט הפכו את יומי למושלם, עד שקרה הנורא מכל.
  לא מצאתי בכיסי את חברי הטוב.
  חיפשתי בכל מקום. הוא נעלם כאילו בלעה אותו האדמה!
  הופיעו במוחי הבזקים מאותו היום המאושר שבו הגיעה הקופסה החומה לביתי, מאותן חוויות משותפות שעברנו יחד. התמלאתי בעצב.
  ״כנראה שיום ההולדת הזה היה טוב מכדי להיות אמיתי..״ חשבתי לעצמי.

  נסעתי חזרה לביתי מדוכא מתמיד, ופתאום-
  ״יום הולדת שמח!״ צעקו כל חבריי, משפחתי ושותפיי לעבודה.
  איך יכולתי לשכוח את המסיבה? כנראה שבכל זאת זו הייתה הפתעה.

  אבי טפח על שכמי ואיחל לי מזל טוב.
  הודתי לו בקול מדוכא.
  ״מה קורה?״ הוא שאל.
  איבדתי חבר היום.
  ״אוי, זה נורא!״, הוא אמר.
  ״את מי?״. ״הגלקסי אס 4 האהוב שלי״, עניתי.
  ״איך שכחתי?״, הוא שאל, והגיש לי בחזרה את ידידי הטוב.
  ״המתנה שלך!״. הוא העניק לי אלבום תמונות יפהפה.
  ״הכנתי אותו מתמונות מהסלולארי שלך, בעזרת ה-Story Album. לקחתי אותו כשקפצת בבוקר לבקר".
  איזו הקלה! הוא שוב כאן איתי.
  הודתי לו וסוף-סוף התפנתי לחגוג.

  ״איפה המוזיקה?״, שאלתי את בת זוגתי האוהבת.
  ״בעזרת ה-Group Play נוכל להשמיע מוזיקה חזקה״.
  נכון! איך לא חשבתי על זה בעצמי?
  לאחר המסיבה הלכתי לישון עם חיוך מרוח על פניי.
  בעזרת חברי האהוב חגגתי את יום ההולדת הטוב ביותר בחיי!

 • פבל

  אני בן 19, לפני כמה חודשים הגיעה אלי תופס שמאשר לי לילמוד בחו"ל (ארה"ב).
  כמובן שזאת הזדמנות שאסור לפספס אז קיבלתי את האישור. עכשיו אני מתכוון לעבור לשם לבד בלי מישפחה, בלי חברים ובלי מישהו שיכול לארח לי חברה. אני בעל NOKIA N73 אשר לא מסוגל לשמש לכלום ולא לדברים החשובים לי מאוד כמו שמירת קשר עם חברים ומישפחה, דברים שהייתי מסוגל לעשות בקלות עם הגאלקסי המהולל בעמצעות פייסבוק וסקייפ. קודם כל אני בטוח שתכונה כמו S-Translator תעזור לי מאוד מכיוון שאני עדיין לא שולט בצורה מלאה באנגלית. תכונה שניה שמאוד יכול לעזור לי זה SOUND AND SHOT שבזכות זה אני יוכל לחלוק את החוויות שאני עובר שם עם החברים וקודם כל עם המשפחה. ותאמינו לי שאין דבר יותר קשה מלעזוב הכל, חברים משפחה ואת חיים בארץ.
  תודה שקראתם.

 • N.H.

  זה קרה בחורף, למען האמת בשיאו של החורף.
  הייתי לבד, היה קפוא, לא היה לי כלום חוץ מגלקסי 4 ומעיל שלא ממש חימם.
  היה יער סבוך והכל נראה אותו הדבר מסיבבי.
  התקשרתי למוקדי חילוץ, ידעתי שיקח זמן עד שימצאו אותי.
  השתמשתי בS health כדי לבדוק את השפעות סביבתיות, כמו טמפרטורה על גופי.
  למזלי הגלקסי התחמם בצורה ניכרת וכך שמרתי על חום גופי.
  לאחר כשמונה שעות שמעתי את אנשי החילוץ באים, הכל נראה אותו הדבר, הם לא ידעו באיזה כיוון ללכת.
  למזלי הסוללה לא נגמרה ושאלתי את אנשי החילוץ אם למישהו יש גם גלקסי 4, אחד אמר שכן, הוא אמר לצלם בסאונד אנד שוט ואת עצמי והסביבה בעזרת הDual shot אך היה חשוך ולא ראו כלום במצלמה.
  לפתע עלה במוחי רעיון, אשתמש בGROUP PLAY כדי שנעמוד את המרחק בין שני הפלאפונים בזמן השמעת מוזיקה, וכך לבסוף אחרי שגם השתמשתי בנורת הLED כדי להבהב כדי שיראו את מיקומי המדויק הם מצאו אותי, אך לא ידעתי שהם לא באו לחלץ אותי אלא את הגלקסי 4 שלי.

 • עמר זונדלביץ

  גם היום קמתי בבוקר בזכות השעון המעורר שבגלקסי הלכתי לטלויזיה והדלקתי אותה אם הטלפון כי לא מצתי את השלט. החברים שלי הזמינו אותי לבאולינג ולדרך עד שם שלחנו אחד לשני מוזיקה ותמונות כשהגנו לשם שיחקנו ואחר כך אכלנו אבל פיתאום שיחת טלפון חשובה מחול היגיע אבל מה אני אעשה הידיים שלי מלוכלכות אבל אני יכול לענות לשיחות בלי לגעת! בסוף היום קראתי בטלפון וזה טוב שהכתוב זז ואני לא צריך לגעת רעיתי סרטון ביוטיוב (הסרטון הכי מענין שראיתי בחיי אבל הילד שלי החליק בדיוק בקטע הכי מענין אבל זה עוצר למזלי לסיכום זה הטלפון הכי טוב שיש והוא גם עוזר!!!.

 • אמירם רן

  החלטתי לצאת לטיול.
  קצת זמן איכות- רק אני והוא.
  ארזנו את הדברים, נפרדנו מההורים, ויצאנו.
  ״לצאת לראפטינג?״, שאלתי.
  ״לא. משהו פחות אתגרי״ הוא השיב בעזרת ה-S Voice,העוזרת הקולית.
  ״מה דעתך על טיפוס הרים?״, ״נשמע מצוין״ עניתי.
  בתוך חמש שניות הוא הכין מסלול להר הקרוב, כולל מפת פקקים.
  ״איך יצאת כל כך חכם?״, הוא חייך ולא השיב.
  חנינו מרחק הליכה מההר. הוא מדד לי את הצעדים ואת קצב שריפת הקלוריות.
  ״איך אתה עושה את זה?״, שאלתי. ״במילה אחת, S Health" הוא ענה. ״או שאולי אילו שתי מילים?״.
  הגענו והתחלנו לטפס, כשלפתע הוא צלצל. בת זוגי מתקשרת.
  שלפתי אותו מכיסי ועניתי. כפפות הטיפוס לא הפריעו לו.
  סיפרתי לחברה שלי שזה לא מתאים, אני באמצע טיפוס.
  אף אחת לא תפריד בינינו.
  כשהגענו, הבנו שכל המאמץ היה שווה. הנוף היה עוצר נשימה.
  ההורים ביקשו תמונה שלי על רקע הנוף המדהים, אבל היינו שם לבד, בלי איש שיוכל לצלם אותנו.
  ״מה הבעיה?״, הוא שאל.
  ״Dual Camera!". ״איך לא חשבתי על זה?״ שאלתי. ״בשביל זה אני פה״ הוא ענה.
  צילמתי את הנוף כשפרצופי הנפעם בצד התמונה.
  ״כשנחזור נעביר להורים את התמונה דרך ה-S Beam", סיפרתי.
  הוא הנהן בהסכמה.
  הרגשתי על גג העולם. רק אני והוא.

 • עמיר רונן

  התעוררתי השכם בבוקר. ״היום הוא היום הגדול", חשבתי לעצמי.
  ״כל המזוודות ארוזות- אני מוכן לצאת לדרך!״.
  העמסתי את המזוודות בבגאז׳, הפעלתי את יישום ה-S Voice Drive, כי קודם כל בטיחות,
  ויצאתי לדרך.
  ״יהיו פקקים בדרך לנמל התעופה?״ שאלתי את העוזרת הקולית האדיבה.
  היא השיבה לי בחינניות שלא, והמשכתי בדרכי.
  במטוס היה משעמם. כמה שעות טובות ללא תעסוקה. ״מזל שכל המדיה שלי נמצאת בכף ידי״, חשבתי.
  צפיתי בסרט טוב. למרות כל האקשן והפיצוצים, התשישות וההתרגשות הכניעו אותי, ונרדמתי.
  כשהתעוררתי, המשיך הסרט בדיוק מהנקודה שבה נעצמו עיניי.
  כמה טוב שיש את ה-Smart Stay.
  נחתתי. ההתרגשות עצומה. לאחר שנים, סוף- סוף אפגוש אותה!
  יצאתי משדה התעופה. היה קר. מיד לבשתי מעיל וכפפות.
  הוצאתי אותו מכיס המעיל וחיפשתי באינטרנט מכונית להשכרה.
  איך זה אפשרי כשהכפפות עלי? נו טוב.
  מצאתי חברת השכרה אמינה ונכנסתי מיד למכונית. מרוב התרגשות הנחתי אותו הרחק במושב שלידי.
  הבוס התקשר. שכחתי להודיע לו על הנסיעה! בהנפת יד אקרובטית הצלחתי לענות.
  בלי מחוות האוויר זה לא היה עובד.
  סיפרתי לבוס הכל. על אותו טיול לפריז לפני חמש שנים, עליה. איך נפגשנו, איך נפרדנו.
  הוא סיפר שהתרגש. קשה לי להאמין.
  כשהתנתקה השיחה החל לבי לפעום. לא ידעתי מה לעשות כשניפגש. מה להגיד, איך היא תגיב.
  היבטתי עליו ומיד ידעתי.
  השעה כבר הייתה מאוחרת, ההתרגשות בשיאה. הנה אני, עומד תחת חלונה, כשעשרות אנשים נוספים לצדי. בעזרת ה-Group Play השמענו לה כולנו את השיר האהוב עליה.
  הוצאתי את הטבעת מכיס מעילי וידעתי- זה רגע שארצה לזכור לכל החיים!
  שלפתי אותו. צילמתי אותה מסכימה ואותי מאדים מאושר. ״תודה לאל על הDual camera", לחשתי. היא צחקה, הוא קרץ לי מהצד.
  הכל הסתדר על הצד הטוב ביותר.
  באותו יום ידעתי שרכשתי לי שני שותפים לחיים!

  • מישהו

   וואו גאוני!!!

   • מישהו

    מאוד גאוני

 • ניב המגניב

  אני הולך ברחובות פריז כשלפתע מופיע מולי קסם של ממש ואני לא מבין איך זה שלא ראיתי אותו לפני כן, ואני בביישנותי המשכתי ללכת ומבטי לא עזב את הקסם. שלפתי מיד את הגלקסי אס 4 שלי מהכיס וחיפשתי בs translator את השפה הצרפתית וחיפשתי את הקסם אבל היא הלכה והשאירה אותי עצוב עשיתי כל שביכולתי לחפש אחריה עד שניזכרתי שלאן גלקסי אס 4 יכול ללכת אם לא לחוף הים?! ישר לקחתי מונית לים וכשהגעתי ראיתי אור נוצץ ממישור החוף, רצתי לכיוון החוף וצילמתי בלי להפסיק את הקסם.. עכשיו לצערי נשארתי בלי הקסם אבל לפחות נשארו לי התמונות שצילמתי באותו היום וכל פעם שאני מסתכל בהן אני נפעם מהיופי שבתמונות שממש מספקות תמונה מושלמת..

 • איתמר ל

  "איתמר שים את האפוד עליך, חמש דקות ויצאנו", קרא לי המפקד. קריאת פתע לעוד מבצע לילי סודי ביותר בתוך שטח סוריה, השכנה המדממת מצפון. החלפתי מהר את המדים הרגילים למדים מבצעיים, סגרתי את האפוד המיוחד היטב. האפוד המיוחד שמלווה אותנו במצעים מאחסן בתוכו את האמצעים המיוחדים שפותחו בישראל, אמצעים מסווגים ומשוכללים שרק המח הישראלי יודע להמציא.
  הפעם התווסף אמצעי חדש, הגלקסי אס 4. בהוראת המפקד החלפנו את כרטיסי הSIM הרגילים שלנו בכרטיסים מסווגים שסופקו ע"י המוסד, וזאת כדי להסוות אותנו בשטח בזמן שאנו משתמשים במכשיר.
  בעודנו חוצים את הגבול הרחק מעיניהם של החיילים הסורים, התקרבנו לעבר המטרה. צילום של 100 תמונות ב-4 שניות במצלמת ה-13 מגה פיקסל של הגלקסי איפשרה לנו לקבל תמונה מודיענית חדה לגבי המטרה. מכאן הדרך כבר היתה קלה הרבה יותר. באוסף התמונות הסרתי את האנשים הלא רצויים שנתפסו בתמונות וכך יצרתי תצלום מודיעיני מדוייק יותר. חלקתי את התמונות ב-"גרופ פליי" בעזרת רכיב ה-Wi-Fi Direct לכל חבריי לחוליה המבצעית.
  דהרנו לעבר המטרה…
  ומה קרה אחר כך? אם יתמזל מזלכם יפורסם בעתיד ש-"על פי מקורות זרים …"

 • איציק

  קיץ 2012, ספרד, חופשה עם האשה והילדים…
  היינו בים, כשלפתע הקטן אמר: אבא, צלם אותי טוב? בקול מתוק ותמים.
  הילד בן 8 אבל בחיי, אקרובט מלידה(:
  הוא החליט לקפוץ מגובה של כ 5-8 מטרים לים.. מיד הוצאתי את הגלאקסי 1 שלי וניסיתי לצלם…
  כישלון. הילד ביצע סלטה מדהימה והייתי כה גאה אבל מה, הצילום לא יצא טוב… יצא מטושטש אפילו שהיה יום חם ובהיר. מה אם… היה לי את הגלאקסי 4, והייתי מצלם אותו בעזרת ה Drama Shot וכמובן, המצלמת 13 MP הייתה משפרת את התמונה באופן מדהים… גם הייתי מצלם כתמונה, גם הייתה חוויה מדהימה בת 100 דמות של קפיצה מדהימה, וגם זיכרון ילדות.

 • דודי אליה

  הוא דור ארבע. עם מסך חמש.
  אם תקרא לו הוא יענה… ואף יבצע.
  הוא גם ישים עליך עין.
  ובלי עין הרע, העין שולטת בו.

  לא צריך לגוע בו, הוא כבר ירגיש אותך לבד – כמו אשתך – הוא יקרא אותך כמו כף יד.
  ארבע ליבות פועמים בו בחוזקה. כמו בפרארי חזקה.
  ועוד ליבות ארבע – אם תצטרך עזרה.
  הוא זוכר הכל מהכל – והיד עוד נטוייה…
  הוא גדול מהחיים – אך הכל קטן עליו.
  מעריץ אותו – אוהב אותו – צמוד אליו – הגלקסי ארבע החדש – אין ולא יהיה עליו !! 🙂

 • בן

  שמש, אור בחוץ, ואני בפנים. אני נשאר במיטתי כהרגלי עם הכאבים. הגב, הרגל, באמת שלא חסר, חושב איך היום הזה עובר. מדמיין את ה-S4, והיום הופך לבהיר יותר: בין אם זה לשחק במכשיר הראשון בעולם בעל מעבד מתומן, רושם לי מחשבות קטנות ב- S Memo המיומן, כשבאים חברים לבקר, שומעים מוזיקה עם הGroup Play כמובן, ואם השלט רחוק מדי, פשוט מפעיל WatchON להלן!
  לפעמים בשביל הפוזה, כשרוצה להעביר תמונה, משתמש ב-Air Gesture, ולהשוויץ מול כולם.
  שאם כבר אני סוף סוף עושה דברים מרובים, כמו לראות סרט ולכתוב לי עוד פתקים, אז מה אני אעשה פה בניגוד לטלפון רגיל? אפצל את המסך ואמשיך במעשים.
  בסופו של יום, מדוע גלקסי? כי ה-S4 יכול להקל את החיים, ולהוסיף חיוך רחב לכל האנשים!

 • בני וילנר

  יום חמישי הוא יום הפנקייק . האישה בלימודים, אני עם הבנות והן מחכות באופן מסורתי לפנקייק המפורסם של אבא. כיוון שאני בן אדם של מתכונים, אני מניח את ה galaxy s2 הישן והאהוב שלי מול העיניים ומתחיל להכין את הבלילה. מנפה קמח, מוסיף ביצים, חלב, שמן, תמצית וניל ו… בדיוק בשלב שבו הידיים שלי משומנות ודביקות מקמח, שמן וביצים, הטלפון מצלצל. זו האישה. בניסיונות מגוחכים להחליק על המסך בעזרת האף שלי, אני מפיל את המכשיר על גבו… גם סיננתי בטעות את אהבת חיי וגם מחלחלת לתוכי תחושה מטרידה ששכחתי להוסיף משהו לבלילה… מה אם…
  אני שם את הפלייליסט האהוב עלי בסמסונג galaxy S4 החדש שלי. שולף את המתכון בדפדפן הכרום שנראה מצויין עם מסך ה fHD sAMOLED 5 אינץ'. מביט בעיניי לתחתית המסך בכדי לגלול את המתכון למטה ומבין ששכחתי סוכר… מוסיף סוכר עם ידי הדביקות ועונה לשיחה מאהבת חיי בעזרת מחוות אוויר. לקראת סיום, מצלם את הפנקייקס שיצאו מדהימים עם מצלמת ה-13 אינץ' כדי לזרז את אשתי לחזור הביתה ומוסיף הקלטה של גרגורי הנאה של הבנות כדי שתבין שאם לא תזדרז, לא יישאר…

 • Netay Gidnian

  קם בבוקר, מפסיק את השעון המעורר והולך לביתספר.
  שם בשיעורים משתף מוזיקה עם חברים דרך Group play ובשיעורים הלא מעניינים רואה סרטים. ברגע שהמורה שואלת אותי מה אני עושה אני מייד מרים את העיניים והסרטון מפסיק בעצמו!
  אני עונה למורה "שום דבר" והיא מתקרבת, מיד מכניס את הSamsung Galaxy S4 לכיס ומכבה אותו בקלות דרך הכפתור שנמצא בצד המסך.
  אחרי הצהריים הולך לחברים ומשמעים ביחד מוזיקה מצלמים תמונות.. רק שעם המכשיר הזה לא יהיה עוד חבר מחוץ לתמונה!
  חוזר הביתה ומחליט לצאת לריצה. מפעיל את הS health ומתחיל לרוץ. כולי מזיע ורוצה להפעיל את המוזיקה… נזכרתי! אשתמש ב Air View! הפעלתי את המוזיקה וחזרתי הביתה. הרגשתי מותש.
  הפעלתי את השעון המעורר ונכנסתי לשון.
  מחר יהיה יום חדש!

