המיזם החדש של ארגון Internet Archive בשם 'Console Living Room' מאפשר לשחק במשחקים הקלאסיים של קונסולות העבר על גבי הדפדפן ובצורה חוקית לגמרי.

המיזם שהחל מוקדם יותר השנה, מאפשר לשחק במשחקים קלאסיים של קונסולות כמו ה'אטרי 2600' (Atari 2600) שהייתה מחלוצת הקונסולות שהביאה את החוויה של אולם משחקי הווידאו (Arcade) אל הסלון הביתי. המיזם מאפשר להפעיל את משחקי הרטרו ישירות מתוך הדפדפן, ללא צורך להתקין תוסף או להוריד 'אימולטור' למחשב והכל בצורה חוקית לגמרי – שכן פג תוקפם של הגנות הקניין הרוחני שלהם. כרגע המשחקים פועלים ללא קול, דבר אשר יתאפשר בהמשך.

המיזם מציע קטלוג נרחב של משחקים קלאסיים החל מ-Pac-Man או Donkey Kong בו ניתן לראות את ההופעה הראשונה של השרבב המפורסם בעולם ואפילו לשחק בזוועות כמו E.T. – The Extra-Terrestrial שנחשב לכישלון החרוץ ביותר בתעשיית משחקי הוודיאו.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.