אחרי הצלחה יחסית במדינות דרום אמריקה עם הטלפונים הזולים המבוססים על Firefox OS, ארגון מוזילה (Mozilla) הודיע על כוונתו לנסות לחדור למדינות חדשות, ועל הפרק נמצאות כרגע הודו וטייוון.

הארגון חתם על חוזים מתאימים עם שניים מיצרניות הטלפונים הזולות בהודו, אינטקס (Intex) וספייס (Spice), ועל חוזה שלישי עם המפעילה הסלולרית הגדולה בטייוון, צ'אנגווה טלקום (Chunghwa Telecom) שהודיעה על כוונתה לתמוך בטלפונים המבוססים על Firefox OS.

כזכור, הודיע הארגון שלאחר ההשקה של הטלפונים הראשונים מבית ZTE ואלקטל (Alcatel) צפויה בקרוב ההכרזה הרשמית על דור ההמשך שלהם, טלפונים שאמורים להיות מתקדמים קצת יותר, אך עדיין זולים במיוחד.

מדובר ב-Open II של ZTE וב-OneTouch Fire E של אלקטל. שני הטלפונים החדשים יהיו מצוידים במעבד כפול ליבה, Snapdragon של קוולאקום (Qualcomm) במקרה של ה-Fire E. המועד הסופי להשקתם טרם נקבע.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.