  שיתוף בעמוד הפייסבוק שלי 🙂

 • שותף לחיים

  לפתח ביתי הגיעה קופסה, שפיסת טכנולוגיה מרהיבה בה כמוסה.
  בתיבה ממוחזרת- למען הסביבה, שוכן פלא של ממש בו הושקעה מחשבה.
  מהנדסי סמסוג עם מוחם המבריק,
  חשבו עד הסוף על כל פיצ׳ר וטריק.
  ליד שלל תכונותיו כל מכשיר אחר יחוויר,
  באיזה עוד סמארטפון משתמשים מהאוויר?
  גם למסיבות וגם לעסקים,
  החל ממסמכים ועד למשחקים,
  משיתוף מוזיקה למגוון מכשירים,
  ושימוש עם כפפות במקומות קרים,
  איתי יסכימו רבים אחרים,
  הגלקסי אס 4 הוא שותף לחיים.

 • מנשה

  תמיד חלמתי להיות צלם, צלם מקצועי עם מצלמה איכותית, עכשיו אוכל להגשים את החלום!!
  עם הגלקסי אס 4 החדש הכולל מצלמת 13 מגפיקסל סטילס, ווידיאו באיכות FHD.
  בעזרת המצלמה הכפולה, אוכל לצלם גם מצלמה אחורית וקדמית בו זמנית, פי'צר בעניי חשוב וחיוני לי בחיי היום יום.

  בילדותי, הייתי ילד שמן מאד, כל הילדות צחקו עליי בגלל משקלי והחלטתי לעשות ספורט.
  הייתי עושה ריצות כל בוקר, ולפעמים גם בערב. קניתי מד צעדים שיספור כמה מרחק הלכתי.
  עכשיו,עם השותף לחיים שלי, הגלקסי אס 4, אוכל לעשות הליכות ושותפי יספור את צעדיי (מרכז בריאות), הוא גם משמש כיומן מזון, בוא נגיד שאני לא צריך לחשוש מזה שאני יחזור להיות שמן, השותף החדש שלי ישמור עליי 🙂

 • עמליה

  הכל קרה כל כך מהר, הכרנו, הקליק היה מיידי, אני לחצתי הוא נענה ומייד הוא היה שלי. זהו רשמית! אנחנו גרים יחד! הוא בא רק עם קופסא אחת, לעומת 20 הארגזים שאני הבאתי, חייכתי לעצמי וחשבתי, כמה גברי. לאחר שפרקתי את הארגזים בארון, התיישבתי על הספה והתחלתי ללטף אותו, הוא התחיל להגיב תחתי. כמה קל לי להניע אותו חשבתי בחיבה, לפתע נזכרתי שעדין לא בדקתי מתי יש רכבת מחר לחיפה, הוא מייד הציע באדיבותו לעזור, הוא מצא לי רכבת ישירה לשעה 11 בבוקר, החלטתי להתפנק, התמתחתי וגרגרתי… אמממ תדליק את הטלויזיה מותק, אני לא מוצאת את השלט… איזה מושלם, הוא הדליק, בלי לקטר בלי לרטון, אני מתכרבלת לי מול המסך והוא מצידו דאג לטמפרטורה, הסתובבתי אליו וחייכתי, וככה נרדמתי על הספה כשאני אוחזת בו בידי.
  בבוקר הוא העיר אותי בעדינות, הייתי צריכה לקרוא מספר מיילים בטרם יצאתי לפגישה בחיפה, תוך צחצוח שיניים ביד אחת ולבישת מכנסיים בשנייה, הוא החל לגלול את המייל עבורי רק בעזרת המבט בעיניים. שאלתי אותו עוד כמה זמן יש לי והוא הראה שהזמן דחוק. תפסתי בו והתחלנו לרוץ יחד לעבר תחנת הרכבת שנמצאת מרחק הליכה מביתי. התיישבתי חסרת נשימה בקרון כשלפתע אני שמה לב שהוא לא איתי, ליבי החסיר פעימה, אולי התפנקתי עליו יותר מידי והוא החליט לעזוב אותי, איפה הוא? הדמעות חנקו את גרוני, ניסיתי לשחזר מה היה מהרגע שיצאנו מהבית אני יודעת שכשנעלתי את הדלת הוא היה איתי, אבל איפה הוא??? הנשימות שלי נעשו כבדות, הרכבת מתחילה לנוע ואני מתחילה להבין שזהו זה נגמר… כשלפתע הוא צלצל, אוו איזו הקלה, הוא היה בתיק שלי כל הזמן הזה, כשעניתי לשיחה לא הייתה מאושרת ממני.
  סמסונג גלקסי S4 מה הייתי עושה בלעדיך?

  • ירון

   מ.ע.ו.ל.ה 🙂

  • רררררר

   תירגמת את זה מאנגלית לעברית – זה ההעתקה!!

   • עמליה

    חבל שאת/ה משמיצ/ה סתם. אם זה נכון תוכיח!
    לא יפה להשמיץ סתם

 • מירה רנן

  אף פעם לא האמנתי באהבה ממבט ראשון, אבל איתו, הכל היה מושלם עוד מההתחלה.

  ברגע שנפגשנו התהפנטתי מיופיו המרהיב.
  הוא לא הפסיק להביט לי בעיניים, בזכות פיצ׳ר ה-Smart Stay שדואג שמסכו לא יכבה כל עוד אני מביט בו.
  מאז אותה היכרות המשכנו לבלות יחד, והחלטנו- אני אטעין אותו אצלי ליד המיטה.
  מאב מערכת היחסים שלנו פורחת!

  לראשונה בחיי, הסמארטפון שלי דואג לי בחזרה.
  בעזרת אפליקצית ה-S Health, אני מנהל איתו מערכת יחסים בריאה.
  הגלקסי אס 4 אף דואג שאנהג בזהירות, בעזרת ה-S Voice Drive.

  שותפי לחיים מקבל אותי כמו שאני. בלי כפפות, עם כפפות, תמיד אוכל להשתמש בו.
  גם בידיים מלוכלכות אוכל להינות ממנו, על ידי פונקצית ה-Air Gesture, ולהשתמש בו מהאוויר!

  חברי החדש הוא גם חובב מסיבות גדול!
  עם ה-Group Play נוכל לחגוג ולהינות ממוזיקה חזקה, מתי והיכן שנרצה.

  במסעותינו המשותפים לארצות רחוקות נוכל לזכור את הנוף עוצר הנשימה ואת מבטינו הנפעם גם יחד, בעזרת ה-Dual Camera!

  אני לא יכול לחכות למערכת היחסים הנפלאה שתירקם ביני לבין שותפי לחיים!

 • ערן גוטמן

  יום שלישי. קמתי מהשעון שכיוונתי בSGS4. הוא פולט רק 0.42W/kg, כך שלא דאגתי לקרינה.
  נסעתי למרכז הפיתוח של אפל. החבאתי את הSGS4 טוב טוב בכיס-אפשר להבין למה… לא סיפרתי לכם- אני עובד באפל. רציתי לראות את האייפון5S בפיתוח ולהדליף אותו לtgspot .נכנסתי- כמה אבטחה יש! הגעתי לפס ייצור. העובדים עדיין לא הגיעו. כדי שאנשים לא יגידו שהקרדיט שלהם, צילמתי את עצמי ואת האייפון יחד-Dual Camera. פתאום עובד אבטחה הגיע-אופס! הוא שאל בכעס- "זה SGS4?" (מאז שהוא יצא אפל רק מפסידה…) עניתי ברעד "כן…". פתאום הוא בא וניסה לחטוף לי את המכשיר מהיד! הטלפון התעופף באוויר. לא הצלחתי לתפוס אותו. הפעלתי בטעות את ה"מגע מרחף" וחייגתי (בטעות,כן?) למשטרה. כנראה ששמעו ברקע מה קרה, כי הגיעו תוך שנייה, ויצאתי משם מהר… סוף!

 • אלון

  אני כמו כולם: מחובר לפייסבוק, מחזיק בטלפון ההמונים כמו של סבתי, רואה כוכב נולד, לרקוד, לשרוד ורץ למיליון. כמו כולם קם בעצלתיים בבוקר,Snooze נוסף וכך מתחיל לו עוד יום, שגרה, כמו כולם.
  אבל היום אני מיוחד! שמתי ידי לפני כולם על היהלום החדש של סמסונג ולא כמו כולם אני מעלה לפליקר תמונות דרך ה Dual Shot, מתעדכן ב Air View ו שומע מוסיקה מותאמת עם ה AdaptSound. כל זאת דרך המעבד החזק במיוחד. כמו שאמרתי, לא כמו כולם.
  סיימתי לכתוב את הפוסט וראיתי שנמכרו 10 מליון מכשירי גלקסי 4 בעולם.
  Damn it , אני כמו כולם.

  • ירון

   יפה

 • צפריר

  הכרנו בפייס וקבענו בבית הקפה לדייט.
  נפגשנו. ראיתי והתלהבתי, נסיכה אמיתית כמו שחשבתי. גם היא הסתכלה אך נראתה אדישה. מה עושים?
  נכנסנו לבית הקפה כולי לחוץ, הנחתי את הגלקסי על השולחן בחוץ, התלהבה. שאלה: "אפשר להעלות תמונה שלנו דרך ה"Dual Shot? עניתי "בטח" לחמודה. הרגשתי שזורם.
  אמרתי נראה אם הבחורה מבינה עניין, הלהבתי אותה עם ה Air View ויישומי ה-Smart שחבל על הזמן, השתחרר כל הלחץ והקליק היה פגז מחץ. העברנו דייט אחלה שנמשך אל תוך הלילה. חשתי שהלב כל הזמן רגש. מאז עברו חודשיים והכול פשוט דבש.
  עכשיו יש לה יום הולדת למתוקה והחברים מתארגנים לקנות את המתנה, הפעם אין התלבטות, גלקסי 4 בוודאות!

  • גדול!

   פשוט חזק

  • איתמר

   לייק!

  • נחמן ביאליק

   הבן אדם משורר

 • שי שבו

  לקוראים שלום,
  שמי שי שבו אני בן 26 מחולון ואשתי ילדה לפני כשלושה שבועות את בני הבכור. נהוג אצנו במשפחה שהבעל קונה מתנה לאשה לאחר הלידה וחשבתי לרכוש לה את הגלקסי אס 4 מכיוון שכיום יש לה פלאפון רגיל של חברת sony ericsson והגלקסי אס 4 יכול להשתלב בצורה מעולה בחייה לאחר הלידה.
  מכיוון שעברו שלושה שבועות מהלידה שמתי לב למספר צרכים של אשתי שהגלקסי אס 4 יכול לענות עליהם:
  1. צילום הילד באיכות גבוהה – מכיוון שאין לנו בבית מצלמה דיגיטלית אנו מצלמים את הילד עם הגלקסי אס 2 שלי, האיכות יוצאת טובה אך עדין אין מה להשוות את האיכות לגלקסי אס 4 המאפשר לצלם אותה ואת הילד במקביל באמצעות הDual Camera, לתעד את הצעד הראשון באמצעות Drama Shot ו-Eraser ואת כל התמונות נוכל לערוך באלבום Story Album.
  2. בעת ההנקה יש לבצע פעולות באמצעות יד אחת בלבד – תינוק בחודשיו הראשונים יונק כל 3 שעות למשך חצי שעה מה שגורם לכך שהרבה משעות היום יש לבצע מטלות ביד אחת בלבד לכן הפונקציה Air Gesture מעולה בשבילה בעת גלישה באינטרנט והרישיון שמגיע עם המכשיר למקלדת של Swiftkey יאפשר לה להקליד SMS ונתונים לאתרי אינטרנט ביד אחת בצורה קלה.
  3. שימוש במכשיר בעת הנהיגה – טיפת חלב, מרכזי קניות וג'ימבורי הם חלק מהמקומות אליהם נוסעים ברגע שהילד נולד, חשוב מאוד לשמור על הבטיחות מכיוון שהילד נמצא באוטו. באמצעות ה S-Voice Drive אשתי תוכל לקרוא את ה SMS, לקבוע פגישות וכל זאת מבלי לצאת מתוכנת הניווט ולהוריד את העיניים מהכביש.
  4. לחזור לגזרה לאחר ההריון – כמו כל אישה לאחר לידה חשוב מאוד לאשתי לחזור לגזרה לאחר הלידה (למורת שבעיני היא תמיד הכי יפה בעולם), באמצעות יישום S-Health אשתי תוכל לנהל את הדיאטה שלה ולחזור לגזרה בצורה מהירה ומבוקרת.

  אם יש גברים נוספים שהאישה שלהם לפני/אחרי לידה אני ממליץ בחום על המכשיר מכיוון שהוא מתאים בצורה יוצאת דופן לכל אחד ולנשים לאחר לידה בפרט.

 • אלעד דדון

  (השיר עפ״י הלחן של ״הנסיך המדליק מבל אייר״)

  זהו הסיפור המספר כיצד, חיי התהפכו מצד לצד,
  אני רוצה לנצל את כל ה-100 המילים, ולספר לכם כיצד הפכתי למלך הסמארטפונים.

  בדרום קוריאה באתי לעולם, והשמועות, איך לא? זרמו לכולם,
  מחוות אוויר, צילום כפול וסאונד בתמונה, את הבוס תעזבו כבר בממתינה.

  לפתע שיחה, לא מזוהה, אולי זו האקסית? אולי הצבא?
  הרמתי את היד ובמחווה קטנה, ניתקתי ת׳שיחה והמשכתי בגלישה.

  ב-יום למחרת הזמנתי מונית, נחשו מי הנהג? בעלה של יונית,
  תמונה מלפנים, תמונה מאחור, והסאונד בתמונה בכלל של ציפור.

  זה הסיפור אותו כדאי שתדע, אודות סמסונג גלקסי אס מספר 4,
  אז תביא את הכתר וגם את השושנים, ותעשה מקום למלך הסמארטפונים.

  • מרינה

   ענק!!!

  • רועי

   קרעת אותי. אדיר..

 • ליאור

  אמצע המבחן בהיסטוריה, מה קורה לי ? " די די כבר להזיע " אני אומר לעצמי, אני נשבע שידיי לא הזיעו כל כך. סימני הזיעה היו כל כך גדולים שאפשר להטביע חותם בדף. זהו זה סוף המבחן אני הגשתי והלך לי די אחלה והיד עדיין מזיעה. אבא מתקשר ופאק איך אני לעזאזל עונה. רגע יש את הפיצ'ר הזה בגאלקסי , אממ Air Gesture . כן זה ! העברתי את היד בלי לגעת במסך ! (!!) , בסוף השיחה אמרתי תודה סמסונג (בלב). בכל זאת ההזעה הזאת גנטית אז לפחות הגאלקסי מתחשב בי יותר מאשר העט , שנשארו עליו כבר עיגולי זיעה רציניים.מאוחר יותר אחרי שנרדמתי , השעה כמעט 11. הגאלקסי מצלצל לקום לספורט. אוהו. תן עוד 5 דקות. טוב בסדר קמתי לעזאזל. ברח לי מהראש מה לאכול לפני ריצה, בכל זאת אני לא דיאטנית או ענת הראל. בטעות לחצי על מגש האפלקציות וראיתי משהו Health .כן ! S-Health ! האפלקציה שמתאימה איך לאכול נכון , לרוץ לפני ואחרי ובודקת קלוריות. טוב אני לא באמת עוקב אחרי קלוריות אבל היי לפחות אני יאכל משהו די בריא ( העוגיות קורצות לי יותר מדי ) אז אכלתי לי 2 אפרסקים שקניתי אתמול אחד אחרי ואחד לפני בחיי שהאפרסק האחרי היה הכי טעים האכלתי. אני חייב להשתמש יותר ב S-Health.

 • roei

  המכשיר הזה יעזור לי לחיים כי ככה אני לא אצטרך את שחפש כל הזמן את שלט הטלוויזה ,שלט המיני מערכת סאונד,ושלט הממיר בזכות חיישן האינפרה אדום שלו. שמעתי פעם משפט שאומר "תמונה אחת שווה מאה מילים" ואז ראיתי את הגלאקסי 4 והבנתי בדיוק מה הכוונה;) בזכות הפיצ'ר sound&shot אולי לא בדיוק מאה מילים,כי בסך הכל הוא מקליט רק 9 שניות. ומה יותר כיף מלשלוח דבר כזה ליומולדת של בן משפחה מחוץ לארץ עם תמונה של עוגה וקולות של שמחה ואיחולים;) נחמד לא? וזה לא הכל ….בזכות 8 המעבדים שלו סוף סוף אני לא אצטרך לקנא ורק לחלום על להוריד משחק כבד לפאלפון ולהסתפק רק בתמונות שלו או בסרטון ביוטיוב אלא כבר לשחק חלק ובלי לאגים ! וגם מה יותר כיף מלקום בבוקר ולראות גלאקסי 4 ליד ך? זה שווה את הכל !

 • Niro

  חשבתי וחשבתי איזה סיפור קורע לב וסוחט דמעות אני מתכוון לירשום כאן, אבל זה יקח ממנו יותר מידי זמן בנסיון לשכנע אנשים זרים לחלוטין שיעשו לי "המלץ". אז אני לא מתכוון לשכנע את קהל הקוראים בסיפורים כמו של אחרים שהם ספק אמיתיים או סתם משהו אומנותי Wanna be. אני אמיתי, אני פשוט אשמח, כסטודנט שבור כלכלית, להחליף את הנוקיה הN85 שלי שמשרתת אותי (כבר לא כל כך) בנאמנה במשך כמה שנים. לפחות אם יהיה לי גלקסי 4, אז השעון המעורר אשכרה יצלצל בשעה שקבעתי לו ואולי גם אוכל ליקרוא את החומר שלי דרך הנייד במקום להדפיס. אתם רואים? אני גם אציל הרבה חיים של עצים בכך שאחסוך הדפסות מיותרות. וחוץ מיזה אשמח להתקדם למאה ה-21. בהצלחה לכולם!!

