אלקטרה, כחלק מפריסת רשת 'מחסני חשמל סלולר' משיקה גם מותג סלולרי חדש בשם Emobile, והיא עושה את זה יחד עם ספקית הסלולאר פלאפון.

Emobile ינסה להתחרות על לב הלקוחות בשוק הסלולרי הצפוף בישראל עם מספר חבילות שיחה ונתונים וכן גם עם שורה של מתנות, כשהכל מתבסס על דור רביעי, בתצורה שפלאפון יכולה לספק כמובן. החבילות, על פניו, אינו שונות בהרבה ממה שמציעות חברות אחרות בתחום הספקיות הוירטואליות.

החבילה הבסיסית, או כפי שהיא מכונה 'רגילה' בידי החברה, היא חבילת 29.9 ש"ח לחודש עם 6 ג'יגה-בייט גלישה לחודש. כמו כל שאר החבילות, השיחות ושליחת מסרונים בישראל אינן מוגבלות. 'חבילת המשפחה' מאפשרת למנוי רגיל להוסיף עד חמישה בני משפחה, באותם תנאי גלישה, במחיר של 19.9 ש"ח למנוי. עכשיו קחו את החבילות הללו, תגדילו להן את נפח הגלישה ל-10 ג'יגה-בייט בחודש, תשנו את השם ל-'חבילה לגלישה מוגברת', והתוצאה היא תוספת של 10 ש"ח לחודש, בכל מצב: רגיל 39.90 ש"ח, ומנוי שני ב-29.90 ש"ח.

Emobile גם בחו"ל

גם ל-Emobile יש כמובן חבילת 'הכל כלול גם בחו"ל' והיא מציעה בארץ 20 ג'יגה-בייט גלישה לחודש ותוספת לנוסעים לחו"ל, למשך שנתיים בלבד, בדמות 500 דקות שיחה מחו"ל לארץ, 500 מסרונים בחו"ל ו-3 ג'יגה-בייט גלישה בחו"ל ב-99.9 ש"ח לחודש.

מה המתנות שהחברה מחלקת? לרגל השקת המותג המצטרפים יקבלו מספר הטבות לתקופה של חצי שנה ללא עלות: תוספת 2 ג'יגה-בייט לגלישה חודשית, אפליקציית סופר TV, שירות ענן עם אחסון בחינם של 100 ג'יגה-בייט ושירות 'שיר בהמתנה'.

בהמשך ניתן יהיה למצוא פרטים נוספים בכתובת E-mobile.co.il שבינתיים מובילה בכלל לאתר של פלאפון עצמה.