הגיבורים הגדולים, וגם המרושעים, של DC Comics, מחברות הקומיקס הגדולות והמפורסמות בעולם, נחתו בחנויות האפליקציות של iOS ואנדרואיד במשחק קרבות חדש. כמו חברות אחרות בתחום, כדוגמת Lucas Arts עם Star Wars: Galaxy of Heroes, גם במשחק החדש הזה, שזכה לשם DC Legends נלחמות קבוצות של גיבורים מול קבוצות של מרושעים, או ההפך, בקרבות שמתנהלים במקומות שונים ברחבי היקום של DC.

בין הכוכבים של DC אפשר למצוא כמובן את סופרמן ובאטמן וונדרוומן וזאת לצד הג'וקר, מטרופוליס, דומסדיי ורבים אחרים שאולי קצת פחות מוכרים לקהל הרחב.

כך או כך, הגיבורים צוברים ניסיון במהלך הקרבות ובעזרת הניסיון הזה גם כמובן עולים רמות, מוסיפים לעצמם יכולות, מתמודדים עם יריבים ברמה קשה יותר, וגם יכולים להתמודד כדי להתקדם ל-'ליגת צדק' ברמה גבוהה יותר. יש פרסים יומיים, ויש אירועים שבועיים שקשורים לערוץ הקומיקס של החברה, וכך זוכים בעוד דמויות ועוד יכולות ויכולים כל הזמן לשנות את הרכב הקבוצה שיוצאת לקרב הבא.

המשחק עצמו ניתן להורדה בחינם, אבל יש כמובן רכישות קטנות פחות או הרבה יותר שאפשר לבצע מתוך המשחק.
לחצו כאן לגרסת iOS, וכאן לגרסת האנדרואיד של DC Legends.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.