 • בר ליפסקר

  והנה אני קמה בבוקר ביחד עם ה- Life Companion – "שותף לחיים" שלי.. שומעת את ההתראות של השעון המעורר וקוראת את ההתראות שהגיעו אלי מהרשתות החברתיות בזמן שישנתי. הולכת להסעה ובדרך שומעת את המוזיקה המדהימה הנמצאת לי במכשיר. במהלך השמיעה אני ממשיכה לקבל התראות מרשתות חברתיות וה-whatsApp .. התראות שלא הספקתי לקרוא/ לראות כשקמתי. והנה הגעתי לבית הספר עדיין שומעת את המוזיקה שאני אוהבת באיכות הכי טובה שיש.. ומקבלת משימה מהמורה להיכנס לאתר הנבנה על מנת לאפשר למידה מרחוק במצבי חירום במדינה. אני נכנסת לי לרשת ומתחילה לגלוש. אח"כ מגיעה לה ההפסקה ונוצר לי חשק להצטלם.. אני פותחת את ה- צילום-כפול (Dual Shot) וככה אני מצליחה לצלם את חברות שלי וגם אותי.. אחרי שצילמתי כ-20 תמונות אני מעלה אותן לרשת החברתית (The FaceBook) ומתייגת את החברות הכי טובות שלי.. הגיע השיעור האחרון וכבר באלי הביתה.. לוקחת את הנייד, שומעת מוזיקה וקוראת את התגובות שכתבו על התמונות שהעליתי.. איך שנגמר השיעור פתאום מתחשק לי לשתף חברה שלי בשיר האהוב עלי ששמעתי בנגן.. אני פותחת את ה- Group Play וכותבת לה את שומעת את השיר הזה? זה השיר שאני הכי אוהבת.. אחרי כמה דקות (הייתי אומרת שהשיתוף היה מאוד מהיר..) היא מחזירה לי תשובה וכותבת גם אני אוהבת אותו מאוד אבל קבלי את השיר שאני הכי אוהבת.. (שולחת לי את השיר שלה) וככה אני שולחת לה שיר והיא לי.. אני מגיעה הביתה. אמא לא הכינה לי צהריים אז אני לוקחת את הנייד שלי ובודקת בגוגל מה הכי קל ופשוט להכנה בכמה דקות.. לא עברו דקות ספורות ופתאום אני מקבלת את התוצאה שהתכוונתי אליה.. החלטתי שאני מכינה לעצמי פנקייקים.. סיימתי להכין את הפנקייקים ועולה לי חשק לדבר עם חברה טובה שלי שגרה בחו"ל לאחר שהרבה זמן לא דיברתי איתה.. החלטתי במקום לסבך אותה עם השפה העברית (עברית שפה קשה..) אני אתרגם לה את מה שאני רוצה להגיד לה ב- S-Translator.. סיימתי לתרגם לה את הכול והצלחתי לשלוח (גם) לה את השיר שאני אוהבת.. עוד לא הספיקו לעבור כמה דקות ואני מקבלת התראה ממנה (מהחברה בחו"ל) היא כותבת לי בשפה שלה ואני לא כל כך מצליחה להבין.. אני מעתיקה לי את מה שהיא כתבה, נכנסת ל- Google Translate ומצליחה להבין שגם היא מתגעגעת מאוד אליה.. אחרי דקות ספורות אני מקבלת ממנה את רשימת השירים המועדפים עלייה בטלפון.. סיימתי לדבר איתה.. החלטתי שאני מתגעגעת לאמא.. אני מרימה אליה טלפון אבל אני גם רוצה לראות אותה.. אני שמה אותה על וידאו.
  אמא סוף סוף חזרה הביתה והחלטתי שאני משתפת את כולם בכמה אני אוהבת אותה.. לקחתי את הגלאקסי שלי והשתמשתי ב- Dual Shot בשביל שאני אוכל לצלם אותה אבל גם להשתתף בתמונה הרי אני רוצה שכולם יידעו כמה אני אוהבת אותה.. סיימתי לצלם את התמונה והחלטתי להוסיף לה אפקטים.. הוספתי לה כמה יפים.. והעלתי את התמונה.. עברו כמה דקות ספורות וכבר קיבלתי על התמונה יותר מ-10 לייקים.. החלטתי לשלוח גם את התמונה לאבא.. שלחתי לו את התמונה ב- WhatsApp הוא קיבל את התמונה ואחרי כמה דקות הגיב ואמר שהיא מאוד יפה ושהוא אוהב את שתינו.. שלחתי לו נשיקה (:*).. אח"כ החלטתי לערוך אותה יותר טוב אז השתמשתי ב- Sound & Shot ושיפרתי אותה.. הורדתי לה אלמנטים לא חשובים ושמרתי בטלפון. הנה נגמר לו היום, סיימנו את ארוחת הערב, אני כבר אחרי מקלחת.. ואני הולכת לי לישון.. כנראה שמחר תהיה לי אותה שגרה או יום אחר מיוחד יותר עם Life Companion – "שותף לחיים" שלי..

 • איגור

  היום קיבלתי את הגאלקסי אס 4 שחיכיתי לו כל כך!!!…וישר הלכתי להתלהב לחברים שיש לי אותו….הראתי להם כל מיניי דברים מגניבים שהמכשיר יודע לעשות והם ממש התלהבו מהמכשיר…
  הכל היה טוב ויפה עד שאמרתי שלמכשיר הזה יש 8 ליבות.
  שחברי שמעו על זה הם התחילו לצחוק עלי ולהגיד שאני לא יודע לספור, שהמכשיר הוא בעצם בעל 4 ליבות ולא בעל 8 ליבות.
  התחלתי להתווכח איתם אבל זה לא עזר…הם ירדו עלי שאני צריך לקנות משקפיים כי אני רואה כפול…

  הלכתי הביתה מעוכזב מעצמי במחשבה שבאמת אני אולי לא יודע לספור…
  לקחתי את הגלקסי אס 4 שלי והתחלתי לצלם את עצמי ובאותו הזמן לצלם את החדר שלי…
  בזמן זה עלתה בי המחשבה שאין מצב שלמכשיר יש 4 ליבות והתחלתי לחפש באינטרנט כמה ליבות יש למכשיר…
  כאשר גיליתי שהמכשיר שלי בעל 8 ליבות שמחתי נורה והלכתי להגיד זאת לחברים שלי…
  להשפיל אותם שהם לא יודעים כלום ושהם לא יודעים לספור.

  לאחר שסיפרתי את זה לחברים, הם פיצצו אותי ולקחו לי את המכשיר כי הם נורה התלהבו ממנו.
  ועכשיו אין לי לא חברים ולא את הגלקסי אס 4 אבל עדיין אני שמח שהיה לי את המכשיר כי נהנאתי מכל רגע איתו, וכשאני יחסוך מספיק כסף אני יקנה לעצמי מכשיר חדש…

  הסוף…

 • רשף

  "קום, ג'י", אמרתי. משנוכחתי לגלות שהטלפון הסלולרי לא יוצא מהמיטה בעצמו, נאנחתי. "מעבד מתומן ליבות יש לך, אבל אתה לא מוכן לקום מהמיטה הארורה שלך", סיננתי, והרמתי אותו. הגלקסי שלי התרומם מהרצפה, וצעד במהירות לכיוון חדר האמבטיה. "תזכור לצחצח שיניים!", צעקתי לעברו, אבל ידעתי שהוא לא יזכור. הוא אף פעם לא זוכר.
  הטלפון התרוצץ ברחבי הבית, מהאמבטיה לחדר השינה ומחדר השינה לבוידעם, והתארגן לקראת העבודה. "תהנה, אמרתי לו".
  כשחזרתי הביתה בערב, הוא חיכה לי. "ארוחת הערב מוכנה", הוא זימר בקול מתכתי, והגיש את החביתה לשולחן. "תודה, חבר", אמרתי, וחייכתי.
  טוב, אולי הוא לא יעשה את כל זה, אבל הוא עדיין יכול להפוך את החיים שלי להרבה יותר יעילים, במיוחד מבחינת המצלמה, שתאפשר לי לצלם תמונות הרבה יותר איכותיות מאשר התמנות בגלקסי הנוכחי שלי. בתור מעריץ של סמסונג אני מקווה מאוד לזכות בו.

 • ליאל

  במסגרת העבודה כמנהל משמרת מחלקת אחזקה בכפר נופש אני נפגש לא פעם במצבים בעיתיים שהגלקסי החדש יכול לעזור לי בהם, למשל: במהלך המשמרת אני נכנס לחדר ומגלה תקלה סבוכה שאינני מכיר, תוך כמה שניות אני משתמש באופציה לצלם תקלה או בעיה בחדר עם תוסף של כמה שניות של סאונד לתאור הבעיה בעזרת "השמע וצלם" ומשתף את שאר הצוות במשמרת למציאת פיתרון, דבר אשר יביא לשיפור אדיר וייעול העבודה. החברה מיד שולחים לי מאמר או הסבר לפתרון ומכיוון שאני כבר עם כלי עבודה מוכנים אשמח שתהיה לי האופציה לדפדף עם העיניים כי במהלך העבודה הידיים תמיד "עסוקות" או מלוכלכות. כמובן שמיד לאחר מכן בעזרת "צ'אט און" כולם יוכלו להסתלבט עלי מכיוון שלא הצלחתי לפתור בעיות לבד אבל בשביל זה יש חברים. לאחר פתרון התקלה ממשיכים בסדר יום רגיל ובעזרת רכזת Samsung האופציה לשיתוף עם חברים לעבודה של המשימות היומיות לא ישכחו דברים פתוחים במעבר המשמרות או במהלכה. פתאום נכנסים לכפר הנופש אורחים נחמדים מחו"ל שאינם דוברי אנגלית או עברית כמובן, בזמן שאנשי הקבלה שוברים שיניים אני אגש בשקט לאורחים אשתמש באופציות התרגום המתקדמות של המכשיר לתקשר עם האורחים וכך נוכל לתת להם שירות טוב יותר. לאחר כניסת האורחים לחדרים (שבהם מותקנות טלויזיות של סמסונג כמובן) נקראתי לאחד מהם עקב בעיה בשלט הטלויזיה. צ'יקצאק אני משתמש באופציית השלט הרחוק של המכשיר ומדגים לאורח כיצד להשתמש ודואג להחליף סוללות במיידי בזמן שהאורח כבר יושב ונרגע מול המסך. אופציה זו תחסוך ממני להסתובב עם מספר גדול של שלטים להפעלת עמדות הטלויזיה ותחסוך מקום על רכבי העבודה שגם בהם יהיה מאוד נח לנהוג בעזרת S Voice Drive ממשק הנהיגה החדש והפקודות הקוליות. לאחר סיום הטיפול בשלט אני יוצא החוצה ומוציא את המכשיר לראות איזה סרטון קצר לשיפור המצב רוח ובעזרת התאמת התצוגה האוטומטית ימנע ממני המשחק הבלתי נגמר של הגדרות מסך עקב עבודה בתוך ומחוץ למבנים לסרוגין במשך כל היום. בדיוק באותו רגע מגיע חבר למשמרת ושואל מה אני רואה??? תוך כמה הקשות קלילות אני משתף אותו בסרטון או מוזיקה שהפעלתי על המכשיר שלי. לא פחות חשוב הוא העיניין החברתי שישופר ויתן לכל אחד להביא משהו מעצמו ולשתף עם כולם בעזרת "ההפעלה הקבוצתית". מכיוון ש"חוק מרפי" הוא חברו הטוב של העובד בדיוק באותו רגע יעבור הבוס וישאל למה אנחנו עומדים ולא עושים כלום?!?! למזלנו יש לנו את s-health שבעזרתו נוכל להראות כמה כבר תיזזנו באותו יום, ככה גם נפטרנו מהבוס וגם יצאנו מבסוטים שבאמת שרפנו כבר מלא קלוריות. בקיצור הגלקסי אס 4 הוא המלווה העוזר והחבר הכי טוב שאתם יכולים לתת לי ליום ההולדת שיהיה ב 5 ליוני. אז קדימה אני צריך את כל העזרה שאפשר בעבודה!!!

 • עומר

  בוא נגיד למה אני מאוהב את הגלקסי אס 4ה בגלל יכולות הצילום המשודרגות של צירוף תמונה לי התמונה שלך האמפקטים החדשים לדוגמא תמונה עם קול ו-S DRIVE תוספת מענינת לעוזרת האישית ואפליקציית התזונה ש לי תהיה מאוד שמוישית מכיוון שאני ביום יום עושה הרבה פעילות ספורטיבית ושיתוף הקבצים והמוזיקה עם החברים כי זה נחמד שיש עוד כמה אנשים שרואים ומאזינים יחד איתך

 • הודיה

  התעוררתי בבוקר,והשעה הייתה כבר מאוחרת והבנתי שאני יאחר לב"יס והייתי לחוצה ! התלבשתי מהר ולקחתי את הפלאפון שלי הקטן ולא שמתי לב שהוא נפל מרוב שהוא קטן בדרך שרצתי לתחנה- זה לא היה קורה אם היה לי גלקסי s4 שהוא בגודל 5 אינץ" ,המשכתי ללכת לבי"ס ובאוטובוס התחלתי ללמוד למבחן שיש לי היום ואח"כ שמעתי שירים וכנראה שנרדמתי באמצע באוטובוס ולא שמתי לב ונגמר לי הבטרייה בפלאפון בגלל שלא הפסקתי את המוזיקה – זה לא היה קורה אם היה לי גלקסי s4 והייתי יכולה לשמוע מוזיקה ושהייתי נרדמת אז הגלקסי היה מתכבה אוטומטית ולא היה ניגמר לי הבטרייה. ואז כשהגעתי לבי"ס לא הבנתי למה אין אף אחת בכיתה שלי ואז התקשרתי לחברה שלי והיא אמרה שמתחילים יותר מאוחר היום ושהיא התקשרה אליי אתמול ושלחה לי הודעה ולא עניתי לה ואחרי שגמרתי לדבר אתה נכנסתי להודעות וראיתי שבאמת היא שלחה לי – אם היה לי גלקסי s4 הייתי רואה את ההודעה או השיחה שלא ראיתי ע"י זה שהייתי מניחה את הגלקסי הפוך כמו שבד"כ אני מניחה ככה את הפלאפון שלי ושהייתי מרימה אותו אליי הייתי רואה שיש לי הודעה ושיחה שלא נענתה וככה בבוקר לא הייתי נלחצת ולא היה קורה כל זה!

 • עידן

  שלום , אז ככה , אני עידן בן 24, והמכשיר השתלב בחיי אחותי הקטנה ולא בדיוק בחיי ,
  אחותי בת 14 שלא בדיוק זכתה לדברים בחייה , אחריי שהורינו עזבו את הבית ונטשו את שנינו כשהם על המטוס לארץ רחוקה , והחליטו שאני זה שאטפל באחותי , אני לא מצליח להחזיק את הבית השכור והשבור , אוכל , בגדים, לימודים שאני לא יכול להתחיל בגלל השכר לימוד המטורף וכמובן לא יכול להרשות לעצמי לקנות לאחותי פלאפון חדש ,
  היא כמובן מדברת על הסמסונג החדש גלקסי 4 גלקסי 4 , שיגעה אותי!!!
  החברים שלה בבית ספר כבר הספיקו להראות לה ולהלהיב אותה בכל הפיצרים שלו ,
  אך לצערי אין באפשרותי לקנות לה טלפון מתקדם שכזה , והיא יודעת שחשוב קודם לאכול לפני מותרות בחיים ,
  ולמרות שהיא "מתעצבנת" מזה אני יודע שהיא מעריכה אותי על כל מה שאני עושה למענה.
  היא אומרת לי כל הזמן "אתה יודע שזה HD???" כן אני יודע שזה HD ,
  "אתה יודע שיש לו 13 מגה פיסל"… חחח היא מקסימה..
  בכל מקרה , מי יתן ואולי באמת יהיה לה קצת שמח בלב בעזרתי וכמובן בעזרתכם ..
  בכל מקרה , באמת , שיהיה בהצלחה לכולם!!!

  • חיה

   מדהים רק בריאות

  • דניאל

   אחי אתה צריך לקבל צל״ש

  • דני ברגר

   עידן , זכיתי להיות חבר שלך , ואני אתמוך בך במהלך כל החיים שלך ,
   מה שאתה עושה ביום יום זה ברכה , ואתה תקבל את התגמול שלך משמיים ,
   אני מבטיח לך!

  • MARK

   אתה צריך לזכות

  • לורי

   לצערי הסיפור שלך מוכר לי מהחיים האישיים שלי , זה קשה , אני יודעת , מחזקת אותך ואת אחותך החמודה , מכל הלב.

  • נדב המנדב

   מאחל לשניכם יותר מסתם גלקסי , מאחל לכם אושר ובטחון ואולי תמלא איזה לוטו ותוכל להפתיע את אחותך בהרבה יותר.

   • עידן

    דני אוהב אותך אח שלי , תודה על הכל ,
    ותודה רבה לכם על כל התגובות האלה, כייף לקרוא אותם ולראות שיש אנשים טובים בדרך,
    אין על העם שלנו!
    ואחותי מחרתיים בת 15 ואני מאוד מאוד מתרגש , מאחל לה המון מזל טוב!!!!!

  • ניר הללי

   מוריד את הכובע בפנייך

  • ליריר

   מה נסגר עם התגבות כאילו הבן אדם גיבור… יאללה מגדל את אחותו לבד וואווו יש עוד הרבה כמוהו

   בכל מקרה שיהיה בהצלחה ובכל מקרה מקווה שהוא ינצח כי הוא היחיד שמגיע לו את המתנה אבל התגובותתתת שלכם כאילו הוא מלך העולם

  • רענן

   בהצלחה!!!!!!!

