HTC תולה תקוות רבות ב'וואן' (One), עם ההשקה של מכשיר הדגל לשנת 2013 היא לקחה הימור לא קטן ובמקום לצייד את המכשיר במצלמת 13 מגה-פיקסל כמו המתחרים, החליטו בחברה לציידו במצלמת 4 אולטרה-פיקסל תוך כדי שמירה על גודל החיישן – כך גודל הפיקסלים גדול יותר והם מסוגלים ללכוד  כ-300% יותר אור בהשוואה לחיישן הנמצא במצלמות 13 מגה פיקסל.

עד כה הביקורות אודות ההצלחה של מצלמת האולטרה פיקסל היו מעורבות – במבחן הביצועים של 'גיזמודו' (Gizmodo) המצלמה של ה'וואן' נתנה לעיתים תוצאות טובות מאלו של המצלמת שבלומיה 920 של נוקיה ובמקרים מסויימים התוצאה הייתה קרובה מספיק, אם כי בתוכנית הוודיאו של 'דה וורג' (The Verge) ציינו כי המצלמה של ה'וואן' נוטה להיות פחות חדה משל המתחרים.

אך נראה כי היה מדובר בבעיה זמנית, שכן גם האתר hardwarezone בחן את המצלמה של ה'וואן' והתאכזב מאיבוד הפרטים. הוא קיבל מ-HTC מכשיר וואן נוסף שעל-פי ההסבר של נציג החברה המכשירים שנשלחו לסקירה כללו גרסת קושחה (Firmware) לא סופית ותקלה בגרסה זו גרמה למצלמה להפיק תמונות מטושטשות, כאשר מגדילים את התמונה לגודל מלא (100%)המכשיר החדש שהאתר קיבל כלל קשוחה סופית, כמו זו שנמצאת אצל המכשיר שיגיע לידי הצרכנים ועל-פי מבחן השוואתי בין שני המכשירים נראה כי ישנו שיפור משמעותי. בדקו את התמונות ותתרשמו בעצמכם.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • עומרי

  נשבע לכם שליפני זה היה ניראה יותר טוב , הצבעים היו חזקים יותר תיסתכלו !

 • רות

  איך קיבלת עידכון לdisier s בלי root, עדכון כזה לא קיים אצל המפעילות ולא ניתן להורדה מהאתר שלהם

  • דביר

   ICS מעולם לא שוחרר רשמית ע"י HTC לDesire S, למרות הבטחות חוזרות ונשנות שלה.
   הייתי צריך לעשות S-OFF למכשיר, ROOT וה-כ-ל כדי להתקין לו רום מקוסמט.

 • neame

  דביר הייתי רוצה לדעת איזה מכשיר htc לא עדכנה לך ולאיזה גרסה כי אם קנית פלאפון מטאץ גרופ היבואן לא קיבלת עידכון וזה לא באשמת htc

  • דביר

   קניתי את המכשיר הרבה לפני טאץ' גרופ, עוד כשניופאם הייתה היבואנית. (אעפ שקניתי מחנות פרטית)
   אני מחזיק HTC Desire S, מכשיר שנקנה וייוצר בתקופת השיא של HTC, וקיוויתי שיצדיק את המוניטין שלה. מכשיר שהייתי צריך לירוק דם כדי לעדכן אותו לICS, וכל זאת כדי לקבל את הסנס 3.6 הבזבזני בסוללה והפחות חלק מה2.1.
   דבר אחד טוב במכשיר הזה יותר מכל מכשיר אחר – איכות הבניה שלו עולה על כל דמיון.

   • דביר

    **ניופאן
    ובתגובה הקודמת **על אף

    אני חייב להתחיל לקרוא את התגובות לפני שאני מפרסם…

 • דביר

  אל עף שהמכשיר נראה מבטיח, לא אקנה עוד HTC.
  התאכזבתי מאוד מחברה שמבטיחה לעדכן, מאחרת, דוחה, מאחרת ובסוף מבטלת.
  ומעבר לזה, גם באספקטים אחרים ממש לא חוויתי את הquietly brilliant.
  כנראה שהמכשיר הבא שלי יהיה נקסוס/לומיה, ולאחרונה התרשמתי במיוחד ממערכת ההפעלה החדשה של RIM, אבל לHTC וסמסונג אני לא חוזר.

 • 123

  גם שלי

 • שי

  גם שלי ללא ספק

 • פופי

  זה המכשיר הבא שלי