לקראת עונת החגים גוגל מכריזה על יישומי Chromecast חדשים אשר יאפשרו למזרים המדיה לשמש כמעיין קונסולת משחק זעירה להרצה של משחקים פשוטים. בדיוק בזמן לעונת החגים הלועזית.

שלל המשחקים המוצע למחבר הזעיר הוא בעיקר של משחקים שמיועדים לכלל המשפחה, כגון Monopoly Dash, SCRABBLE Blitz, Whell Of Fortune ועוד.

כפי שניתן להבין משמות המשחקים – מדובר בכותרים פשוטים יחסית, שרצים למעשה על מכשיר הטלפון החכם או מחשב-הלוח והתצוגה מוזרמת אל הטלוויזיה בעוד המכשיר משמש כשלט. בגלל שמדובר בהזרמה של התצוגה מדובר במשחקים בעלי אופן איטי יחסית וגרפיקה בסיסית. בנוסף בהודעת ההכרזה החברה מציינת כי ישנם מספר משחקים כמו Big Web Quiz המשתמשים בגרף-הידע (The Knowledge Graph) של גוגל ליצירת שאלות מבדרות במיוחד כמו 'כמה עזים צריך כדי להגיע לגובה של טיילור סוויפט'.

רשימת המשחקים זמינה כבר עכשיו באתר הייעודי של המחבר והם זמינים להורדה למכשירי אנדרואיד ו-iOS כאחד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.