 • לידור

  היום פגשתי את אלוהים. כן, אני לא מצפה שתאמינו, אבל זה מה שקרה.
  זה היה יום חורפי ומעונן, הייתי בדרך הביתה כשלפתע כמה עננים התפזרו, הרחוב הואר מעט
  ומולי הופיע אדם מבוגר בעל עור כהה לבוש בחליפה לבנה, הוא היה נראה מוכר, כאילו ראיתי אותו באיזה סרט.
  "היי אני אלוהים, אבל אתה יכול לקרוא לי מורגן פרימן"
  הייתי קצת מופתע, לא בכל יום אלוהים נגלה אליךת ודווקא אלי… הייתי מבולבל אך שמרתי על קור רוח.
  לפני שהספקתי לשאול, הוא הסביר את הסיבה לבואו. "כולם למעלה מדברים. מדברים על מכשיר כלשהו עם יכולות מדהימות. הם חדלו מלהלל את כוחותיי ובמשך כל היום משוחחים עליו, המכשיר החדש והחדשני, כמה יפה ומשוכלל הוא, כאילו אלוהים בכבודו ובעצמו ברא אותו. אבל לא אני בראתי אותו, הייתי יודע אם כן, אני אלוהים אחרי הכל. בכל אופן, ראיתי שרכשת אותו אתמול והחלטתי שהגיע הזמן לבדוק על מה כל המהומה."
  שלפתי את המכשיר מכיסי והושטתי אותו לאלוהים. הוא לקח אותו מידי, קירב אותו לעיניו, מסובב ובוחן אותו בקפידה. הוא לא יכל להסתיר את תדהמתו והתפעלותו מהמכשיר, ואני מוכן להישבע שלשנייה אחת הבחנתי בניצוץ של קנאה בעיניו.
  "הוא מרשים מאוד. אסתטי ביותר. אבל האם יש בו יותר מאשר יופי חיצוני?"
  "ברור," השבתי והתקרבתי מעט כדי להציג לו את החידושים במכשיר, לא יותר מדי קרוב, בכל זאת, אלוהים. "הS-Translator הוא טכנולוגיה חדשנית. אתה יכול לדבר אל המכשיר בשפה אחת, והוא יתרגם אותה לאחרת, ויענה באותה השפה."
  אלוהים גיחך במבוכה. "מזל שלא הייתם חכמים מספיק ליצור אותו בתקופת מגדל בבל, אחרת הסיפור היה שונה לגמרי"
  הוא הושיט לי את המכשיר ואמר בנועם "אתה בחור טוב, היה נחמד אם הייתה לנו תמונה משותפת למזכרת, אבל אתה לא יכול להתקרב יותר מידי, אחרי הכל אני אלוהים."
  חייכתי אליו והשבתי "גם על זה הם חשבו" הפעלתי את המצלמה ושמתי אותה על מצב Dual-Camera, שמאפשרת לצלם בשתי המצלמות, צילמתי אותו ושלחתי לו את התמונה דרך הענן.
  הוא חייך ולחש לי שאפילו אחד הגדולים בתחום, מישהו קירח בעל משקפים עגולות. התפ"על ממנו.
  "אני עוד ארכוש לי אחד כזה, הוא יכול לתת לי מנוחה בזמן עבודתי הקשה"
  נפרדנו בשלום והמשכתי בדרכי. מאושר ומרוצה עוד יותר הגלאקסי אס 4 שלי.

  • זואי

   תקשיב, רציתי לכתוב משהו, אבל אחרי שקראתי את מה שאתה כתבת אני לא חושבת שיש לי סיכוי….
   קח איזה 3-4 קולות ממני

 • גלקסי

  הגלקסי אס 4 יכול היה לעזור לי בהרבה סיטואציות מביכות אליהן נקלעתי בחיי.

  פעם אחת התחילה איתי בלונדון תיירת שבדית יפהפייה. לצערי היא ידעה רק שבדית. מעניין מה היה קורה אילו הייתה עומדת לצעדי אפליקצית הs translator.

  אתמול למשל רבתי על אשתי על נושא מטופש (כך זה עם נשים), והשתוקקתי לצלם אותה כועסת.
  אם היה ברשותי כלי הdual camera הייתי יכול להראות את הפרצוף הכועס שלה יחד עם המבט המבועת על פניי.

  סיטואציה נוספת שהייתה נגמרת אחרת לחלוטין אם הגלקסי אס 4 אכן היה שותפי לחיים היא מסיבה שארגנתי לפני כמה חודשים כאשר לפתע נכבו הרמקולים וחדלו מאז מלהידלק. יישום הgroup play היה יכול להציל אותי מארגון המסיבה הגרועה של העשור.

  גם בתחום הבריאות יכל הגלקסי אס 4 לעזור לי, שכן, רק שלשום נסחבתי לריצה היומית עם מד צעדים מד דופק ומכשיר פלאפון פשוט, שאילו היו כולם במכשיר אחד בעזרת יישום הs health, לא הייתי נופל ישר על הפנים ומתרסק על הקרקע.

  כן, הגלקסי אס 4 בהחלט יכול להיות שותף לחיים, ולשלב את כל היתרונות במכשיר אחד.

 • אמיר

  האנשים הקרובים אלי מהווים את כל עולמי. החל ממשפחה, ועד לחברים הקרובים, אני לא רוצה לפספס שום רגע!
  עם הגלקסי אס 4 מבית סמסונג אוכל תמיד להישאר מחובר.
  בזכות יישום ה-Dual Camera, גם כשאסע לנסיעת עסקים, לא אפספס את צעדיו הראשונים של בני, וגם לא את התגובה על פני אשתי.

  בזכות יישום ה-S Health, אוכל לשמור על בריאותי על אף סדר יומי העמוס.
  גם בימי החורף הקרים, כאשר אלבש כפפות, אוכל להשתמש במסך המגע ולהיות מחובר לקרוביי בכל רגע.
  בשעות הפנאי אוכל לצפות עם משפחתי בטלוויזיה ע"י הזרמת תכנים מהמכשיר, ואף להשתמש בו כשלט,
  ולשמוע יחד עם חבריי מוזיקה בעזרת יישום ה-Group Play.
  כשידיי יהיו מלוכלכות לאחר ארוחה או משחק עם הילדים, אוכל להשתמש במכשיר בעזרת ה-Air Gesture.

  בעזרת שלל תכונותיו של הסמסונג גלקסי אס 4, אוכל להיות קרוב מתמיד לאנשים החשובים לי!

 • niv

  מתחיל את היום והולך לבית ספר בבית ספר אנחנו יושבים ומשחקים בפאן ראן והמשחק לא נתקע מצלם את חברים שלי איך הם מכורים למשחק ובצד רואים אותי עם האפשרות החדשה של סמסונג ואחרי הבית ספר הולך לעבודה ובעבודה יש הרבה שחקנים או סטנדאפיסטים כי אני עובד בהיכל התרבות ומצלם אותם תמונה עם קול אומרים בדיחה הורגת ובסוף אנחנו צוות ההיכל צריך לעבור בין כל השורות ולנקות אותם ואני שם שיר ומשתף אותו בwifi direct ככה שכולם יוכלו להנות באותו הזמן מאותו שיר. הגיע הלילה יוצא עם חברים ומצטלם עם המצלמה המשוכללת שגם מצויידת עם פלאש ככה שיהיה אפשר לראות אותנו.

 • אברהם

  קמתי בבוקר לתפילה בזכות השעון מעורר העוצמתי שמעיר אפילו פילים משנתם. לאחר מכן פתחנו את הבוקר עם סעודת שחרית והעברנו אותה עם צפייה בכל אפליקציית החדשות שאפשר בזכות המהירות האדירה שיש לפלאפון הזה. וכמובן השתמשנו באופציית הair gesture כדי לא ללכלך את המסך שדורש שמירה חזקה. בהמשך נסענו לצפון לטיול בקברי צדיקים ואיך לא הפעלנו את הגי פי אס שעבד מצוין והגענו לכל מקום ללא שום בעיה. כמובן בדרך חיברנו את הגלאקסי למערכת של הרכב ושמענו כל הדרך מוזיקה באיכות מדהימה. ובזכות מערכת ההפעלה המדהימה שלו גם שמענו מוזיקה וגם התעדכנתי בחדשות וגם יכולתי להמשיך לעבוד על הספר שאני כותב בזכות המקלדת הגדולה והחלקה שעוזרת לי מאוד בכתיבתו. שהגענו ליעד צילמתי המון תמונות מדהימות עם המצלמה בעלת ה-13 מגה פיקסל ורק מחכה לחזור הביתה ולערוך אותם ע"י פונקציית Eraser ולפתח אותם ופשוט כל תמונה שווה אלף מילים! שחזרנו הביתה נשארו לו עוד חיי סוללה וזה לאחר שימוש אינטנסיבי כל היום בגלקסי. ואכן הגלאקסי 4 יכול להיות שותף לחיים שיכול לעזור לי מאוד בלהוציא את הספר שאני כל כך משתוקק ובו בזמן להמשיך בעוד פעילויות!

 • יהלי רנן

  בחיים המודרניים עלינו לנצל כל רגע.
  השילוב בין משפחה, חברים, עבודה ולימודים הוא כמעט ובלתי אפשרי.
  עם הגלקסי אס 4 חיי היומיום הופכים לקלים יותר.
  כשאקום בבוקר ואצא לריצה, אוכל להשגיח על בריאותי עם יישום ה-s health.
  ביום חורף קר אלבש כפפות כשאצא ללמוד ובכל זאת אוכל להשתמש במסך המכשיר.
  כשאחזור לביתי אוכל לשבת בנוח ולשתף תכנים לטלויזיה בעזרת הwatch on,
  וכשאלך עם אחי הקטן לגינת המשחקים, אוכל לצפות בוידאו שיעצר באופן אוטומטי ברגע שאשגיח על הנעשה.
  כשאחזור לביתי לאכול, אוכל להמשיך להשתמש במכשיר העזרת ה-air gesture,
  בסוף היום, מותש מהשגרה אוכל להיפגש עם חברים, להפעיל את group play, ולהשתחרר.

  הסמסונג גלקסי אס 4 הוא הפרטנר האולטימטיבי לחיים!

 • מוגי

  6 בבוקר יום ראשון, קמים לבוקר מלא במטלות הראשונה שבינהם היא להשתיק את השעון המעורר בגלקסי הענקי , הולך לשטוף פנים ורואה עדכונים בעזרת Air Gesture שמאפשרות לי לעשות כמה דברים בלי לגעת במסך.. לובש תמדים ושומע שיר של בוקר כדי שאוכל ללכת לבסיס בחיוך .

  7 בבוקר, עולה לאוטובוס עוד שעה אני בבסיס ואז אני רואה את יובל ( חברי מהתיכון לא התראנו שנה ) גם לו יש את הגלקסי החדש הוא רצה להראות לי תמונות ממסיבת יב בשנה שעברה ולא היה זמן אז אמרתי לו לעביר לי בעזרת ה NFS המהיר שלא מצריך חיבור והוא יותר מהיר מהטכנולוגית הבלוטות הישנה לקח בידיוק כמה שניות.
  ירדנו מהאוטובוס הצטלמנו בעזרת 13 מגה פיקסל שבמצלמה בגלקסי ואמרנו גם משהו (Sound & Shot) שניזכור את השעה הזאת , כל אחד הלך לדרכו .

  8 בבוקר, הגעתי למשרד הכל היה ורוד עד שהגיעו הצעקות של המפקד שלי שאמר שיש מלא עבודה לסיים כי אם לא תסיים תיצטרך להישאר עד מאוחר ולא תוכל לצאת לבית, עבודת ניירת והרבה טלפונים מזל שחברי למשרד קנו גלקסי 4 ויש להם אפשרות לשמוע מה שאני שומע בשירים בעזרת Group Play יכולנו ליצור מערכת סטריאו 5.1 ולעבוד יותר בכיף.
  עבדנו כל היום מ-8 עד 5 בצהריים כמו חמורים וסיימנו את המטלות וצילמנו את כל ערמת התיקים בצילום הכפול ושיתפנו בפייס , פתאום המפקד שלי בא רואה תעבודה ומשחרר את כולם חוץ ממני (פה אני מודאג כבר מה לא בסדר עכשיו) הוא עומר לי שעבדתם יפה והוא צריך לעלות מישהו לשמירת אחר הצהריים ואני נבחרתי לשמור שעתיים בש.ג ,התבאסתי .

  5 וחצי אחר הצהרים ,אני עולה לשמירה יחד עם עולה חדשה מניו יורק ( היא לא ידעה כל כך טוב עברית ואני לא כזה גאון באנגלית ! ) מזל שיש לי בגלקסי את S-Translator שנוכל להבין זה את זו..חח היה כיף הכרנו ויש לי חברה חדשה בפייס עשינו ציק אין וגם הספקנו לראות איזה פרק של המשפחת סימסון המפורסמת על מסך ה FHD sAMOLED 5 אינץ ..

  7 וחצי בערב , אני לא מאמין שזה נגמר מהר השמירה עברה בטיל מה כן הבטריה של הגלקסי הספיק לעשות מלא דברים ועוד נשאר סוללה.

  8 בערב , יצאתי מהבסיס עייף ותשוש לכיוון הבית ורצתי לאוטובוס בדרך הפעלתי את S Health שמאפשר לדעת כמה קלוריות הצלחתי להוריד ולספור את בצעדים והזמן שלוקח לי להגיע למקום..
  עליתי על האוטובוס לבית, אני שומע שירים ונרדם קצת , הופ אני בתחנה ליד הבית קמתי וירדתי מהאוטובוס והנה אני נכנס כבר הבית מהיום המתיש הזה.

  9 בערב , הגעתי לביתי הנח הלכתי להתקלח ולנשנש משהו בדרכי לראות האח הגדול העברתי באמצעות הגלקסי ערוץ (השלט הרחוק האולטימטיבי לטלוויזיה) ואחותי לא הבינה מה קרה ומי שולט לה על הטלנובלה בערוץ ויווה ..חח

  11 בלילה , בדרכי למיטה לפני השינה אני יוצר לי אלבום יומי שבו אני מציג את כל היום שלי בתמונות לצד הסברים והולך לישון לצד השעון החדש בגלקסי איזה חיים יפים…

  זה הוא יום בחיי החדשים,
  הפתעות מתגלאות כל פעם מחדש 🙂

 • יואב

  קמתי בבוקר והדלקתי את הטלוויזיה בעזרת הwatchON. לאחר מכן נסעתי לים עם חברים. בדרך הייתי צריך להתקשר לאמא שלי ולהזכיר לה שאני לא אוכל להוציא את אחותי הקטנה מהגן. בים שיתפנו מוזיקה ומשחקים באמצעות הgroup play וצילמנו הרבה תמונות יפות. בתמונה אחת עברה לי ציפור בתמונה, אז מחקתי אותה בעזרת הeraser mode. לאחר מכן אכלנו גלידה כשלפתע אימי התקשרה אליי. נזכרתי שבעזרת הair gesture אני יכול לענות מבלי לגעת במכשיר אלא על ידי נפנוף היד מעל המכשיר וכך עשיתי. אחר כך ניגש אליי איזה תייר יפני והוא שאל אותי משהוא אז תירגמתי אותו באמצעות הS translator. לאחר מכן חזרתי הביתה והתכתבתי קצת עם חברים בchatON. לאחר מכן בניתי אלבום עם תמונות מהים בstory album. הסוף!!!

 • דור

  שלום לכם,
  תסתכלו על הגלקסי S4,
  עכשיו עליי.
  שוב על ה-S4,
  ושוב עליי.

  למרבה הצער, הוא לא שלי, עדיין.

  אבל, אם אני אצליח לשכנע אתכם לגרום לי לזכות בגלקסי S4, וליהנות מטכנולוגיה חדשנית,
  נוחות וחווית שימוש ב-8 ליבות אימתניות!, הוא יכול להיות שלי.

  תסתכלו למצלמה.
  ועכשיו עליי.
  איפה אתם?
  אתם בתמונה המשותפת שלנו שמשתמשת בפונקציית ה-Dual Camera
  של המכשיר, שמשלבת אותנו בתמונה משותפת אחת ~מניו-זילנד~!

  מה זה ביד שלכם?
  תסתכלו עליי,
  זה אצלי. זה ה-S4 החדש שלי שמשתף לכם את המוזיקה שכולנו אוהבים באמצעות ה-Group Play.
  תסתכלו שוב,
  ה-S4 הוא עכשיו שלט אוניברסאלי תודות לחיישן האינפרא אדום, שהופך את החיים להרבה יותר קלים ומגניבים!

  כל דבר אפשרי כשאני מחזיק ביד סמסונג גלקסי S4.

  אני על סוס.
  (סופר צעדים כמובן עם ה-S-Health)

  ואחרי כל זה, למה מגיע לי לזכות ב-S4? הביקורות והנתונים מציגים חווית שימוש חסרת תקדים מסמארטפון. החל ממסך ברזולוציית HD ועד פיתוח טכנולוגיות חדשות ומתקדמות כמו מחוות ה- Air Gesture, הייתי שמח להתנסות ולהשתמש במכשיר הכי מתקדם שיש כיום בעולם, ואשמח אם תבחרו בי 🙂

 • Tal

  אני קם לי בבוקר בזמן בזכות שעון מעורר ששמתי לי בגאלקסי אס 4 החדש שלי. הייתי עצוב כי צריך ללכת לעוד יום עבודה ארוך ומשעמם אך אז נזכרתי בכך שיש לי את הגאלקסי שלי והוא יעזור לי במשך היום.

  אכלתי ארוחת בוקר ופתאום התקשר אלי מנכ"ל החברה בה אני עובד אך ידי היו מלוכלכות והייתי עצוב אבל נזכרתי שיש בגאלקסי את ה- air gesture ועניתי לו.אחרי יום העבודה הקשה יצאתי לטיול עם משפחתי ושם היה נוף יפהיפה אז צילמתי את המשפחה שלי ואז שכחתי… אניע לא נמצא שם אז הוספתי את עצמי בעזרת ה-duel shot ואז יצאה תמונה מושלמת. העברתי את התמונה אל הטלפונים של שאר המשפחה שלי בעזרת ה- s beam. אחר כך יצאתי להתאמן בחדר הכושר שליד ביתי ושם מדדתי את דופק הלב שלי בעזרת ה- s health. אחר כך לפני שהלכתי לישון ראיתי לי סירטון נחמד ומשעשע ואז הילד הקטן שלי קרא לי לכבות לו את האור. למזלי הסרטון עצר ואחר כך המשכתי לראות את הסרטון בדיוק איפה שעצרתי. כך עבר לו עוד יום נחמד עם הגאלקסי החדש שלי ומקווה שיהיה כך גם מחר!

