השמועות על האירוע של פייסבוק ביום חמישי הקרוב חלוקות: האם פייסבוק תחשוף מכשיר חדש בשיתוף פעולה עם HTC או שמא מדובר באפליקציה חדשה? על פי הדיווח האחרון מפי 9to5, מדובר דווקא באפשרות השנייה, אבל גם כאן עוד לא ברור לגמרי מה נראה.

השמועות אומרות כי פייסבוק תחשוף את Facebook Home, מסך בית מותאם שכולו מוקדש לרשת החברתית אשר יכלול את פיד החדשות, כתיבת סטטוסים ועוד, והשאלה היא כיצד פייסבוק תעשה זאת. האם מדובר בווידג’ט עשיר או אולי בלאנצ’ר אשר יחליף את מסכי הבית באלו של פייסבוק? מצד שני הדיווח של WSJ טוען כי פייסבוק מתכננת להשיק מערכת הפעלה עצמאית משלה המבוססת על מערכת האנדרואיד ובכך תוכל “להשתלט” על כל חלק במערכת.

מה שבטוח וחוזר על עצמו בדיווחים היא שפייסבוק מתכננת להשתלט על מסך הבית של המשתמשים בסמארטפון, זאת בעיקר בשל העובדה כי כשני שליש מהגולשים שלה משתמשים במכשיר הסלולרי, ושם אין לה כיום כמעט שליטה.

עדכון: לפני שעה קלה Android Police הצליחו להוציא פרטים מקובץ APK מכלי הפיתוח. מדובר ככל הנראה כן במכשיר סלולרי וה-Facebook Home הוא אכן לאנצ'ר של פייסבוק אך לא שינוי של כל מערכת האנדרואיד. המכשיר כרגע מסתובב תחת השם HTC Myst והוא כפול ליבה, מסך 4.3 אינצ', מצלמה 5 מגה פיקסל ורץ על אנדרואיד 4.1.2 ו-Sקמדק 4.5

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • ישראל

  מי שיקנה את המכשיר הזה הוא פראייר כי פייסבוק זה אופנה חולפת וכיום אני רואה שפחות ופחות אנשים נכנסים לפייסבוק שלהם בתדירות הגבוהה שנכנסו פעם.
  אבל לעומת זאת לאנצ'ר של פייסבוק זה יהיה לא רע… וגם שיפור לאפליקציה שלהם לא יזיק!

  • Esc יש לאן

   בדיוק, זה יהיה כמו הEsc יש לאן, אם מישהו זוכר

   • הכי חשוב שאני יהיה פה

    Esc הייתה של חברת פלאפון -שהקימה אותה מכיוון שהם קיבלו מכשירים מתקדמים יחסית לשנת 2003 ובחבילות שלהם באותם שנים לא היה אינטרנט…כשהם הקימו את esc היו שם חבילות אינטרנט

    • ג'וני

     לא מדויק,לפלאפון אז היה דימוי של חברה מבוגרת לכן נוצרה חברת הבת ובשליטה מלאה- Ecs -הייתה אמורה לתת מענה לקהל הצעיר יותר עם תוכניות לצעירים.

  • ..

   הפייסבוק הולך להיות "אופנתי" לעוד מינימום 4-5 שנים..