התחרות הסתיימה! תודה לכל המשתתפים. היו המון סיפורים מעניינים ואת האמת, היה קשה לנו מאוד לבחור אבל הנה הסיפור הטוב ביותר לדעתנו.

המקום הראשון:
הפרס: גלקסי אס 4

הכרנו בפייס וקבענו בבית הקפה לדייט. נפגשנו. ראיתי והתלהבתי, נסיכה אמיתית כמו שחשבתי. גם היא הסתכלה אך נראתה אדישה. מה עושים? נכנסנו לבית הקפה כולי לחוץ, הנחתי את הגלקסי על השולחן בחוץ, התלהבה. שאלה: "אפשר להעלות תמונה שלנו דרך ה"Dual Shot? עניתי "בטח" לחמודה. הרגשתי שזורם. אמרתי נראה אם הבחורה מבינה עניין, הלהבתי אותה עם ה Air View ויישומי ה-Smart שחבל על הזמן, השתחרר כל הלחץ והקליק היה פגז מחץ. העברנו דייט אחלה שנמשך אל תוך הלילה. חשתי שהלב כל הזמן רגש. מאז עברו חודשיים והכול פשוט דבש. עכשיו יש לה יום הולדת למתוקה והחברים מתארגנים לקנות את המתנה, הפעם אין התלבטות, גלקסי 4 בוודאות! (צפריר אבני)

המקום השני:
הפרס: זוג כרטיסים לסרט

יום ראשון בבוקר, שביזות יום א', עוד מרתון לימודים ארוך ומייגע ללא סוף
תנ"ך, מקצוע מעניין אך כמות החומר בלתי נסבלת, ספרות, מתמטיקה, ועוד שלל מקצועות בגרות ללא סוף.
תוך כדי כל זה, ישנו מקצוע מעניין, מקצוע מגמת מערכות מידע וידע, בלי לדעת כלום ולקבל 100 .
ברגע שהגלקסי S4 יגיע לחיים הם יהיו מעניינים יותר ומשעשעים יותר ומצחיקים ומהנים יותר כשהוא איתנו במשפחה ובפרט איתי כשותף לחיים A LIFES COMPANION.

בעזרת הגלקסי S4 והפיצ'רים המשולבים בו, יהיה ניתן לתמרן בין החובות הלימודיים, לבין העיסוק המוסיקלי בחיי היומיום שלי, אני מופיע לומד פיתוח קול משתתף בהופעות בעיר ואני לפעמים רוצה לתעד את החוויות האלה עם המצלמה בעלת ה13MP והצילום הכפול DUAL SHOT בצורה הרבה יותר מעניינת.
בעזרת הGROUP PLAY יהיה אפשר להשמיע את פרי היצירה מהאולפנים בצורה הרבה יותר טובה, ולא מייבשת כמו במכשירים אחרים שלא שומעים בהם כלום בלי שמות [תפוח] ,בכל מקום ובכל דרך שהיא.
הגלקסיS4 הוא שותף לחיים של כל הבית, בעזרת המסך הגדול שלו ניתן לשתף את כל בני הבית בביתי את האחיות שלי שכל כך רוצות מכשיר כזה.. הן מוכנות להחליף הרבה דברים בשביל זה גם את דורה ובוץ' חח.
ניתן לעשות משחקים משותפים בכך שמחברים אותו לטלוויזיה SAMSUNG הביתית בעזרת טכנולוגיית הMHL המופלאת.
ניתן לשלוח ברכות ליום ההולדת של אמא ושל אבא בעזרת ה SOUND AND SHOT , פיצ'ר מדהים לדעתי מאלה שאומרים איך לא חשבו על זה קודם? .
אם פעם אמרו שהכלב הוא ידידו הטוב של האדם, היום זה שונה, הגלקסי S4 הוא הינו ידידו הטוב של האדם, הכלב הוא אולי חם ואוהב אבל הגלקסי הוא מועיל ולא צריך לאסוף את צרכיו ;) .
בעזרת מחוות האויר ה AIR GESTURE, אני לא אצטרך להתאמץ כל הזמן תוך כדי העבודה על המחשב במגמה שלי בכדי לבצע משימות חשובות לימודיות וכאלה שלא חשובות בכלל אבל הן כיפיות ובכל זאת אעשה אותן בזמן לימודים כי אני לא צריך לגעת במסך הכל יותר מהיר ומועיל , גאוני.
עכשיו, חוץ מזה שאפילו במחשב שלי אין 8 ליבות שמתחלקות באופן גאוני לפעולות קשות וקלות, גם בכל סמארטפון אחר אין גאונות כזאת, אף טלפון אחר לא יכול להיות כה מועיל כמו הגלקסי הזה לדעתי, יש בו הכל, פשוט הכל, כל דבר שארצה לעשות אני אוכל לעשות, לנווט בתחנות אוטובוסים, ניווט כללי GPS, אמא שלי תוכל להשתמש בסמארטפון הזה למתכונים , כל המשפחה יכולה להינות ממנו כשותף לחיים של כולם, וגם של היחיד כאינדיבידואל. (אור אלדר)