 • טל

  כשבא אורח הביתה ,לא משנה מי, בין אם בנאדם או אנדרואיד, צריך לעשות הכנות ,נציע לאורח עוגת פאי לימון, כדי לבשר לבאות. כשהמכשיר יגיע יחכה לו כס המלכות, מוקף ב-42.2( 42 וחמישית) סוכריות ג'לי טעימות ומתוקות.
  Fade in, מוזיקת תופי קונגו, דרמה, הוא אוטוטו מגיע, צריך להיות מוכן, הוא בדלת ,המוזיקה משתנה, מתחילה מוזיקה שמימית,השמורה למאלכים, המכשיר במקומו, הקופסא נפתחת, ממנה בוקע אור לבן בוהק ,אפילו מסנוור, ואז נוצר הקליק, נראה לי זה אהבה ממבט ראשון, אבל אנחנו בבעיה. אנחנו באים ממדינות שונות, רקעים שונים, אולי קצת יהיה קשה, אבל לא נורא, הוא יודע לתרגם ישר מהקוספא עם ה-S Translator ,נרגעתי ,בטוח נמצא שפה משותפת. אבל זה לא מספיק, צריך לשבור את הקרח, נראה איזה סרט, אני תמיד יידע שהוא שם עליי עין, שיודע מתי אני מסתכל איתו את הסרט, הוא הרי יודע לעקוב אחרי העיינים שלי כשאני מסתכל הצידה, עוצר כשצריך, הוא פשוט מבין אותי, במילה אחת ,שלמות.
  ואז פתאום משום מקום ,שיחה, נחזור לסרט אחר כך, לא נורא, אבל איך אני יענה הידיים שלי ממש דביקות מכל הממתקים, מזל שאפשר לענות ולשים על רמקול ישר ועוד בלי לגעת עם הידיים, פשוט על ידי ריחוף היד מעל המכשיר, איך לא חשבו על זה קודם, גאוני.
  ואז הגיעה השיחה המרה, צריך להיפרד, זאת אשתי, היא צריכה אותי: "מהר, תבוא",השיחה הסתיימה. צריך להיפרד, להגיד שלום למכשיר, להגיד לו "שזה לא ילך",ניתן לו חודש להירגע, להתגבר. נכבה אותו, נחביא אותו, נוריד פרופיל.
  ואשתי, היא לא יודעת מה מחכה לה ,מה אני מתכנן, חודש אחרי יום סיום התחרות ב- 07.07.2013, היא תחגוג את היום ההולדת ה-26 שלה, אני יגיד לה:
  " Honey, I have another life Companion to show you, Happy birthday"
  אני יביא לה את הגלקסי אס 4, ואז תתחיל מנגינה שמימית, השמורה למאלכים. היא תפתח את האריזה, הקופסא נפתחת, ממנה בוקע אור לבן בוהק ,אפילו מסנוור, ואז נוצר הקליק, נראה לי זה אהבה ממבט ראשון…….

 • Saar

  טלפון אדיר הייתי מת לאחד כזה

 • עיליי סופר

  דבר ראשון כשאני יקבל אותו(אם) אני יהיה הכי שמח בעולם לי סופסוף יהיה טלפון סמארטפון ראשון בחיי אם אני יקבל אותו אני אוכל סופסוף לצלם בטאץ',לשחק בטאץ' להוריד אפליקציות וכאלה בטאץ' וזאת תהיה הפעם הראשונה שלי שאני באמת אשתמש בטלפון טאץ' עי להוריד אין איזה סמארטפון או משהו יש להם טלפון פושטי שהם קנו איפה שהוא ב-100 ש"ח נראה לי אני אוכל להוריד מוזיקה מהמחשב לראות סרטונים ביוטיוב להשתמש בג'ימייל לשלוח הודעות וכל מיני דברים כאלה עכשיו בשבילי זה יהיה כיף ענק לזכות במשהו ועוד בעיקר בסמארטפון ועוד סמסונג גאלאקסי אס 4!!!!! זאת תהייה חוויה מבחינתי של פעם בחיים

 • אופיר ברקוביץ

  במסגרת העבודה כמנהל משמרת מחלקת אחזקה בכפר נופש אני נפגש לא פעם במצבים בעיתיים שהגלקסי החדש יכול לעזור לי בהם, למשל:
  במהלך המשמרת אני נכנס לחדר ומגלה תקלה סבוכה שאינני מכיר, תוך כמה שניות אני משתמש באופציה לצלם תקלה או בעיה בחדר עם תוסף של כמה שניות של סאונד לתאור הבעיה בעזרת "השמע וצלם" ומשתף את שאר הצוות במשמרת למציאת פיתרון, דבר אשר יביא לשיפור אדיר וייעול העבודה.
  החברה מיד שולחים לי מאמר או הסבר לפתרון ומכיוון שאני כבר עם כלי עבודה מוכנים אשמח שתהיה לי האופציה לדפדף עם העיניים כי במהלך העבודה הידיים תמיד "עסוקות" או מלוכלכות.
  כמובן שמיד לאחר מכן בעזרת "צ'אט און" כולם יוכלו להסתלבט עלי מכיוון שלא הצלחתי לפתור בעיות לבד אבל בשביל זה יש חברים.
  לאחר פתרון התקלה ממשיכים בסדר יום רגיל ובעזרת רכזת Samsung האופציה לשיתוף עם חברים לעבודה של המשימות היומיות לא ישכחו דברים פתוחים במעבר המשמרות או במהלכה.
  פתאום נכנסים לכפר הנופש אורחים נחמדים מחו"ל שאינם דוברי אנגלית או עברית כמובן, בזמן שאנשי הקבלה שוברים שיניים אני אגש בשקט לאורחים אשתמש באופציות התרגום המתקדמות של המכשיר לתקשר עם האורחים וכך נוכל לתת להם שירות טוב יותר.
  לאחר כניסת האורחים לחדרים (שבהם מותקנות טלויזיות של סמסונג כמובן) נקראתי לאחד מהם עקב בעיה בשלט הטלויזיה. צ'יקצאק אני משתמש באופציית השלט הרחוק של המכשיר ומדגים לאורח כיצד להשתמש ודואג להחליף סוללות במיידי בזמן שהאורח כבר יושב ונרגע מול המסך.
  אופציה זו תחסוך ממני להסתובב עם מספר גדול של שלטים להפעלת עמדות הטלויזיה ותחסוך מקום על רכבי העבודה שגם בהם יהיה מאוד נח לנהוג בעזרת S Voice Drive ממשק הנהיגה החדש והפקודות הקוליות.
  לאחר סיום הטיפול בשלט אני יוצא החוצה ומוציא את המכשיר לראות איזה סרטון קצר לשיפור המצב רוח ובעזרת התאמת התצוגה האוטומטית ימנע ממני המשחק הבלתי נגמר של הגדרות מסך עקב עבודה בתוך ומחוץ למבנים לסרוגין במשך כל היום.
  בדיוק באותו רגע מגיע חבר למשמרת ושואל מה אני רואה??? תוך כמה הקשות קלילות אני משתף אותו בסרטון או מוזיקה שהפעלתי על המכשיר שלי. לא פחות חשוב הוא העיניין החברתי שישופר ויתן לכל אחד להביא משהו מעצמו ולשתף עם כולם בעזרת "ההפעלה הקבוצתית".
  מכיוון ש"חוק מרפי" הוא חברו הטוב של העובד בדיוק באותו רגע יעבור הבוס וישאל למה אנחנו עומדים ולא עושים כלום?!?! למזלנו יש לנו את s-health שבעזרתו נוכל להראות כמה כבר תיזזנו באותו יום, ככה גם נפטרנו מהבוס וגם יצאנו מבסוטים שבאמת שרפנו כבר מלא קלוריות.
  בקיצור הגלקסי אס 4 הוא המלווה העוזר והחבר הכי טוב שאתם יכולים לתת לי ליום ההולדת שיהיה ב 5 ליוני.
  אז קדימה אני צריך את כל העזרה שאפשר בעבודה!!!

 • איתי לגבעתי

  יום שגרתי בצבא, המפקד ואנחנו מתרגלים תרחישים אפשריים במהלך סיור. איזה דיכאון…לרוץ בשמש.. אני בודק מה מצב מד הצעדים שלי בS-Health ולפחות מתנחם בעובדה שמה שאני עושה בריא.
  עולים מולנו בקשר כולי מלוכלך, אין קליטה של הקשר אז מתקשרים אלי. ממש לא מתאים לי ללכלך את המסך. אני מעביר את היד בריחוף מעל המכשיר ועונה.
  זריקות אבנים, שוב. אנחנו קופצים לנקודה ואין לנו יותר מדי מה לעשות חוץ מלפזר את ההתקהלות של מפרי הסדר באמצעים יעודיים. מי ימנע מהם לחזור גם מחר..? מזל שיש לי מצלמה חזקה כל כך בנייד, אני מוציא את המכשיר מהכיס ומצלם סטים של תמונות בעזרת הדרמה שוט, כדי לא לפספס אותם רצים. כבר באותו הרגע אני משתף את התמונה עם המ"פ דרך האן אף סי. (מסכן יש לו "רק" גלקסי שלוש) והוא שולח אותם במייל למודיעין.
  נשארנו עם עצור ואין לנו מה לעשות כל כך כי אף אחד לא מבין מה הוא אומר. מזל שאני עם האס טרנסלייטור שמסביר לנו שהוא גר בכלל ביפו ולא קשור למקרה. תוכנה הבאה של סמסונג צריכה להיות פוליגרף…לך תסמוך עליו.
  יומיים אחרי, כל החברה במחלקה יורדים מכוננות והולכים למעיין מתחת לאחד היישובים, אני מוציא את הגלקסי 4 שלי, מצלם את כולם, בלי לשכוח להדביק גם את עצמי מחייך במקביל – ומשתף.
  אסי צועק לי ולדוד להפעיל את הגרופ פליי. מחר יוצאים הביתה אחרי חודש. אבל איזה תענוג כבר עכשיו.

  החיים יכולים להיות הרבה יותר קלים עם גלקסי ארבע ביד. שותף לחיים

 • נדב כהן גל

  שלום לכם אני גם מנסה להשתתף במצבע של זכיה ב S4 מהאתר TGSPOT
  אז בעצם למה שאני יקבל את ה S4 ולא מישהו אחר ? אני חושב שמגיע לי בגלל שאני בעצם מכור לכול הטכנולוגיה שיש אני חי ונושם את הטכנולוגיה 24/7 ברגע יציאתו של ה S4 לשוק אני רק משגע את אמא שלי אמא עוד שבוע מגיע הטלפון לארץ אני חייב אותו אמא עוד 6 ימים וכל' … קראתי כול כתבה אפשרית כול סיקור אפשרי כמה וכמה פעמים רק בשביל להבין מה זה הדבר הזה שנקרא ה S4 ומה חידשו בו ביום שהוא הגיע לישראל משכתי את אמא שלי לחנות של סמסונג בבאר שבע בשביל לרכוש את המכשיר אבל לצערי קיבלנו סירוב מחשבון הבנק. עכשיו מנסה לזכות בגאלקסי דרך TGSPOT , הדבר שהכי עניין אותי ב S4 זה היכולת ריחוף באוויר שאתה יכול להשתמש בדפדפן של המכשיר , העברת תמונות , לענות לשיחה מבלי לגעת במכשיר !!! זה ממש רעיון גאוני שאני חושב שהיצרניות תופסות כרגע את הראש ואומרות איך לא חשבנו על זה היתרון הגדול של זה שבמידה והיד שלך רטובה או יצאתה מבריכה או אתה אוכל משהו שומני ואתה לא רוצה לגעת במסך אתה תוכל לשלוט על האפליקציות האלו מבלי לגעת במכשיר ! עוד דבר שמאוד מאוד מאוד אהבתי זה האפשרות לראות סרטון וברגע שתזיז את הראש הסרטון נעצר ושאתה מחזיר את הראש הסרטון חוזר אני חושב שזה עוד רעיון גאוני של חברת סמסונג ! בנוסף לזה יש את ה S-Health שמהיום יעזור לי לספור את הקלוריות שהורדתי בריצה לבדוק מה המרחק שהגעתי כמה זמן עשיתי את זה. בנוסף עוד אפליקציה שאני חושב שמאוד עוזרת זה ה Group play זה אפליקציה שסוף סוף יכולה להחליף לנו את ה בלוטוס במכשירים החדשים סוף סוף אנשים לא ישברו את הראש עד שהם יצליחו להפעיל את השיר באותו זמן יהיה יותר קל להעביר תמונות ולא תמונה תמונה. בנוסף להוסיף עוד כמה אנשים בשביל לשתף בניהם מוזיקה , מסמכים , תמונות והכול שזה נשמר על אחסון שכול פעם שאתה נכנס אתה רואה את הדברים מגובים. הדבר האחרון שמאוד התלהבתי ממנו זה ה watch on שיאפשר לשלוט על הממיר דרך המכשיר ! באמצעות אינפרה אדום סוף סוף אתה לא צריך לחפש את השלט אתה לא צריך כול פעם להיות תלוי בסוללות כי בעצם הסלולרי וגם שתוכל להגדיר שהטלפון יהיה שולט על כול הממירים בבית על ידי חילוק לקטגוריות קטגוריות סלון קטגוריות חדר , חדר שני , חדר שלישי. אחרי כול הדברים האלו אני יותר ממת לזכות במכשיר הזה ואני יותר מאשמח לזכות במכשיר מTGSPOT בהצלחה לכול המשתתפים ותודה ל TGSPOT ולסמסונג ישראל על התחרות הזאת !!

 • yohan arejouane

  הגלקסי S4 הוא הסמרטפון הכי איכותי שאפשר למצוא כיום. כל הטכנולוגיה נמצאת בו. יש בו מסך שלא תוכלו למצוא באף פלאפון אחר ואפילו לא באייפון 5. לפי דעתי הגלקסי יכול לשנות את סגנון החיים של כל אחד. ליראות סרטונים באיכות של 1080Px זה פשוט חוויה שכל אחד צריך לחוות. הגלקסי S4 יכול ליקלוט 4G שהיא טכנולוגיה שאין אותה עדיין בישראל אל אני יודע מאוד טוב שהזה מאפשר גלישה מהירה במיוחד באינטרנת וכשמוסיפים לזה Quad Core 1.9GHz זה עובד מצוין. איך זה ישנה לי את סגנון החיים ? יש לגלקסי מצלמה קדמית של 2Mp ועם המהירות של הסמרטפון אני יוכל לתקשר עם משחפתי שנמצאת בחו"ל ואני ירגיש שהם פה לצידי בזכות המסך Super AMOLED Full HD (1920 x 1080). או כשאני עובד אני יכול להשתמש בS-VOICE כדי שהגלקסי S4 ימצא לי נושאים ותשובות באינטרנט בלי שאני יגעה בו. המלצמה האחורית שלו מאוד שימושית בשיבילי כשאני רוצה לשמור רגעים מדהימים בחיים שלי ובצורה יפה. 13Mp בטוח סמרטפון עם מסך כזה מאוד מרים. הגלקסי S4 יכול פשוט ליהות חבר לחיים. it wwill be my life companion.

 • מתנאל

  אני אחד האנשים ההכי מכורים לסמסונג… כבר כמעט שנה שאין שום מוצר חשמלי/אלקטרוני/גאדג'ט כל שהוא שאני קונה והוא לא סמסונג – ולכן אני מכיר ויודע את האיכות של המוצרים הכי טוב שיש.

  הגלאקסי 4 יכול להיות חלק מאוד חשוב בחיי – בדיוק כמו הS3 שכרגע ברשותי – ההבדל הוא שהאס 4 יכול להיע לביצועים כפולים – אם לא יותר.
  בתחילת כל יום הוא יעיר אותי עם ההתראה החכמה (המוזיקה שמתחילה לפני ההתראה הרגילה) – ואתעדכן בכל מה שאפשר ישר מהמיטה – (כל ההודעות, ההתראות מהפייסבוק ומהגוגל+, מיילים, חדשות וכל מה שיש…).
  הפעם הבאה שאשתמש בו זה כשאני אצא מהבית – אשמע שירים עד שאגיע לבית הספר…
  שם כמובן שאני לא יעזוב אותו בערך לשניה – אני אלמד איתו (עם האס ממו – התזכירים שאני מאוד אוהב בגלאקסי) אני תמיד מעדיף גם להשתמש ביומן של הפלאפון – ככה אני גם זוכר לבדוק ומקבל התראות לפני שיש לי משהו לעשות… אז הכל נרשם אצלי ביומן… שיעורי בית , פגישות עם אנשים, מבחנים, משימות ועוד כמה דברים… אני גם מצלם בערך כל דבר שזז – ובS4 אני אוכל סוף סוף להיות גם חלק מהתמונה – והתמונה תצא יותר איכותית מבS3 שלי.
  בדרך חזרה הבייתה שוב אשמע שירים (אני חולה על האוזניות של הגלאקסי..).
  בבית זה הדרך הטובה ביותר להמשיך להיות בקשר עם החברים בבית ספר – עד שנפגשים שוב אחה"צ…
  שם נצלם תמונות וכמובן שננצל את אפשרויות השיתוף שקיימות בו… כמו הגרופ פליי (Group Play)
  והנה הגענו לערב… בערב אני תמיד יושב עם הפלאפון – ומסכם לי את היום בתזכיר (S memo)
  עדכון סטטוס של לילה טוב – מתארגנים והולכים לישון.

  מה שאני הכי אוהב בגלאקסי – זה שאפשר להיות בכל מקום, ולהתעדכן בהכל ישר. ובמכשיר כמו הS4 שאני מכיר את כל הדורות הקודמים בסדרה – אני מאמי שהכל פועל ממש חלק ואין שום בעיות עם המכשיר – מה שיתר חווית שימוש מושלמת ביחד עם הפיצרים של השימוש באויר! AIR VIEW
  אני מאוד אוהב את הS3 אבל יש לי איתו בעיה שמידי פעם הוא נתקע – והמצלמה, עדיין לא מקבלת את הציון 100 אצלי (כי אני אוהב מצלמות מקצועיות..) וכפי שהבנתי וראיתי במכשיר הזה המצלמה מפיקה תמונות הרבה יותר ברורות ומדוייקות בלי להאריך את זמן הצילום. וסוףסוף אוכל להיות גם בתוך התמונה.

 • MATANEL

  אני אחד האנשים ההכי מכורים לסמסונג… כבר כמעט שנה שאין שום מוצר חשמלי/אלקטרוני/גאדג'ט כל שהוא שאני קונה והוא לא סמסונג – ולכן אני מכיר ויודע את האיכות של המוצרים הכי טוב שיש.

