ככל שהסמארטפונים הופכים לחכמים יותר, קורה דבר מוזר ותוספים פשוטים מפותחים עבורם בכדי לייצר קיצורי דרך לפעולות נפוצות של המשתמשים בהם. סערת Pressy הישראלית ודומיה טרם שכחה, ובמקביל מתווספת המצאה חדשה למשפחה: מדבקת ה-Dimple המבוססת על טכנולוגיית הצימוד NFC ומכילה ארבעה לחצנים הניתנים להתאמה אישית.

הפתרונות שהיו בולטים עד היום הביאו תועלת בתחום אחד והיו מבטלים פונקציה אחרת. Pressy לדוגמה, הלחצן הישראלי שדאג להעניק לנו קיצורי דרך לפונקציות שימושיות, תופס את שקע האוזנייה ועקב כך לא ניתן לחבר אחת כזאת כשהוא בשימוש. לעומת זאת, Dimple מודבקת על הדופן האחורית של המכשיר ומספקת ארבעה לחצנים שיוכלו להפעיל את המצלמה, את הפנס או יישומים ספציפיים. כמו כן, ניתן יהיה לחייג לחברים ועוד אופציות רבות וטובות – הכל בלחיצת כפתור.

מדבקת ה-Dimple תתמוך במרבית מכשירי האנדרואיד 4.0 ומעלה המכילים חיישן NFC. למדבקה קיימת אפליקציה ייעודית בחנות ה-Play של גוגל, באמצעותה ניתן לתכנת את הלחצנים השונים. עובייה של המדבקה עומד על 0.49 ס"מ וניתן לשים כמה מדבקות על מכשיר אחד. כמו כן, המדבקה לא כוללת סוללה ואין צורך להטעינה. חסרונה העיקרי כי היא לא תוכל להתאים לכל מכשיר, כך לדוגמה שני דגמים של חברת HTC, ה-M7 וה-M8, לא תומכים במדבקה החדשה, זאת בשל מיקום החיישן ביחס לדופן האחורית של המכשיר.

מסע לגיוס כספים עבור יצור ופיתוח של Dimple יחל בשישה במאי באתר הגיוס IndieGogo. החברה מאמינה כי היא תשיק את המוצר עד חודש אוגוסט השנה. מחירו של המוצר עתיד להיות 28.99 דולרים (כמאה שקלים), ואם אתם תחליטו להשקיע בקמפיין גיוס הכספים המדובר – תוכלו לרכוש אחת ב-26.99 דולרים (כ-94 ש"ח).

שתף:
-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.
 • אורן

  תגיות בודדות עושות את אותה העבודה, קניתי לרכב שמפעיל WAZE + סגירת BT במשרד
  ניתן לקנות בארץ – 3.5 ש"ח לתגית http://www.nfc-israel.co.il
  ממש מגניב…

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  0.49 מ"מ!!!!

 • דן

  יש טעות, הרי pressy עובדת גם עם הכפתור בשלט של האוזניות.
  כ"כ שאתה לא ממש מאבד אופציה, יש גם משהו חכם בזה כי אתה חוסם את השקע ולא נכנס אליו אבק, אתה מאריך את בחיים של שקע האוזניות ככה.