משתמשי פייסבוק מסנג'ר (Messenger) אפלקציית המסרים המידיים של פייסבוק (Facebook), ישמחו לדעת כי הוכרז עדכון כללי לחייכני האימוג'י בהן תומכת האפלקציה הכולל: הגדלת מספר האימוג'י, עיצוב מחדש, גיוון אתני והעצמה נשית.

עד כה מסגנ'ר הייתה מפגרת מאחור בהשוואה למערכות ההפעלה הניידות, שכן אפלקציית המסרים המיידים של פייסבוק תמכה באימוג'י בתקן Unicode 7.0 בעוד גרסאות עדכניות של מערכות ההפעלה אנדרואיד ו-iOS תמכו בתקן 8.0 אשר כלל מספר רב יותר של חייכנים עם תמיכה באימוג'י מגוונים אתנית המאפשרים מבחר מגוון של צבעי עור וסמלילים חדשים. כעת על-פי ההודעה בדף הפייסבוק הרשמי של מסנג'ר פייסבוק הכריזה על רענון כולל לאימוג'י בהן תומכת אפלקציית המסנג'ר – מספר האימוג'י יגדל ב-1,500 חייכנים, שכמובן יתמוך במגוון האימוג'י המגוונים אתנית אשר יזכו לרענון עיצובי על-מנת להראות אחידים על-כל פלטפורמה. כחלק מהמהלך, החברה הכריזה  על "העצמה נשית" והייצוג של נשים עובדות יגדל כך שיהיה ניתן למצוא לדוגמא שוטרת, גולשת, אצנית ועוד.

הפריסה של חייכני האימוג'י החדשים תחל היום ותתבצע באופן מדורג, כך שאם אלו לא זמינים כרגע צפו לראות אותם ממש בקרוב.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.