  הגלאקסי 4 יכול להיות חלק מאוד חשוב בחיי – בדיוק כמו הS3 שכרגע ברשותי – ההבדל הוא שהאס 4 יכול להגיע לביצועים כפולים – אם לא יותר.
  בתחילת כל יום הוא יעיר אותי עם ההתראה החכמה (המוזיקה שמתחילה לפני ההתראה הרגילה) – ואתעדכן בכל מה שאפשר ישר מהמיטה – (כל ההודעות, ההתראות מהפייסבוק ומהגוגל+, מיילים, חדשות וכל מה שיש…).
  הפעם הבאה שאשתמש בו זה כשאני אצא מהבית – אשמע שירים עד שאגיע לבית הספר…
  שם כמובן שאני לא יעזוב אותו בערך לשנייה – אני אלמד אתו (עם האס ממו – התזכירים שאני מאוד אוהב בגלאקסי) אני תמיד מעדיף גם להשתמש ביומן של הפלאפון – ככה אני גם זוכר לבדוק ומקבל התראות לפני שיש לי משהו לעשות… אז הכל נרשם אצלי ביומן… שיעורי בית , פגישות עם אנשים, מבחנים, משימות ועוד כמה דברים… אני גם מצלם בערך כל דבר שזז – ובS4 אני אוכל סוף סוף להיות גם חלק מהתמונה – והתמונה תצא יותר איכותית מבS3 שלי.
  בדרך חזרה הביתה שוב אשמע שירים (אני חולה על האוזניות של הגלאקסי..).
  בבית זה הדרך הטובה ביותר להמשיך להיות בקשר עם החברים בבית ספר – עד שנפגשים שוב אחה"צ…
  שם נצלם תמונות וכמובן שננצל את אפשרויות השיתוף שקיימות בו… כמו הגרופ פליי (Group Play)
  והנה הגענו לערב… בערב אני תמיד יושב עם הפלאפון – ומסכם לי את היום בתזכיר (S memo)
  עדכון סטטוס של לילה טוב – מתארגנים והולכים לישון.

  מה שאני הכי אוהב בגלאקסי – זה שאפשר להיות בכל מקום, ולהתעדכן בהכל ישר. ובמכשיר כמו הS4 שאני מכיר את כל הדורות הקודמים בסדרה – אני מאמי שהכל פועל ממש חלק ואין שום בעיות עם המכשיר – מה שיתר חווית שימוש מושלמת ביחד עם הפיצרים של השימוש באויר! AIR VIEW
  אני מאוד אוהב את הS3 אבל יש לי אתו בעיה שמידי פעם הוא נתקע – והמצלמה, עדיין לא מקבלת את הציון 100 אצלי (כי אני אוהב מצלמות מקצועיות..) וכפי שהבנתי וראיתי במכשיר הזה המצלמה מפיקה תמונות הרבה יותר ברורות ומדויקות בלי להאריך את זמן הצילום. וסוף סוף אוכל להיות גם בתוך התמונה.

  הנה השיתוף שלי:
  https://www.facebook.com/matanel.edri/posts/496503987070210

 • אלמוג בר

  קודם כל הוא יגיע הקופסא ה"ירוקה" בצבע החום עם גווני העץ, ולאחר התפעלות של שעה בערך מהקופסא אפתח את הקופסא ושנינו נתרגש מההיכרות אחד עם השני, בכל זאת עדין לא נפגשנו פנים אל פנים אלא רק פנים מול מסך מחשב (- כן הפנים שלי מול מסך מחשב).
  לאחר חצי שעה של חיבוקים ונשיקות ודיבורים איתו נתחיל לחקור אחד את השני (אני בעיקר אחקור אותו).
  אבל זה יהיה לפני בית ספר אז נצטרך להמתין רק לאחר בית ספר כשנחזור לבית. בדרך לבית ספר הוא ישאל אם אני רוצה לצחוק קצת אני כמובן אומר שכן ונכנסנו לחנות מוצרי החשמל "אלקטרה", בהתחלה לא הבנתי למה אבל לאחר כמה שניות הוא יאמר לי להכנס לאפליקציית watchon ופשוט יכבה שם את כל הטלוויזיות עם האינפרה האדום שהוסיפו לו שם בסמסונג, זאת תהיה חוויה שלא נשכח. לאחר מכן נכנס לאוטו שלי והוא יאמר לי להפעיל drive mode אני אחשוב שזה כדי להצחיק אותי שוב אבל מסתבר שזה יהיה בשביל נסיעה בטוחה !
  לא יעברו 5 דקות וחבר יתקשר אלי, ואני בנסיעה לא אוכל לענות, אך לא נעים לא לענות בכל זאת חבר, כמעט ועניתי והוא יעצור אותי ויאמר לי אל תענה תגיד לי מה אתה רוצה ואני אשלח בהודעה, אני אהיה בהלם שהוא יכול לעשות אתזה אך הוא יעשה. לפני בית ספר נלך לאכול משהו, נכנס למסעדה אני כנראה אתלכלך בידים כמו כל פעם שאני אוכל במסעדה וכרגיל מישהו יתקשר אלי, איך אני אענה ? יקח לי לפחות דקה לנקות את הידים ובטוח זה כבר יפסיק לצלצל, אך הוא יאמר לי פשוט תעביר יד מעל כפתור ה"ענה" והוא יענה ולא רק שהוא יענה הוא גם שם רמקול אוטומטי באמצעות הair gestures פשוט גאון. המשכנו בדרכנו ואני אפגוש ידידה שלא ראיתי המון זמן וארצה להצטלם איתה אך לא היו אנשים באותו זמן אז לא היה מי שיצלם אותנו הוא הציע להפעיל את הduel camera שמצלם בו זמנית משני הצדדים וזה היה אדיר פשוט אני אצלם גם אותי וגם אותה בו זמנית משני כיווני הפלאפון . לאחר 3-4 נמשיך בדרכנו ואתחיל להתלהב מהמצלמה ופשוט אצלם בלי סוף. כשאכבה את המצלמה הוא יציע לי לפתוח אלבום באפליקציה story album וזה מדהים ממש כמו אלבום אמיתי אפילו עם כריחה שאני בוחר ופשוט לדפדף ולשמור זיכרונות. לאחר זה נגיע לבית ספר והוא ירגיש חכם לידי וליד חברי לכיתה בכל זאת הוא בן פחות מ3 חודשים וכבר יודע 9 שפות בזכות ה S-TRANSLATOR, כאשר נגיע לשיעור השלישי בו אנחנו לומדים עם ברקו הוא יגיד לי שוב להפעיל את הwatchon כי מסתבר שהוא יכול גם לשלוט במקרנים, המורה פשוט לא תדע מאיפה זה יבוא לה. לאחר שנגיע לבית לפני החקירה שהוזכרה בהתחלה אני אצטרך לצאת לריצה היומית שלי וכמובן שאני אתכוון להשאיר אותו בבית אך הוא אמר לי איך תצא בלעדיי כאשר יש לי את ה S-HEALTH אני אסתכל עליו בצורה משונה ואז הוא הסביר לי שזה סופר את כל הקלוריות שהורדתי בריצה וע"י הג'יפיאס גם לאן הגעתי ומרחק, הוא ישכנע אותי ונצא ביחד. לאחר שנחזור אני אתקלח ואהיה מוכן לחקירה ואז חבר יתקשר אלי וישאל אם אני ארצה לצאת כי יש לו הפתעה בשבילי אז כמובן שישר אני אומר כן ונצא אליו . כאשר נגיע לשם הוא יגיד לי שההפתעה שהוא קנה גלאקסי אס 4 ואני אחייך ואראה לו שגם אני קיבלתי אחד ושנינו נשמח. פתאום הגלאקסי שלי הציע להפעיל את הgroup play שנינו לא נבין על מה הוא מדבר ואז הוא יגיד פשוט תכנסו. לאחר שנכנסנו אני אפתח ערוץ והוא יתחבר אליו ופשוט נשתף אחד לשני שירים ונשמע באותו רגע ונשחק משחקים ביחד וזאת כנראה חוויה שנעשה כל יום. לאחר מכן נגיע אל הבית וכמובן אלך להראות לאמי את המכשיר החדש והיא תתלהב וארצה להצטלם איתה ואבקש מאחי לצלם כאשר הוא יצלם אבא שלי יעבור מאחורה ויכנס בתמונה. המכשיר אמר לי להשתמש בeraser וזה יוציא את אבא שלי מהתמונה, כמובן שלאחר מכן אני אבקש מאבי שיבוא להצטלם איתנו . לאחר כל זה אכנס לחדרי ואהיה מוכן לחקירה, רק שמשהו אחד שאני אשים לב אליו פתאום : ביום הזה כבר הספקתי לחקור את המכשיר מבלי לשים לב.
  כל הפיצ'רים החדשים כנראה מאוד יעילים שהשתמשתי בכולם ביום אחד וכנראה אשתמש בהם בכל הימים אם אקבל אותו מTGSPOT כמובן.

  עכשיו נותר רק לחכות ולקבל תשובה אם זכיתי 🙂
  וגם אם לא אזכה תודה לכם שהחזרתם לי את הרצון לכתוב 🙂

 • צורי לגזיאל

  איי איי גלקסי 4 חלומו של כל חובב גאדג'אטים וסמארטפונים , ההרגשה של העוצמה הטכנית של המכשיר מורגשת בכל נגיעה והשתמשות , הכיף של לקום בבוקר מצלצול התראה שבחרתי משנה את האווירה של פתיחת היום .
  כיום יש לי את המכשיר S2 המופלא , אני רוצה לחזור לתקופה בו היה הS2 המכשיר המדובר והחזק ביותר אבל הפעם עם הS4.
  ההנאה בשימוש באיכות פול HD פשוט תשנה את חווית הטכנולגיה שבה עד היום אני משתמש , הצבעים ייגרמו תענוג לעיניים , המהירות של המכשיר בעת משחק או כל אפליקציה אחרת תהיה תואמת אם לא יותר לכל מחשב מודרני שלא מבייש את עצמו ובעיית הקשב והריכוז שלי לא תפריע לצפייה בסרטים והסרטונים שאני כל כך אוהב לראות וכאשר אסובב את הראש הסרטון יפסיק וייחכה שאחזור לצפות בו .
  והדבר האחרון איך לא , לעבור ליד כולם בגאווה שהמכשיר בידי וכשיישאלו "איך קיבלת את המכשיר ? מאיפה הכסף ? מתי הספקת לקנות אותו ?" אגיד ולא סתם כמו שייראה לכם באופן ראשוני כ"התחנפות" – "לא קניתי,קיבלתי, איך ? פשוט הייתי צריך לכתוב בTG SPOT במה הגלקסי S4 יוכל להשתתף בחיי " ואת זה באמת מה שאני אגיד כשיישאלו במקרה ואזכה , מבטיח .

 • אלון

  אני רואה את הגלקסי תופס מקום גדול בחיים שלי במיוחד בים, בקיץ אוכל לצאת לגלוש כשאני לא צריך שמישהו יצלם גם אותי וגם את הים בשביל אלא אני פשוט שם לגלקסי מגן נגד מים ומצלם גם את מה שאני רואה וגם אותי ואת הים מאחורי וזאת בעזרת הטכנולוגיה היחודית שלו ה Dual Camera לא צריך לציין שגם הטכנולוגיה של ה"שמע וצלם" (שחכתי את השם באנגלית) תוסיף אלמנט של גלים לתמונות 🙂 ואם זה לא מספיק תוך כדי הגלישה גם לצפות מה קורה עם שאר החברים שלי בעזרת ה Dual Video. אחרי הים אוכל להזמין ארטיק כשביד אחת הארטיק ובשניה הגלקסי ולהשתמש בפלאפון תוך כדי בלי לנסות להעביר את הארטיק מיד ליד של חבר אחר שיחזיק וכל זה בזכות הפיצ'ר Air View. ובסוף היום לשתף את כל הסרטונים והתמונות שנאספו ביחד עם שאר החברים בעזרת ה Group Play.
  מכשיר אדיר ותוספת משמעותית לחיים 😉

 • moti

  זה היה עוד יום שיגרתי שבו כמעט נדרסתי למוות ע"י אופנוען, טעות, אחרי קצת אלימות כשהטחתי את הראש שלו בשפת המדרכה התבררה הטעות זה היה אופנוענית, הרמתי את הראש המדמם שלה והתכוננתי להטיח בה את הברך אבל נשמע צלצול חד הוצאתי את המכשיר שלי, גאלקסי אס 4, "שיט" אמרתי לעצמי "אני לא יכול ללכלך את המכשיר החדש שלי בדם" נפנפתי בידי מעל המסך וקיבלתי את השיחה…"יורם זה דחוף תגיע…" השיחה נותקה כשקסדת אופנוע שחורה חבטה בי בפנים.
  התעוררתי הכל היה נראה מטושטש, מיצמצתי, חדר אפלולי אני קשור לכיסא מתכת, ניסיתי לצעוק אבל פי היה חסום בפיסת דבק סלוטייפ עבה, "שיט" חלפה בי המחשבה "הפלאפון שלי בטח נשבר".
  קולות בשפה זרה נשמעו מבחוץ לדלת החלודה @!&*%$#. הקולות התקרבו והדלת נפתחה בעדינות אישה נצוכת קומה נכנסה לחדר אוחזת במכשיר שלי, האופנוענית, היא צחקקה והחליפה שפה באפלקציית התרגום, "מכשיר חמוד יש לך…הגיע הזמן למות תתכונן, אתה יכול לצלם את עצמך ולשלוח למשפחה שלך מזכרת אחרונה ממך" היא שיחררה את היד הימינית שלי והגישה לי את המכשיר הפעלתי את אפלקצית המצלמה ועלה לי רעיון, הפעלתי את המצלמה הכפולה, צילמתי, האישה נראתה מצוין במצלמת 13 הפיקסלים וראיתי שאני נראה זוועה, לא שונה כל כך מהמראה הרגיל שלי. שלחתי את התמונה לאחי ידעתי שהוא יבין במה מדובר ויעביר את התמונה לרשויות.
  1…2….3 צא! רק ניתנה הפקודה וכוחות הימ"מ פרצו למבנה משתלשלים מחורים גבוהים, מפוצצים דלתות ובועטים בשברים, העשן הסתיר הכל רק אלומות הפנסים המוצמדים לכלי הנשק הבליחו. כיסא מתכת, גופת אדם משוסעת לגזרים, הרצפה כהה וצמיגית, דם קרוש חלקית. נצנוץ נראה בפינת החדר מפקד הכוח ניגש לעבר הנצנוץ, מכשיר גאלקסי אס 4 המסך היה מופעל ותמונת האדם השסוע נראתה, התמונה לא השתנתה אבל נשמע קול מחליא של שיסוע ודקירה ואחריה דממה ולאחר כמה רגעים טריקת דלת.
  מפקד הכוח הביט לצדדים והחליק את המכשיר לכיסו.

 • ל.

  המחשבה הראשונה שחולפת לי בראש (מיד אחרי הכאבים מכל נקודה בגוף, שמתחרים מי הראשון שיגרום לי לצעוק) היא איזה מזל שאני עדיין בחיים. אמנם קשור, על הרצפה, באיזה מחסן שכוח אל בחור שכוח אל לא פחות, אבל בחיים. וכשאני פוקח את העיניים, ה- S4 קורץ לי, אולי עשרה ס"מ מהאף שלי. עכשיו יש לי סיכוי לצאת מזה. שום עצם כנראה לא נשברה, כי אי מצליח לגרור את עצמי וללחוץ עם האף על הכפתור. המצלמה מזהה את הפנים שלי (למרות הפנס בעין, הדם והסימנים הכחולים- צריך לבדוק שוב כמה הפיצ'ר הזה בטוח) והטלפון נדלק. דבר ראשון אני לוחש לו לעבור למצב שקט, שלא יסגיר אותי אם יעבור שם מישהו במקרה. ומה עכשיו? הרי אם איזשהו חלק מהפנים שלי יגע במסך, הזיעה והדם יימרחו ככה שלא אוכל להשתמש בו. מזל שה"ריחוף" עובד גם עם אף ולא רק עם אצבע- אני מפעיל את הג'י.פי.אס, מצלם תמונה, ושולח אותה לספריה המשותפת ב- DropBox של הצוות. עכשיו הם גם יודעים איפה אני, ונשאר רק לחכות.

 • אלעד

  יום בחיי ללא גאלקסי 4:
  חברה שלי אוהבת להשים את הפאלפון רחוק ממני כדי שאקום מהמיטה ולא אמשיך לישון (אפילו שאין לי באמת סיבה לקום מוקדם).
  אני קם מוקדם סתם, שוטף פנים ויושב עם הנוקיה הטרנטה שלי מנסה להיכנס למייל לראות אם קיבלתי מייל בחזרה מהחברה ששלחתי לה קורות חיים מהמחשב שקרס לי אתמול שניה אחרי ששלחתי את המייל.
  בזמן שאני מנסה להיכנס הנוקיה נופל לי לתוך הכוס קפה, בדיוק המזל שלי.
  אני הולך לחבר כדי לבדוק מיילים, חבר שכל הזמן אומר לי לרדת במשקל, אני תמיד אומר לו מחר.
  קיבלתי את המייל שציפיתי לו כל כך ואני בדרך לראיון עבודה, כשהגעתי מסתבר ששלחו לי עוד מייל שדחה את הראיון ליום למחרת, בדיוק המזל שלי.
  ביום למחרת אותו הסיפור עם השעון המעורר (למרות שהפעם אמרתי לה תודה..) הגעתי לראיון עבודה והתקבלתי, אמרו שאני צריך לחתום על חוזה באנגלית והאנגלית שלי לא Speakers (העתקתי את זה מגוגל עכשיו).
  אמרתי שאני לא יודע על מה אני חותם וביקשתי שיתרגמו לי, אמרו לי שאם אני לא יודע אנגלית מספיק טוב אז אני לא מתאים להם (בכלל חברה לייצור מגבונים מה הקשר אנגלית???), בדיוק המזל שלי.
  אז חזרתי הביתה בערב מבואס, חברה שלי רצתה לנחם אותי קצת….. ובדיוק שנכנסנו למיטה אמא שלה התקשרה לפאלפון שלי (חזר מתיקון) ושאלה למה היא לא עונה לפאלפון שלה ושתגיע מיד לבית כי משעמם לה.
  בדיוק המזל שלי.

  עם גאלקסי 4:
  חברה שלי שמה את הפלאפון רחוק ממני כדי שאקום, אבל אין לי סיבה לקום מוקדם אז אני נזכר שיש voise commend אני אומר stop לשעון מעורר וממשיך לישון עוד קצת .
  קם בכיף שוטף פנים ובודק מיילים לקורות חיים ששלחתי מהפאלפון אתמול (לא נגעתי במחשב אז הוא חייייי), הפאלפון כמעט נפל לי לכוס קפה אבל הוא לא נכנס בכוס, מזל.
  קפצתי לחבר להראות לו את הפלאפון, אמר לי שאני צריך לרזות, הראתי לו את האפליקציה S-Health והראתי לו שאתמול ששיחקתי סנוקר הורדתי 200 קלוריות!
  בדקתי שוב מיילים וקיבלתי הזמנה לראיון עבודה להיום, לפי שיצאתי קיבלתי התראה שדחו את הראיון למחר, מזל.
  קיבלו אותי! רק רצו שאחתום על חוזה באנגלית.
  ביקשתי רגע לעבור עליו, השתמשתי באפליקצית S-Translator וקורא טקסט, לאחר זמן קצר חתמתי על החוזה.
  שחזרתי הביתה חברה שלי רצתה לעשות לי עוד יותר שמח, שנכנסנו למיטה אמא שלה התקשרה אלי העברתי יד מעל הפאלפון שניה לפני שהיה צלצול כדי להשתיק אותו, מזל, זה היה אחד הימים הטובים שלי בחיים.
  הגאלקסי שינה לי את המזל, מזל.