המכשיר הסלולרי שברשותנו כבר מזמן לא משמש אותנו רק לשיחות. בין אם זה משחקים, גלישה, צפייה בתכני מדיה, קבלת עדכונים ברשתות החברתיות ועוד, אנו משלבים את הסמארטפון כחלק מחיינו – כל היום. Life Companion – "שותף לחיים" – הוא הסלוגן של המכשיר החדש של סמסונג, הגלקסי אס 4, המציג מספר רב של פיצ'רים חדשים המשתלבים בחיינו.

samsung GS4בין החידושים ניתן למצוא את מחוות האוויר (Air Gesture) המאפשרות לענות לשיחה, לצפות בהודעה או לדפדף בין תמונות ודפי רשת על-ידי העברת היד מצד לצד מעל למסך, צילום-כפול (Dual Shot) אשר משלב את זוג המצלמות של המכשיר – הקדמית והאחורית – המסוגלות לצלם בו-זמנית כך שגם הצלם הופך להיות חלק מהתמונה, Eraser, המוחק אלמנטים לא רצויים מהתמונה, Sound & Shot, המאפשר לצלם תמונה ולהוסיף לה קטע קול קצר, S-Translator, המתרגם סימולטנית בין 9 שפות שונות, Group Play לשיתוף וניגון קבצי מדיה בין מכשירים ועוד.

לכבוד השקת מכשיר הגלקסי אס 4 בישראל וחגיגות 6 שנים לאתר, סמסונג ישראל ו-TGspot רוצים לשמוע מכם כיצד מכשיר הגלקסי אס 4 יכול להשתלב בחייכם, כאשר שולחי הסיפורים הטובים ביותר יזכו במכשיר גלקסי אס 4 במתנה.

איך משתתפים?

 1. כתבו בתגובות לפוסט סיפור קצר בן 100 מילה לפחות וספרו כיצד הגלקסי אס 4 יכול להשתלב בחייכם.
 2. הסיפור יכלול לפחות 2 ממאפייני המכשיר השונים.
 3. על הכותבים להיות מגיל 16 ומעלה.
 4. יש לשתף או לעשות לייק לפוסט זה.
 5. בתגובה יש להשאיר מייל במקום המיועד לכך (לא יפורסם).
 6. מועד אחרון להגשת הסיפור: ה-07.06.13 בשעה 15:00.
 7. כל משתתף רשאי לכתוב סיפור אחד בלבד.
 8. בהשתתפותכם הנכם מאשרים את הסכמתכם לתקנון התחרות.

 

בסיום התחרות, יבחר צוות השופטים את הסיפור שלדעתנו היה המעניין ביותר וכותבו יזכה במכשיר גלקסי אס 4 חדש.

פרסי משנה: זוג כרטיסים לסרט קולנוע בסינמה סיטי למקום ה-2.

טיפים

 1. נסו לכתוב בצורה משעשעת ומעניינת.
 2. היעזרו בביקורת המלאה שלנו על הגלקסי אס 4, בכתבה על הפיצ'רים השונים ובכל הכתבות שבאתר כדי לגלות את כל החידושים על המכשיר.
 3. חשבו על הסיפור שלכם לפני כן, כתבו אותו לאט וקראו מספר פעמים לפני השליחה.
 4. האתר שומר לעצמו את הזכות לא לאשר סיפורים אשר לא עמדו בתנאי התחרות והתקנון.
-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.