סלופארק חניה מהנייד

אפליקציית החנייה סלופארק (Cellopark), המספקת שירותי תשלום חניה סלולרית בכחול לבן ובחניונים, השיקה פיתוח טכנולוגי חדש שימנע דוחות חניה מבוזבזים ויאפשר הארכת משך זמן החניה באופן אוטומטית.

השירות החדש, המתבסס על מדדים של שירותי מיקום או מערכת השמע/קישוריות הבלוטות' של הרכב, ומאפשר לנהג להפעיל חניה ללא הגבלת זמן, והאפליקציה תדאג להאריך את החניה בעצמה ותכבה אוטומטית כשהנהג יחזור לרכבו. בכך, אין צורך יותר לזכור להאריך את החניה או להסתמך על תזכורות.

לאחר הארכת החניה מקבל המנוי מסרון המודיע לו על הארכה אוטומטית של החניה עבורו. בעתיד תציע סלופארק גם שרות הפעלה אוטומטי לחניה ובכך תהפוך את כל התהליך לעצמאי, ללא מגע יד אדם.

מוקדם יותר השנה הייתה סלופארק הראשונה להשיק את כיבוי החניה האוטומטי, במסגרתו רשמה פטנט (Patent pending) שמסיים אוטומטית את החניה למשתמש באפליקציה ומונע תשלום מיותר בגין חניה שלא בוצעה. לאחר חצי שנה מדווחת החברה כי כ-40% מלקוחותיה משתמשים מדיי יום בטכנולוגיה החדישה ובכך חוסכים כ-50% מחשבון החניה החודשי שלהם.

מנכ"ל סלופארק, גיא סלוק: "סלופארק היא הראשונה בארץ שעומדת מאחורי המילים "הסוף לדו"חות". שירות הארכת החניה האוטומטי ממשיך את המהפכה בשוק החניה ונותן ללקוחות שלנו את האפשרות להפעיל את החניה ולשכוח ממנה ללא תזכורות וללא צורך במגע באפליקציה. המטרה שלנו היא להוזיל את החשבון החודשי של הנהגים בישראל, ליצור אמון ושקט נפשי עבור לקוחותיה, כך שכהארכת החניה בזמן לא תהווה מטרד. מדובר באבן דרך נוספת עבור עבורנו במאבק למען משתמשי החניה הסלולארית בישראל. פעולה זו באה בהמשך ישיר למהלך כיבוי החניה האוטומטי הביא בשורת חיסכון אמיתית לציבור החונים. נמשיך בפיתוחים טכנולוגים חדשניים בשוק החניה לטובת קהל לקוחותינו ולמצב את סלופארק כחברה החדשנית והמשתלמת ביותר".

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.