 • צחי

  אשתי שתחיה ביקשה שאקנה לה סמארטפון. לא גדול מדי, לא קטן מדי, 5 אינץ' בדיוק בשבילה. כזה שתוכל לתת לו פקודות קוליות (במקום לבעלה…). כזה שתוכל לדפדף בו בתמונות של הבנות שלנו ושל בעלה האהוב באיכות FULL HD, גם ללא מגע, בזמן שהיא שוטפת כלים, או מבשלת. כזה שהיא לא תחשוש אם יפול ויישרט בזכות זכוכית ה-GORILLA GLASS שלו. כזה שהסוללה שלו תחזיק מעמד הרבה זמן גם בריבוי משימות כל היום (משהו שאני לא כל כך מצליח בו…). כזה שהיא תוכל להירדם לצידו ושהוא ימשיך לנגן לה, עד שהיא עוצמת עיניים. כזאת היא אשתי, שהחבר הטוב יותר שלה הוא בעלה…או שאולי בעצם זהו ה-GALAXY S4 שלה.

 • יעקב דישראלי

  &*%#@&*$?' שאל ה.. ספק אוסטרלי ספק סתם ג׳ינג'י מנומש ממעמד שפשוט גורם לך לא לרצות לשתף פעולה עם טרור, ידעתי, פשוט ידעתי מראש! משהו חייב להשתבש בארץ זרה. נקודה. … למחשבה…. איך לעזאזל יוצאים בשלום מהמפגש הלא מתוכנת מראש הזה. אם הייתי רק צופה מפגש כזה מראש… הויי.. כמה פתרונות עולים לי…
  '*%$#@&&???'
  גוון הקול שלו לא ממש מתאים לפנים בשלימות, אני, ישר קולט.. קולט שהבן אדם מחכה לתגובה ואני עסוק באיך לטוס בלי רישיון להרי הג׳ינג׳ילנד הידועים..
  'אמממ… אההה הה ממ, אונו מומנטו! No! וויט! ווואאן מו..מומנט.. יעס יעס וואן! סורי, מומנט!'
  גימגתי גמגום שמנצח כל תרבות עם זר.. בדרך כלל.. חשוב להדגיש… אך לא הפעם! השרברב מעוניין לשאוב מידע בכל מחיר… משכתי לאיטי את קרני השמש מימין לשמאל על מסך הגאלקסי s4, להקת ילדים נושאי בלון שרו לי את שיר הניצחון… לא, סתם! זה ילד אחד נושא הרבה בלונים…ולא, הוא לא שר בלי הוראה ממני…
  בנוסף לילדון נצץ אל מול עיני הלוגו של תוכנת התרגום היחודית שמאפשרת לי לדבר בשפת האם של אשתי (צרפתית) והילד אס4 (שם בדוי, השם המלא שמור במערכת) יביא את אמו לתרגם…
  הסתבר שהג׳ינג׳י לא היה כזה אכזרי, הוא רק רצה לדעת אם זהו אכן הs4 המדובר מבית סמסונג…
  אז עניתי שכן…
  אבל אז הוא החל להתאכזר בשאלות בלתי נילאות על מירב הפיצ׳רים הקיימים במכשיר… עד.. ופה מגיע העד הגדול: עד שאמא שלי התקשרה… שני דברים גרמו לג׳ינג׳י להתעלף: הקול שלה… והעובדה שעניתי בנפנוף יד מעל המסך….
  מסקנות: אני עדיין לא אשתף פעולה עם טרור!
  הגאלקסי סידר לי מפגש פיסגה מתוכנת מראש! 2 שניות מראש!
  גוון הקול אכן תואם לפניו של הג׳ינג׳י!
  ואחרונה חביבה: אני רוצה לזכות להגשים את הפנטזיה… לפחות את החלק עם הגאלקסי…

 • dizi

  '&*%#@&*$?' שאל ה.. ספק אוסטרלי ספק סתם ג׳ינג'י מנומש ממעמד שפשוט גורם לך לא לרצות לשתף פעולה עם טרור, ידעתי, פשוט ידעתי מראש! משהו חייב להשתבש בארץ זרה. נקודה. … למחשבה…. איך לעזאזל יוצאים בשלום מהמפגש הלא מתוכנת מראש הזה. אם הייתי רק צופה מפגש כזה מראש… הויי.. כמה פתרונות עולים לי…
  '*%$#@&&???'
  גוון הקול שלו לא ממש מתאים לפנים בשלימות, אני, ישר קולט.. קולט שהבן אדם מחכה לתגובה ואני עסוק באיך לטוס בלי רישיון להרי הג׳ינג׳ילנד הידועים..
  'אמממ… אההה הה ממ, אונו מומנטו! No! וויט! ווואאן מו..מומנט.. יעס יעס וואן! סורי, מומנט!'
  גימגתי גמגום שמנצח כל תרבות עם זר.. בדרך כלל.. חשוב להדגיש… אך לא הפעם! השרברב מעוניין לשאוב מידע בכל מחיר… משכתי לאיטי את קרני השמש מימין לשמאל על מסך הגאלקסי s4, להקת ילדים נושאי בלון שרו לי את שיר הניצחון… לא, סתם! זה ילד אחד נושא הרבה בלונים…ולא, הוא לא שר בלי הוראה ממני…
  בנוסף לילדון נצץ אל מול עיני הלוגו של תוכנת התרגום היחודית שמאפשרת לי לדבר בשפת האם של אשתי (צרפתית) והילד אס4 (שם בדוי, השם המלא שמור במערכת) יביא את אמו לתרגם…
  הסתבר שהג׳ינג׳י לא היה כזה אכזרי, הוא רק רצה לדעת אם זהו אכן הs4 המדובר מבית סמסונג…
  אז עניתי שכן…
  אבל אז הוא החל להתאכזר בשאלות בלתי נילאות על מירב הפיצ׳רים הקיימים במכשיר… עד.. ופה מגיע העד הגדול: עד שאמא שלי התקשרה… שני דברים גרמו לג׳ינג׳י להתעלף: הקול שלה… והעובדה שעניתי בנפנוף יד מעל המסך….
  מסקנות: אני עדיין לא אשתף פעולה עם טרור!
  הגאלקסי סידר לי מפגש פיסגה מתוכנת מראש! 2 שניות מראש!
  גוון הקול אכן תואם לפניו של הג׳ינג׳י!
  ואחרונה חביבה: אני רוצה לזכות להגשים את הפנטזיה… לפחות את החלק עם הגאלקסי…

 • אופיר

  (נביחות ברקע.. 🙂 )
  שוב פעם הכלב שלי מעיר אותי בבוקר בדיוק בזמן, אוי רגע, זה לא הכלב שלי, זה שותף אחר לחיים-הגלקסי, עם צליל הנביחות של השעון המעורר.
  אוף אין לי כוח ללמוד לבגרות מחר, למה לא כתבתי כלום במחברת כל השנה!?, מזל יש לי מאיפה לקרוא סיכומים באינטרנט מהיר בפול hd.
  (אחרי 10 דקות במקרה הטוב) טוב למדתי מספיק, צריך לשחק!, לא כמו במחשב האיטי שלי , בגלקסי אני יכול לשחק מה שבא לי עם 8 ליבות ואפילו לשמוע מוזיקה ביחד.
  אחרי ששיחקתי יותר מדי זמן ונזכרתי שיש בגרות מחר וכבר הזיעו לי הידיים מלחץ ומשחק, היה לי חבל ללכלך את המסך המדהים שלי, אז מהאוויר (!) כיביתי את הטלפון והלכתי לישון (;.

 • גרא

  אווו עד כמה המכשיר הזה יכול לעזור/להקל לי על החיים.
  בגדול אני וחברים שלי נוהגים לשבת ביחד בזמן בהפסקות בלימודים ולשיר לצלילי המוזיקה, הרבה פעמים אנחנו מנסים לסכרן שיר מסויים במספר מכשירים דבר שלפעמים לוקח לא מעט זמן בעיקר כשיש לך חבר אחד או שתיים איטיים..בעזרת הגרופ פליי אני הצליח לסכרן עם החברים שלי את המוזיקה ולא משנה עד כמה הם איטיים (לשניים מהם כבר יש s4)
  יכול להיות מעניין ;)…
  דבר נוסף הוא שלא עובר יום אחד שאני לא מצלם משהו עם הטלפון ועם היכולות המדהימות של הS4 זאת תיהיה חוויה מעולם אחר… לצלם מספר תמונות ואז להעלים דברים לא רצויים שקיימים רק בחלק מהתמונות לדעתי זה לא פחות ממטורף…וגם הצילום הכפול דבר מעוד מועיל וחביב..

  בכל מקרה וללא קשר אני רוצה להגיד לנציגי סמסונג שיש להם את המוצר הכי טוב בשוק וכמו שיש פאןבוייס של אייפון אז אני בדיוק ככה עם סמסונג בין אם זו טלויזיה או המכשיר הנוכחי שהוא הs1 שלא מוחלף רק בגלל תקופת הלימודים שזו לא התקופה להוצאות מיותרות…

 • הראל

  כחייל, אני משקים כל יום בשעות הבוקר המוקדמות וכמו שכולכם יודעים בקור באיזור שאני מוצב הרבה פעמים המסך לא קולט את האצבע, עם הגלקסי S4 גם בשעות האלה אני סופסוף אוכל להשתמש בסמארטפון גם בשעות ובקור הזה, בזכות המחוות החדשות הAIR GESTURES בעיקר!
  כאחד שעושה המון ספורט (כמובן מצריך בעקבות התפקיד) אוכל לעקוב אחרי התפקוד שלי בS-HEALTH ולהמשיך להתאמן בעצמי לא כחלק מהמסגרת הצבאית, אני אוכל סופסוף לשדרג את המכשיר למרות במשכורת הזעומה לה אני זוכה כל חודש שמספיקה בדיוק ל2 יציאות בחודש..
  בזכות הפיצ'ר שקיים בTOUCHWIZ אני אוכל לפתוח 2 אפליקציות במקביל, וכנגן גיטרה זה יכול לשנות את כל החוויה שלי, אני אוכל לשים שיר\קליפ בחלון אחד ולכתוב\לקרוא תווים במקביל!
  אוכל להשתדרג סוף כל סוף מהמכשיר הIPHONE 4 שלי ולצלם תמונות באיכות גבוהה ולצפות בהם במסך LED 1080P בגודל 5"!
  כחייל יוצא הרבה פעמים שהמסך יכול להשרט מכל הציוד (נשק, סכין וכו'), וזה המכשיר היחיד בעולם עם GORILLA GLASS 3 כך שאני יכול לדעת שזה המכשיר האחרון שיישרט לו המסך.
  בקיצור זה ישנה את חיי מהקצה אל הקצה, זה ישנה את חוויתי כחייל, כלוחם, כנגן גיטרה, כאדם שחי בספורט וכאדם שעם אותו מכשיר כבר 3 שנים, ושכבר שנתיים מת לשדרג סוף כל סוף לאנדרואיד אבל לא יכול להרשות לעצמו בגלל המשכורת הצבאית!

 • שימי

  אני מתקלח, מתלבש מהר, מתבשם, חייב להצליח הפעם – אני שוב מאחר לרעיון עבודה.
  אני מזיע, כאילו לא התקלחתי בכלל. S-Health כנראה היה משתגע מקצב הלב המטורף שלי, אם היה פעיל עכשיו.
  נכנס לרכב, מפעיל את S-Voice Drive, אין סיכוי שעוצרים אותי כי נגעתי בטלפון בזמן נסיעה. חייב להגיע בזמן.
  פקק. פקק מטורף. שיכור עומד באמצע הכביש ולא מוכן לזוז.
  אני מתחנן, הוא דורש לשמוע מוסיקה. אני שם את השיר הראשון שמופיע ברשימה בפלאפון. "זה חלש, לא שמוע" הוא אומר.
  אני מפעיל Group Play ומקווה למצוא עוד מכשירים. יש! יש פה עוד כמה.
  השיכור רוקד… אני אומר לעצמי "What the hell" ומצלם אותו עם Dual Shot. למה לא, שידעו שהייתי שם.
  סוף סוף, הוא זז.
  הגעתי בדיוק בזמן. ואז הפילו עלי את המכה – ראיון העבודה הוא באנגלית. לא טוב לי אנגלית, לא טוב בכלל…
  המראיין מתחיל לדבר, ואני – אני מפעיל את S-Translator ומתפלל שזה יעבוד. זה עובד. ניצלתי.
  בערב יוצא עם חברים לשחרר קצת לחץ.
  מצטלמים. באסה, אנשים עוברים מאחורינו בלי סוף. משתמש ב Eraser – מגניב!
  הגעתי הביתה. נזרק על הספה בסלון.
  מדליק טלוויזיה עם הפלאפון, רואה חדשות, נרדם.
  איזה יום מטורף. מזל שהוא היה איתי.

 • אורי

  אני קם בבוקר ויוצא לריצת הבוקר שלי ופותח את הS health- מאמן הכשר והתזונאי האישי שלי. לאחר ריצה מהנה אני מרגיש רעב ואני נכנס למסעדה קרובה. אני נהנה מהאוכל הטעים כשלפתע שיחה מאשתי. נזכרתי שאני יכול לענות בנפנוף של היד בעזרת הAir gesture, וכך עשיתי. כמה מזל היה לי שעניתי, אשתי הזכירה לי שאני צריך להוציא את הבת שלי מהחוג ריקוד. בחוג, הבת שלי רקדה כל כך יפה, שרציתי לתעד כל תנועה, לכן השתשמתי בdrama shot. למחרת נסענו לטיול, וצילמתי את משפחתי, אך היה חסר משהוא… אני. ישר נזכרתי בduel shot שמאפשר לצלם בשתי המצלמות במקביל ופשוט להוסיף אותי לתמונה, כך יצאה תמונה משפחתית מושלמת. לאחר מכן, שלחתי לאשתי את התמונות בS beam. מדהים איך נגיעה קטנה יכולה להיות כה מהנה.
  ואז, בנינו אלבום בstory album. בנינו אותו כל כך יפה, כך שהטיול היה בלתי נשכח. כבר הייתי עייף, אז נכנסתי למיטה ונרדמתי. טוב חשבתי לעצמי, מחר מחכה לי יום עמוס נוסף. אבל אז נזכרתי בגלקסי שלי וחייכתי. במחשבה שנייה, כשיש לך שותף שהופך את חייך לקלים ומעניינים יותר, ממה כבר יש לי לדאוג?

 • d&h

  הגלאקסי אס 4 יעזור לי המוןן אחד מהמאפיינים שעוזר זה שתתארו לכם שאדם עושה ספורט ומקיים אורח חיים בריא ועכשיו הוא יכול להיות מעודכן ישירות מהטלפון האישי שלו אשר מאפשר לו להיות מעודכן בנוגע למדדים ולרמת הכושר שלו, ייתרה על כך המאפיין הנוסף הוא הצילום+הסאונד, אדם שנמצא במקומות רחוקים או בצבא יכול לשלוח ליקיריו ברכות ואיחולים וסיטואציה מרגשת היא שאדם בצבא ולאמו יש יום הולדת ואין לו בדיוק זמן לשיחה באותו הרגע אז לכן הוא יכול לשלוח לה תמונה שלו ושלה עם הקדשה מיוחדת ומרגשת, יום טוב לכולם.

 • גלקסיה

  כמו בכל בוקר, התעוררתי למנגינה נפלאה של הגלקסי וקמתי לריצת הבוקר הרגילה שלי. בזכות הS-Health אני יודע במדויק את כמות הקלוריות ששרפתי ואת המרחק שרצתי. באמצע המקלחת אחי התקשר אליי, כמובן שרק בעזרת הAir Gesture אני יכול לענות לו עם ריחוף היד מעל הטלפון, לשמחתי הוא הודיע לי על שנולדה לו בת! נסעתי לביתו ובדרך נזכרתי שאני צריך להודיע לאחראי שלא אגיע היום לעבודה, השתמשתי במצב הנהיגה החדש של של הגלקסי כדי להקליד לו הודעה עם דיבור. כשהגעתי לבית אחי הורי ואחותי הקטנה כבר היו שם ורק חיכו לי שאגיע. ברכתי את אחי ואת אשתו והבטתי באחיינית החדשה שקיבלתי, ללא ספק זה מרגש. הגיע הזמן לתצלום של המשפחה החדשה הוצאתי את הגלקסי עם המצלמה האיכותית של ה13MP והשתמשתי בDual Camera כדי לצלם את כל המשפחה ואותי למרות שאני הצלם.
  ללא ספק יש לי שותף לחיים.

 • ליאור

  אני קם בבוקר עם השעון המעורר (בשעה 5:40) ומפסיק אותו באמצעות הקול שלי (S-voice)…יוצא לריצת בוקר ומשתמש ב- S-health כדי להפוך אותה לעוד יותר טובה ולשפר את התוצאות מאימון לאימון..חוזר הביתה ומתכונן לבית הספר, אבל מגלה בזכות הודעה שחבר שלח בWHATSAPP שהתבטלו שעתיים ראשונות ואני שמח ומגלה שיש לי זמן פנוי לראות טלויזיה ואני משתמש ב-S4 בתור השלט שלי… כשאני מגיע לבית הספר אני מצטלם עם חברים, ובעזרת פונקציית ה-Dual Camera אף חבר לא נשאר מחוץ לתמונה וכולם שמחים כי התמונה כל כך חדה בזכות חיישן ה-13MP שבמכשיר שהופך כל תמונה למדהימה 🙂
  באמצע יום הלימודים אני מגלה שביטלו שעה ושאחריה יש עוד שעתיים ללמוד…אני יודע שאת השעה הזאת אני אנצל לשמיעת מוזיקה במכשיר שלי וככה לא אשתעמם.
  בסוף יום הלימודים המכשיר הזכיר לי על שיעור נהיגה שאמור להתקיים עוד 10 דקות ואני שכחתי ממנו..מזל שיש את הגלאקסי S4 שלי 🙂
  בשיעור הנהיגה התקשרו אלי ובגלל שנהגתי ולא יכולתי לענות אז דחיתי את השיחה בעזרת היבור- כן, בעזרת הדיבור!!! לאחר מכן שלחו לי SMS וביקשתי מהמכשיר שלי שיקריא לי את ההודעה וכך הוא עשה..אפילו לא הייתי צריך להוריד את העיניים שלי מהכביש ולסכן את עצמי ואנשים אחרים שמתמשים בדרך…ככה חזרתי הביתה בשעה 18:00 (בעזרת WAZE, אלא איך?!)וראיתי שלמכשיר נותרו עוד 60 אחוזי סוללה וזה דבר מדהים ששימח אותי כל כך ורק הזכיר לי איזה מכשיר מדהים הוא!!

