קשה לומר שפוג'יטסו (Fujitsu) היפנית היא יצרנית טלפונים ידועה. ההפך הוא הנכון. אבל מתברר שגם היא מדי פעם שולחת ידה בייצור, ומה שיצא לה הפעם זה מכשיר בשם Arrows M04, מכשיר קשיח שאמור לעמוד בכל סוג של בעיה חיצונית לפי החברה. עד כמה עמיד? אין שום בעיה לשטוף אותו במקרה הצורך במים ובסבון בכיור אשר במטבח.

Arrows M04 תומך בתקנים המחמירים ביותר שיש כיום בשוק: IP65 ,IP68 וגם לתקן הצבאי MIL-STD-810G. עם זאת, כפי שאפשר לראות בתמונות, לא מדובר בטלפון קשיח על פניו.

התצורה עם זאת אינה מלהיבה. זהו מכשיר לשוק הכניסה. הוא מציע מסך 5 אינץ' ברזולוציית HD ועם כיסוי Gorilla Glass 3 כשמתחת לו נמצאת המערכת על שבב Snapdragon 410 שפועלת בקצב של 1.2 ג'יגה-הרץ. מבחינת זיכרון הוא מציע 2 ג'יגה-בייט של זיכרון עבודה ו-16 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה. יש לו מצלמת 13 מגה-פיקסל מאחור ומצלמת 5 מגה-פיקסל מקדימה.

מערכת ההפעלה היא אנדרואיד נוגט 7.1.1 והוא תומך ב-WiFi 802.11n, בלוטות' 4.1 וב-NFC. הסוללה היא בנפח נמוך יחסית לשוק של היום: 2,580 מילי-אמפר/שעה.

הוא יוצע בצבעי שחור, לבן, זהב, כחול (מסגרת קדמית שחורה) ותכלת. ולמרות שטרם פורסם מחיר, הוא כבר יהיה זמין למכירה ב-20 ביולי.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.