אפליקציות לטאבלטים יש אמנם לאנדרואיד להציע בשפע אולם עד כה גוגל לא הבליטה את תחום האפליקציות לטאבלטים כפי שאפל נוהגת לעשות זאת. כעת השיקה גוגל קטגוריה חדשה בחנות הגוגל פליי תחת השם “Featured Android Apps for Tablets”, אפליקציות מומלצות לטאבלטים.

הקטגוריה החדשה בחנות נועדה להבליט מספר אפליקציות איכותיות ובולטות אשר פותחו והותאמו במיוחד למימדי הטאבלטים הגדולים, ולכן המומלצים שבקטגוריה אלו לא האפליקציות הסטנדרטיות שמיועדות (רק) לסמארטפונים.

במבט במבחר שמוצג בחנות הגוגל פליי ישנם 116 אפליקציות נבחרות מכל הסוגים, כך לדוגמה נמצא משחקים רבים כמו Team Awesome או Real Racing 3, ו-Crime City וכמובן Temple Run שמהנה יותר לשחק איתו על המסך הגדול. ישנם גם עזרים כמו FlightTrack העוקב אחר טיסות און ליין, AccuWeather לתחזית מזג האוויר מעודכנת, Color Splash לעריכת תמונות ועוד.

בהשוואה לאפליקציות ל-iPad, יש לגוגל עוד מה ללמוד ולאנדרואיד לאן להתפתח, אבל עם הפופולריות של טאבלט הנקסוס 7 ואחרים, זו התחלה טובה. לכניסה לקטגוריה, גלשו לחנות הגוגל פליי.

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.