  אחרי היום הארוך הזה החלטתי שאני רוצה לנוח ולראות סרטונים ביוטיוב אבל לא התחשק לי לראות אותם במחשב, אז מה עושים? נזכרתי שעכשיו אפשר לראות סרטונים באפליקציית היוטיוב שבגלאקסי (היה לי טלפון ישן לפניו..) וכל כך שמחתי שאני יכול באמת להנות מסרטים וסרטונים באיכות FULL HD כי המסך של ה-S4 ברזולוציה הזו ולכן כל תמונה וסרטון עליו נראים מדהים.
  אחרי שצפיתי קצת בסרטונים וגלשתי גם באינטרנט המהיר להפליא, חשבתי שכבר צריך ללכת לישון כי השעה הייתה 23:00 (מה לעשות כשנהנים הזמן עף) אז התקלחתי וקבעתי שעון מעורר בפלאפון לשעה 5:40 כמו תמיד וידעתי שאני אקום כי יש לי את המכשיר הכי טוב שקיים היום… Samsung Galaxy S4

  מקווה לזכות ולשדרג את הטלפון הישן שלי…וגם אם לא אז לא נורא 🙂
  -ליאור טשימוב-

 • אור

  שלום חברים! מה קורה? קוראים לי אור, לוחם גאה שמשרת בחטיבת כפיר, מאז שהגלקסי החדש הגיע אלינו לארץ, לא הפסקתי לדמיין איך הוא יכול לשנות לי ולחברים שלי את החיים כאן בצבא, אני אפרט:
  1. תתארו לכם מצב שבו ארבעה חיילים מנסים לראות ביחד סרט בפלאפון באוהל, אני מבטיח לכם שלא תצליחו לעשות את זה מבלי לשבור איזה מיטה צרפתית בדרך! אם היה לנו גלקסי s4 אני והחבר׳ה היינו נהנים גם ממסך 5 אינטש וגם מרזולוציה של full hd בלי להגיש בסוף הסרט מיטה בלאי לסמל ..
  2. דמיינו שבוע שטח, לכולם קשה וחם, אין אף טיפת מים באיזור ואני מחליט לפתוח טונה, הידיים התלכלכו לי בשמן ואין לי איך לנקות אותן, בדיוק באותו הרגע אמא החליטה להתקשר…
  אוי ואבוי.
  כמובן שעניתי לה כי אסור להשאיר את אמא דואגת… אבל על הדרך גם ביקשתי ממנה פלאפון חדש…
  אבל!! אם היה לי גלקסי 4, הייתי משתמש במחוות אוויר ועונה לה בלי לפחד.. אתם לא חושבים שמגיע לי ולחבר׳ה שותף חדש לשירות?

 • אור

  שלום חברים! מה קורה? קוראים לי אור, לוחם גאה שמשרת בחטיבת כפיר, מאז שהגלקסי החדש הגיע אלינו לארץ, לא הפסקתי לדמיין איך הוא יכול לשנות לי ולחברים שלי את החיים כאן בצבא, אני אפרט:
  1. תתארו לכם מצב שבו ארבעה חיילים מנסים לראות ביחד סרט בפלאפון באוהל, אני מבטיח לכם שלא תצליחו לעשות את זה מבלי לשבור איזה מיטה צרפתית בדרך! אם היה לנו גלקסי s4 אני והחבר׳ה היינו נהנים גם ממסך 5 אינטש וגם מרזולוציה של full hd בלי להגיש בסוף הסרט מיטה בלאי לסמל ..
  2. דמיינו שבוע שטח, לכולם קשה וחם, אין אף טיפת מים באיזור ואני מחליט לפתוח טונה, הידיים התלכלכו לי בשמן ואין לי איך לנקות אותן, בדיוק באותו הרגע אמא החליטה להתקשר…
  אוי ואבוי.
  כמובן שעניתי לה כי אסור להשאיר את אמא במתח… אבל על הדרך גם ביקשתי ממנה פלאפון חדש…
  אבל!! אם היה לי גלקסי 4, הייתי משתמש במחוות אוויר ועונה לה בלי לפחד.. אתם לא חושבים שמגיע לי ולחבר׳ה שותף חדש לשירות?

 • יהוידע

  בדרך חזרה הביתה מהבצפר אני רעב , אז אני מתקשר לאמי שתכין לי לאכול … לפני שאגיע D:,
  כשאני מגיע הביתה אני יושב לאכול את השקשוקה הכל כך טעימה של אמא שלי- ומרוב שאני רעב אני מנגב אותה עם פיתה ולא שם לב לליכלוך בידיי ,
  לפתאום אני שומע צלצול , ומבלי לגעת במכשיר אני אומר לו Answer ולוחץ עם האף על הרמקול ומדבר עם המורה החופרת שלי ,
  היא לא מפסיקה להטריד אותי בנוגע לבגרויות שקרבים .
  לאחר ארוחת הצהרים אני מתיישב בסלון משועמם …פותח את הגלקסי אס 4 שלי , מצלם את הכלב עם Dual Camera …תוך כדי שאני מנסה לחקות את הפרצוף שלו xD…
  לאחר 3-4 צילומים אני מחליט לצפות בטלוויזיה …ומגלה שהשלט על השידה …אין לי כוח לקום אז אני מדליק אותה עם הגלקסי …
  איזה כיף שיש לי את הגלקסי אס 4 …כל כך מקל ונוח לשימוש .

  טוב נמאס לי מהטלוויזיה אני נכנס לוואטצאפ מתכתב עם שלומי ושואל אותו אם הוא עשה את השיעורי בית באנגלית …כדי שאוכל להעתיק ממנו מחר לפני שיעור אזרחות .
  לאחר השיחה עם שלומי אני הולך לישון ומכוון את השעון מעורר ל7:00…
  ופה נרדמתי (°Δ°)

  (אשמח לקבל אותו 😉 , בשביל לוודאות שהבנתם -אין לי את הגלקסי 4 , זה המחשה ופנטזיה בו זמנית 🙂 )

 • דור

  קמתי באמצע הלילה,הלכתי לשתות חלב,בדקתי התראות בגלאקסי החדש מחודש שלי,ישבתי לכמה דקות והכמה דקות אמרתי תמיד,עוד דקה אחת ! והדקות הפכו לכמה שעות,גלשתי,שיחקתי,ראיתי סרטונים מצחיקים,מצאתי את עצמי מת מצחוק ב-5 בבוקר כשב-7:30 אני צריך לקום לבית הספר ! החלטתי באמת לחזור לישון,לאחר שנרדמתי,קמתי בבוקר עם הצילצול המרגיע של הגברת שנמצאת בתוך הגלאקסי שמברכת אותי בברכת בוקר טוב,למרות שאני עייף אני חייב להתארגן,אני אומר לגברת בפלאפון בוקר טוב בחזרה,מתלבש,מתארגן ואומר לה להקריא לי את הסדר יום שלי,היא אומרת לי שאני צריך לצאת לבית הספר עכשיו ולאחר בית הספר יש לי שיעור נהיגה.
  יצאתי לבית הספר,עם נגן המוזיקה מספר 1 בארץ של הגלאקסי החדש מדושדש שלי בעודי שומע שירי רוק ברמקולים העוצמתיים שלו. לאחר שהגעתי לבית הספר,חברי מברכים אותי בברכות בוקר טוב ומנסים לקחת לי את הגלאקסי,כמובן שאני לא נותן להם כי אף אחד לא נוגע לי בבייבי שלי חוץ ממני,באמצע השיעור לקחתי את הפלאפון והשמתמשי באפליקציה FART שהיא עושה כביכול קולות של פלוצים,הכיתה נקרעה מצחוק והמורה השתגעה ולא ידעה מי זה.
  לאחר שנגמר השיעור,יצאנו להפסקה והתחלנו להצטלם עם המצלמה הסופר דופר מגניבה של הגלאקסי,חשוב לציין כי זה 13 מגה פיקסל של גן עדן,אפשר לראות בתמונה יותר טוב ממה שרואים במציאות ! כל החברים שלי נפעמו ורצו שאצלם אותם,הייתי חייב כי בכל מקרה,הקרציות האלה הם חברים שלי,לאחר יום,באמצע השיעור השני התחלנו לעשות טורנירים במשחקי יריות,לכולם היו תקיעות במכשירים המעפנים שלהם,רק שלי רץ באופן חלק ומושלם,ניצחתי אותם בכל המשחקים הודות ל-2 הליבות שנותנות לי להריץ אותו באופן מושלם והודות למסך ה-HD המקסים שלי שנתן לי תחושה של מציאות.
  לאחר בית הספר הגברת המקסימה שבתוך הפלאפון שלי אמרה לי כי יש לי שיעור נהיגה ואני אמור לחכות בבית הספר על מנת שיבוא לאסוף אותי,היא אמרה לי "יש לך שיעור עם המורה עמית המדליק,הישאר בבית הספר,הוא בא לקחת אותך."אז אמרתי לה " כן המפקדת !" וחיכיתי על המדרגות.
  כשניכנסתי לאוטו המורה בירך אותי ולחץ את ידי.הצעתי לו לעשות משהו שונה,להשתמש בפלאפון החדש שלי כדי שניסע לצד השני של העיר,נבחן את הפלאפון. שמנו את ה-WAZE לפני הנסיעה וכיוונו אותו לקצה השני של העיר,המורה התפעל מהפלאפון,מהמסך,מהגודל,הוא ראה את האיכות והיה ניתן לראות את הקינאה בעיניו. התחלנו לנסוע והאיש שהוא כנראה הבעל של הגברת בפלאפון אמר לי לאיפה לנסוע,אפילו לא הייתי צריך להסתכל על המסך. לאחר השיעור שהייתי מרוכז רק בנהיגה ולא בלאיפה לנסוע הגעתי לבית,התלבשתי ויצאתי לריצה עם האפליקציה S Health,אני רץ קבוע,הייתי המום מהיישום הוא היה נוח,מגניב,אמין,הייתה לי חווית ריצה אדירה ! לאחר הריצה,חזרתי לביתי,עשיתי מקלחת טובה,הסתכלתי על הפלאפון והיה לי 50% ! והשתמשתי בו כל היום ! יותר טוב מזה ?אין.גלשתי בפלאפון ללא הפסקה עד שההורים אמרו לי ללכת לישון או שהם לוקחים לי אותו,אז שמתי אותו בטעינה,אמרתי לגברת שבפלאפון ולבעלה לילה טוב והלכתי לישון,באמצע הלילה קמתי שוב,ואתם יכולים לנחש מה עשיתי 😉

  • עמית

   אהבתיייייייי !

 • מידן

  אני קם בבוקר, לפנות. 5 וחצי אם להיות מדוייק. לגור בצפון ולשרת במרכז עלול להיות מעיק מעייף ובודד במיוחד שסה"כ הנסיעות היומי מגיע למנה עודפת של כ6 שעות! Life companion (חבר לחיים) יכול להיות תוספת מושלמת לנסיעות ולהמתיק את הזמן הארוך בתוך האוטובוס המעופש. עם פיצ'ר הDual Camera אוכל להעביר את הזמן בהומור לצלם את האישה השמנה שממול נוחרת בצורה מצחיקה ואת המבט המבועט שלי בתגובה, עם "צילום וסאונד" אוכל תמונה חדה וברורה של האישה המלאה ואף להנות מהנחירות הכל כך ייחודיות שלה! מכשיר הדגל החדש של סמסונג יכול להוות הנאה צרופה לא רק בשבילי אלה לכל הנוסעים עם Group Play אוכל להזמין נוסעים נוספים בעלי מכשיר זהה למשחק משותף כך שהקו המשותף יוכל בקלות להפוך למכונת משחקים משומנת או מערכת סטאריו שאין כמוה!

  (כמובן ששיתפתי את הפוסט! בהצלחה! ) (:

 • בר חדד

  אני קם בבוקר עם חיוך מרוח על הפרצוף של התלהבות ויוצא לדרכי,מראה לכולם את הקסם המיוחד הנמצא במכשיר החדש שלי של הנגיעה באויר הנקרא גם air gesture כולם מתלהבים מוחאים כפיים 😉 ואני ממשיך בדרכי לכיתה שלי .
  נכנס לכיתה מתחיל לשמוע לחשושים עליי ועל קניית המכשיר החדש..
  בחזרתי הביתה קורא לא פעם ולא פעמיים שאני אוכל (חחח ואני אוכל הרבה ) שמתקשרים אלי חברים וקובעים להפגש אצל חבר כלשהו הערב .. בדרך כלל שהם מתקשרים אז אני דוחה אותם ומחכה לאחר כך בכדי לדבר איתם עקב ידיים מלוכלכות ופחד ללכלך את המכשיר אבל עם האס 4 אני פשוט יכול לקבל כל שיחה..
  סבבה הגיע הערב מגיע לחבר ואופססס שחכנו מוזיקה .
  פתאום אני נזכר כי ברשותי האס 4 ובעזרת ה גרופ פליי אני מתחיל לשתף תמוסיקה והופה אחלה מסיבה שבעולם!!!!

 • lior

  מאוד יפה אהבתי ממש

 • יוסיHD

  "3. על הכותבים להיות מגיל 16 ומעלה."
  ואם הוא יהיה כמתנת בר-מצווה זה יהיה בסדר? 😀

 • ג׳ינו

  קמתי בבוקר ויצאתי לריצת בוקר ופתחתי את אפליקציית ה-s health שלי, לאחר מכן חזרתי הביתה והתכוננתי לקראת יום הצגת הפרוייקט שלי בפיזיקה. עלי היה להציל ביצה מבניין בגובה שני מטרים, כדי להראות לחברי כיצד עובד הפרוייקט, צילמתי תמונה של הבניין ובעזרת האס ארבע שלי שמתי גם קולות רקע בתמונה ושלחתי לחברי לראות זאת. לאחר פגשתי ילד קטן ברחוב והתערבתי איתו שאם אני מצליח לשלוט בטלפון מהאוויר, הוא יתן לי כיף. כמובן שבעזרת האס ארבע החכם שלי הצלחתי לשטות בו ולאחר מכן הסברתי לו איך זה עובד. לאחר שהגעתי הביתה, באו אלי כמה חברים כדי לראות את גמר ליגת האלופות ולשתות קצת בירות. לאחר המשחק האזנו ביחד קצת למוזיקה בטלפונים שלנו שעזרת ה-group play. זה היה ערב מהנה מאוד, לאחר מכן לקראת חצות הלכתי למיטה וקראתי קצת בflipboard נרדמתי באמצע וכמובן שהטלפון שלי נכבה מעצמו ברגע שנרדמתי.

 • מקסים

  איך הגלקסי 4 היה עוזר לי חיים?
  כל בוקר אני מתעצלן לראות הודעות בפלאפון, אז אני משתמש בגוגל וויס של גלקסי, אומר לו להשמיע לי הודעות SMS ומה חדש בארץ!,
  אחרי זה אני צופה סרטים בגלקסי 4 ולפתע אחד הילדים מעיפים לי את הגלקסי! אוי איזה מזל שקורא עיניים מזהה את העיניים ועוצר את הסרט, מבלי שאצטרך לחפש מחדש איפה הייתי לפני ואו אין כוח להעביר לאיפה שצפיתי.
  סטורי אלבום.. כמה שזה שימושי, זה מאוד מעולה כאחד שאוהב להצטלם ולצלם הרבה זכרונות וטיולים, במיוחד שיש את הפיצ'ר מצלמה כפולית שאני יכול לצלם את עצמי מאושר בזמן שמצלם את היופי שיש בחוץ בזמן הטיולים, ובמקבילית להפעיל את המוזיקה ולהתחיל לרקד!
  שיתפתי : https://www.facebook.com/max.basin.9?ref=tn_tnmn

 • מוראל

  איך מכשיר שכזה טוב יוכל לעזור לי בחיים?
  הוא יעזור לי בריצות שאני עושה כל ראשון שלישי וחמישי ושמירה על תזונה נכונה.
  לקבל מיילים לגבי העסק שלי בזמן אמת . לקרוא הודעות ולהתקשר בזמן אמת.
  חישובים במחשבון לבית ספר גבוה. אינרטנט על עדכונים.
  הרי כל אלה כל בנאדם יכול אז למה אני דווקא צריך לקבל את הגלקסי 4 ממכם ?
  שאלה טובה.
  בנוגע לאתר אני כבר נמצא בו מלפני שנתיים זוכר כל גאגאדט שיצא וכל טאבלט ופלאפון.
  בנוגע למכשיר זה יעזור לי מאוד מבחינת העסק Q
  ברוב העבודה אני אשתמש בפונקציית Air Gesture כדי לענות.
  שעון מעורר .
  וכדומה
  מקווה שאזכה בזאת כמתנה ליום הולדתי
  שיהיה אחלה יום !
  מוראל אברהם -ר

 • coolM

  אני קם בבוקר, מכבה את השעון מעורר, פותח את אפליקציית S health ורץ לריצת הבוקר שלי.
  אני הולך לבית הקפה השכונתי, וקונה קוראסון וקפה. לפתע התקבלה שיחה מהבוס שלי, לא יכלתי לענות כי ידי היו משומנות, חשבתי, ואז הבנתי! אשתמש בפונקציית Air Gesture כדי לענות. לא יכלתי להרים את המכשיר.
  את השתמשתי ב-Air View כדי להגביר את הרמקול, והתחלתי לדבר עם הבוס שלי.
  הגיע הצהריים, הלכתי אל כמה חברים. הפעלתי את ה-Group Play וכולנו שמענו ביחד מוסיקה.
  אחר כך ראינו תמונות ביחד, ושיחקנו משחקים.
  הגיע הערב. חזרתי לביתי, שלטתי בטלוויזיה באמצעות Watch ON, והתעדכנתי בחדשות עם Flipborad.
  השעה הייתה מאוחרת. הלכתי למיטה, הדלקתי את השעון מעורר, והלכתי לישון! הסוף!
  הנה השיתוף: https://www.facebook.com/matanorro
  יום טוב לכולם!

 • k.b

  פשש יפה