השעון של סמסונג (Samsung), הלו הוא ה-Galaxy Gear, אמור להתחיל להגיע במהלך השבוע הקרוב לשווקים. בינתיים הוא אמור לעבוד במקביל רק מול הפאבלט החדש של סמסונג, ה-Galaxy Note 3 שאמור גם הוא להתחיל להימכר בשבוע הנוכחי.

בינתיים, כאמור, מדובר בטלפון היחיד עמו ה-Gear יוכל ליצור קשר, אבל בסמסונג יודעים שאם זה יישאר המצב הם חורצים את גורלו של השעון למוות עוד לפני שהוא ממש מתחיל להימכר.

לפי האתר Cnet, בחברה הקוריאנית מתכוונים להרחיב באופן משמעותי את סביבת התמיכה בשעון החדש, ולהוציא עבורם עדכון מתאים עוד לפני סוף השנה הנוכחית.

עם זאת, גם הפעם מדובר ברשימה מצומצמת למדי: רק המכשירים של 2012 ואילך, וזה אומר Galaxy S3/S4 וגם ה-Galaxy Note II, הפאבלט הקודם בסדרה שזכה כזכור למכירות נאות.

בסמסונג לא סיפקו אישור רשמי לידיעה, כך שלא ברור מתי העדכון הזה יגיע למכשירים המוזכרים לעיל, וכן אין עדיין התייחסות של סמסונג לגבי תאימות עם מכשירים אחרים מבוססי אנדרואיד שלא מתוצרתה.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • אבי א

  אני לא מבין מדוע להגביל את השעון רק לדגמים מסוימים?
  הרי זה עובד בתקשורת מול אותה מערכת הפעלה (אנדרואיד).
  אשמח לקבל הסבר מושכל.

  • בולי

   סמסונג מנסה להיות אפל. הרי לכל חברה מהטופ 4 בתחום האנדרואיד יש אפשרות להיות הסמסונג הבאה וגם לסיניות שמתחילות לעלות את הלחץ. סמסונג מנסה לייחד את עצמה כדי שיקנו עוד מוצרים שלה עם חווית משתמש של סמסונג.

   לאפל זה כבר עובד. אנשים עם מק אוהבים לעבוד עם אייפון ואפל TV. הכל מתחבר בלי לשאול שאלות.

 • עידו

  ציינתם פעמיים את גלאקסי s3 ברשימת המכשירים

 • בעל נקסוס 4 גאה

  * וגלקסי נקסוס (מיוצר ע"י סמסונג…)?

 • בעל נקסוס 4 גאה

  יש סיכוי שאני אוכל להשתמש בו עם הנקסוס 4 שלי?

  • דן

   אני דיי בטוח שיהיה אפשר להפעיל אותו עם עוד מכשירים.