כשרובנו משקיעים זמן רב בקיום התכתבויות באמצעות הטלפון הסלולרי שלנו, חשוב שנבחר גם מקלדת נוחה עבור הקלדת כמויות המלל שאנו משחררים למרחב הווירטואלי. את מקלדת ה-Fleksy משבחים המשתמשים עוד מימיה במערכת ההפעלה iOS, והיא עברה שיפורים משמעותיים בגרסאות האנדרואיד שלה בזכות חווית השימוש יוצאת הדופן. אמש (ד') שוחרר עדכון גרסה נוסף לאותה המקלדת ובזכותו יכולים להנות ממנה גם כותבי העברית וגם אלו החפצים ברענון המראה השגרתי שלה. גם אנחנו הורדנו והתנסינו.

 

עם הורדת המקלדת למכשיר האנדרואיד עולות למשתמש מספר הוראות המסבירות כיצד לבחור את המקלדת של Fleksy מבין המקלדות הנוספות שבמכשיר וכיצד להגדיר אותה כמקלדת ברירת מחדל. עם הלחיצה על צלמית המקלדת בין צלמיות האפליקציות השונות, יזכה המשתמש לסיור מודרך (Tutorial) ויכיר את סגולותיה של המקלדת המיוחדת. עם עוד כמה לחיצות בתפריטי האפליקציה תוכלו להוריד מקלדת בשפה העברית, לצד מקלדות נוספות במגוון שפות.

מילון אוטומטי, פרצופונים וחווית הקלדה מהירה ונוחה הן תכונות שכבר הכרנו בעבר, ועם עדכון התוכנה הנוכחי זוכים המשתמשים לתמיכה בשפה העברית (לצד שפות נוספות חדשות), לערכות נושא נוספות ולתיקון של מספר באגים. יש לציין כי למקלדת גרסה חינמית הזמינה לשימוש של חודש ימים מיום ההתקנה, וכן גרסה בתשלום. בתמורת 6.8 ש"ח (בעת כתיבת שורות אלה) לחנות ה-Google Play יזכה המשתמש למגוון החידושים שמציעה המקלדת.

לא מזמן אף הוצגה גרסה של המקלדת עבור השעון החכם של סמסונג (Samsung) – ה-Gear 2. אין זו הפעם הראשונה ש-Fleksy מושכת תשומת לב: שיא העולם בהקלדה המהירה ביותר על מסך מגע נשבר באמצעות המקלדת הזו והוא עומד כיום על 18.19 שניות. משתמשי המקלדת יוכלו להשתתף במשחק המעמיד אותם בפני אתגר דומה שבו יוכלו לבחון את מהירות ההקלדה שלהם.

להורדת הגרסה החינמית עבור אנדרואיד | להורדת הגרסה החינמית עבור iOS

שתף:
-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.
 • y

  נכון אף אחת משניהן לא יותר טובה משל גוגל .

 • יוגב

  באמת לא הבנתי, מה הקטע שלה? נראה כמו המקלדת הרגילה של גוגל

 • פיסיקאי משועמם

  בדקתי, נחמד אבל לא מתקרב לרמה של swiftkey

  • יוסי כהן

   לא מבין מה מתלהבים מסוויפטקי. היא גרועה בהשוואה למקלדת גוגל ולסווייפ היא לא מדויקת בעליל בכתיבת מחוות והיא לא כזו טובה בביצועים(איטית לוקח לה זמן להופיע והיא נעלמת. על מכשיר מרובע ליבות!)
   סווייפ הייתה הכי טובה פשוט הגרסאות החדשות דפקו אותה(אם תוסיף מילים למילון היא יורדת לקצב כתיבה של מילה באיזה 4 שניות…) אז גוגל היא היחידה שנשארה.

   הבעיה בסוויפט קי(וקצת בגוגל): נניח החלקת על האותיות ש ל ו ם אז אם טעית ורצית לתקן הוא יציע לך שלוש במקום נגיד דחוף הוא הולך לפי צורת המילה במקום לפי המסלול שלקח לך לכתוב אותה(הוא זוכר את המסלול עד אחרי שאתה עובר מילה ואז הוא שוכח אותו) סווייפ זוכר כל מסלול שלקח לך לכתוב כל מילה באותה תיבת טקסט כך שתיקון מילים הרבה יותר קל.

   יש לו גם בעיה עם אותיות רישיות ואחרונות או שילובים שלהם(לכשתחזרו, או בבירור) ואותיות כפולות מה שסווייפ עושה בקלות.
   TOUCH PAL גם מהיר אבל אני לא משתמש בו כי כל פעם שאני מכבה את המסך הוא חוזר למקלדת AOSP (כמו גוגל רק לא של גוגל אלא של אנדרואיד עצמו)

   כל מה שאני מדבר על סוויפטקי תקף גם לאנגלית שהיא השפה המרכזית בה אני כותב.

   FLEKSY בכלל לא מכילה אפשרות לכתיבה בסווייפ(במחוות) אז… לא תודה…