הדפדפן הזריז והקליל של גוגל, כרום הגיע היום לגירסא 14 (מישהו עוד עוקב?), והחידושים הפעם הם: Web Audio API אשר יאפשר למפתחים ליצור אפקטים חדשים של שמע כמו לדמות אקוסטיקה של חדר ומרחבים אחרים. בנוסף מאפשרת הגירסא החדשה ליישומים הכתובים בקוד C ו-C++ לרוץ בבטחה בתוך הדפדפן, ממש כמו שרץ JavaScript. רק השינויים והתוספות הם בעיקר מתחת למכסה-המנוע עבור משתמשי Windows, אך נראה כי הסיבות האמתיות לשיחרור גירסא חדשה הם ההתאמות לגירסא החדשה של Mac OS, ה-Lion. כעת, כאשר משתמשים יגללו במרחבי הדף יופיעו פסי-גלילה שקופים-למחצה, בדומה לאפקט אשר מושג בעת גלילה במכשירי ה-iOS השונים והאפשרות להפעיל את הדפדפן במצב מסך-מלא באמצעות לחצן המסך-מלא או באמצעות צירוף המקשים Command+Shift+F.

משתמשי כרום יכולים לעדכן את הדפדפן באמצעות שירות העדכון האוטומטי ולאלו אשר טרם הצטרפו לחגיגה יכולים להוריד את הדפדפן מהקישור הזה. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.