פייסבוק הכריזה לפני שעה קלה על אפליקציה חדשה בשם Paper (נייר). האפליקציה שואבת חדשות, עדכונים, סיפורים, סטטוסים ותמונות כפי שהגדיר המשתמש מראש ומציגה אותן כמצגת תמונות המתחלפות בסוויפ, ממש כמו אפליקציית פליפבורד (Flipboard) המפורסמת. המשתמש יכול גם להוסיף מקורות עדכון נוספים כמו טכנולוגיה, ספורט, תרבות ועוד מספר קטגוריות שהוגדרו מראש על ידי פייסבוק, זאת לצד פיד החדשות (Newsfeed) האישי של המשתמש.

למעשה, אפליקציית Paper היא לא פחות ממגזין בהתאמה אישית עם טאץ’ אפ של פייסבוק, אולם  אין כל קשר בינה לבין מה שאנחנו מכירים מאפליקציית הניידים כיום. גם עיצוב האפליקציה נראה אינטואיטיבי ושונה מאפליקציות אחרות. המשתמשים יוכלו לשתף תכנים בתוך Paper וכמובן גם בפייסבוק וכן אפשרות לצפות בתצוגה מקדימה לפני השיתוף.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IhrbT9O6kW8

האפליקציה פותחה במרכז הפיתוח של החברה על ידי צוות Facebook Creative Labs המונה 15 איש, ולפי פייסבוק מדובר באפליקציה אחת מתוך רבות אחרות שיגיעו בעתיד.

Paper מיועדת להגיע לחנויות האפליקציות ב-3 לפברואר, אולם כרגע היא תהיה זמינה רק למשתמשי ה-iPhone. לא נמסר האם ומתי תושק גרסה לאנדרואיד או ל-iPad. עוד פרטים אפשר למצוא באתר הרשמי.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
  • אתה טיפש מקס

    איך פייסבוק אנטישמית אם המייסד שלה מרק צוקרברג יהודי

  • מקס

    פיסבוק אנטישמית היא אוהבת יותר מידי את אפל לא חושבת על אנדרואיד

    • להזכירך facebook home בלעדי לאנדרואיד… פייסבוק פשוט לא רוצים לחזור על אותה הטעות כמו עם ה-HOME שקיבל ביקורות מזעזעות אז היא מוציאה אותו לפלטפורמה אחת כדי לבדוק את השטח ובמידה ותהיה היענות היא תוציא גם לאנדרואיד.