צילום: סרגיי חלמסקי

אלקטרה מוצרי צריכה ממשיכה ביישום האסטרטגיה להרחבת הפריסה הארצית של רשת מחסני חשמל והעמקת אחיזתה בתחום מכירות מכשירי הסלולר והאביזרים המשלימים ומודיעה היום על השקתה של תת רשת חדשה בשם "מחסני חשמל סלולר וטכנולוגיה" שתתמחה במכירת מכשירי סלולר, אביזרים תומכים ומוצרי טכנולוגיה לצד מתן שירותי תיקונים לסלולר.

חנות הדגל של הרשת החלה לפעול השבוע בטיילת העיר אילת במתחם "בית הגשר" בהשקעה כוללת של מיליון ₪ והיא משתרעת ע"פ שטח של 200 מ"ר וחנות נוספת נפתחה במרכז הגרנד קניון בבאר שבע. בשבועות הקרובים צפויות להיפתח 3 חנויות נוספת בקניון חדרה, במתחם תלפיות בירושלים, בסגולה בפ"ת ובמרכז דנילוף בטבריה. עד סוף השנה בכוונת אלקטרה מוצרי צריכה להטמיע את המהלך בכל אחד מ- 37 סניפי מחסני חשמל  ברחבי הארץ בהשקעה כוללת של 5 מיליון ₪.

בשונה מהקו העיצובי המאפיין את סניפי מחסני חשמל, הקו המוביל את עיצוב חנויות הסלולר והטכנולוגיה העצמאיות הוא נקי יותר, מרווח יותר ומאופייו בגוונים בהירים, במשחקי תאורה ומתקני תצוגה חווייתיים. כל זאת, במטרה ליצור ללקוח תצוגת תכלית של כל מוצרי הדגל של מותגי הסלולר המובילים ולאפשר לו להתנסות ולחוות את כל המוצרים הטכנולוגיים טרם קבלת החלטת הקנייה.

בסיכומו של דבר יוכלו הלקוחות להתרשם בחנויות העצמאיות במגוון הכולל 500 מכשירי טלפון שונים ולהתנסות ב-60 מוצרים בניהם: מכשירי סלולאר של כל היצרניות, מצלמות ואביזרי צילום, מצלמות אקסטרים, גאדג'טים, מחשבים ניידים, שואבי אבק רובוטיים, קונסולות משחקים, מכונות קפה ועוד.

מעבר לכך, בתוך החנויות יוקמו מעבדות תיקונים לכל מכשירי סלולר בשיתוף עם רשת מעבדות Black Cube. הלקוחות יוכלו להשאיר את הטלפונים התקולים שלהם בכל אחד מסניפי מחסני חשמל ברחבי הארץ והרשת תדאג להעביר אותה למעבדת התיקונים הרלוונטית ולהחזירו ללקוח בתום התיקון ללא תוספת תשלום.

לדברי זאב קלימי, מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה, "הקמת רשת חנויות הסלולר העצמאיות והטמעת המהלך בכל סניפי מחסני חשמל הקיימים עולה בקנה אחד עם האסטרטגיה שאנו מובילים להוות רשת חשמל בפריסה ארצית עם ההיצע הגדול ביותר בכל קטגוריית מוצר ובתנאי התשלום האטרקטיביים ביותר".

מחירים לדוגמא של מכשירי סלולר בחנות גרנד קניון בבאר שבע: אייפון 6S 16 ג'יגה ב- 3390 ₪ ו3,990 ₪ ל- 64 ג'יגה. סמסונג גלקסי 7 ב- 3319 ₪, סמסונג גלקסי 6 ב- 2390 ₪ וסמסונג גלקסי 5 ב- 1599 ₪. LG G4 ב- 1650 ₪ בלבד.

צילום: סרגיי חלמסקי

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.