תמונה אחת שווה אלף מילים". זה לדעתנו משקף את הרעיון מאחורי Friend Master – משחק חברתי חינמי לסמארטפון שמטרתו לתת לאנשים לבחון עד כמה הם מכירים את חבריהם (את התחביבים שלהם, משפחה, חברים ועוד) דרך תמונות מההווה והעבר.

מאחורי Friend Master עומד מנוע חיפוש חדשני שמוצא תמונות נוסטלגיות ומצחיקות של החברים. השחקן משחק עם חבריו מהפייסבוק, בכל משחק צופה בסדרת תמונות אקראית, שבהן מתוייגים החברים המשותפים שלו ושל חברו, המטרה היא לזהות בסדר הנכון כמה שיותר מהחברים שהופיעו בתמונות. ניתן לשחק בקבוצת חברים, המעצימה את חווית המשחק והתחרותיות ובכך לראות מיהו השחקן הטוב ביותר. המשחק משלב אלמנטים של תחרותיות, כיף, זיכרון, שיתופיות, תמונות וחוויות. האפליקציה נתמכת גם באייפון וגם באנדרואיד.

מאחורי הצוות
Friend Master פותחה ע"י צוות של שלושה מתכנתים תחת עומס רב והרבה קשיים, אך בהשקעה מרובה מאחר ושלושתנו מתכנתים במשרה מלאה (ללא קשר לאפליקציה) וגם סטודנטים.
האפליקציה פותחה לאחר חשיבה עמוקה איך ניצור משחק חדש ומהפכני שיגרום לשחקן להתחבר טוב יותר עם חבריו ובו בזמן להתחרות נגדם. לאחר מספר חודשים של פיתוח יצאה גרסה ראשונה, שאותה הראנו למספר מצומצם של חברים.  עקב התגובות הנלהבות והחיוביות החלטנו להמשיך ולהעמיק בפיתוח

להורדה

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.