בעולם שבו יותר ויותר אנשים משלמים באמצעות הסמארטפונים שלהם, עושה רושם שכרטיסי האשראי הישנים הולכים והופכים לכמעט מיותרים לחלוטין. סטארטאפ בריטי חדש בשם Curve מציע לכם להפסיק להשתמש בהם ישירות, ולהחליף אותם בכרטיס אשראי אחד שמאחד בתוכו את כל אמצעי התשלום שלכם.

Curve הוא למעשה כרטיס אשראי אלקטרוני שמתקבל בכל מקום בו מקבלים כרטיסים של חברת האשראי Mastercard, ומטרתו העיקרית היא לאפשר לכם לשלם בצורה מיידית גם במקומות בהם לא מתקבלים שירותי התשלומים האלקטרוניים של חברות כמו Apple או Samsung. הכרטיס למעשה מאגד את כל כרטיסי האשראי הקיימים ומתווך ביניהם לבין הרכישה שלכם. כך למשל תוכלו לשלם עבור העסקה ואז לבחור מאיזה כרטיס אשראי תרצו להוריד את החיוב.

מדובר אמנם בכרטיס אשראי פיזי אבל כזה שפועל אם אפליקצייה ייעודית. לאחר הנפקת הכרטיס תייצר לכם האפליקציה קוד PIN – ובעזרתו תוכלו להשתמש באפליקציה בשביל הרכישות העתידיות שלכם. הכרטיס אף מסוגל להפוך כרטיסי AMEX או דיינרס, שלא מתקבלים בכל מקום, לצורת תשלום אפשרית.

החברה הודיעה היום על הוצאה של 10,000 כרטיסים ראשוניים בשלב ההתחלתי, וניתן להירשם לשירות כאן. הכרטיס הבסיסי ביותר עולה כ-200 שקלים בתשלום חד פעמי, ומציע בנוסף שיטת צבירת נקודות. באופן מפתיע, השירות זמין בעשרות מדינות ברחבי העולם, כולל ישראל, אך לא ברחבי ארצות הברית.

https://www.youtube.com/watch?v=PW0mGjEANZI