למשך כשבועיים הפך קניות אבנת בפתח תקווה למרכז לחובבי הגאדג’טים והטכנולוגיה. סלקום הקימה את מתחם ה”סלקום מובייל שואו” בו הציגה מגוון של משחקים, גאדג’טים וטכנולוגיות חדשות המשתלבות, איך לא, עם המכשיר הנייד שלנו.

ביקרנו בתערוכה וראינו שלל דברים חדשניים, חלקם מוכרים פחות וחלקם מוכרים יותר, ובעיקר את היכולות של הסלולרי שיוצאות מחוץ לקופסה. אלו חלק מהדברים שבתערוכה:

משחקים
מספר גאדג’טים המתלבשים על הסמארטפון ופועלים בטכנולוגיית המציאות מועשרת כמו אקדח המאפשר לירות בעצמים ווירטואליים ועוד. ראינו מסך ענק בו שותפים מספר שחקים יחדיו, כדור Sphero הכולל חיישני תנועה ונשלט על ידי מגע במסך הסמארטפון והטאבלט, מכוניות ומזל”ט הנשלטים מהסמארטפון ועוד.

גאדג’טים
במתחם ראינו שילוב של הסמארטפון במגוון של גאדג’טים כמו כלי נגינה סלולריים, ג’ויסטיק המולבש על המכשיר, תיבות נגינה JukeBox, נורת Phillips Hue המחליפה צבעים ונשלטת מאפליקציה והכל בתקשורת WiFi, מקרן בתוך כיסוי לאייפון ועוד.

בריאות וכושר
בתערוכה הוצגו פיתוחים חדישים ביותר בעולם הבריאות. אנשים כבר לא יצטרכו לרכוש מכשירים נוספים לטיפול הבריאותי שלהם ובאמצעות גאדג’טים שמתלבשים על המכשיר יוכל המשתמש לקבל מידע מיידי ומנוהל דרך האפליקציה. המכשיר הסלולר האישי שלנו ישמש כ"רופא אישי" ויאפשר למשתמש יכולות ניהול עצמאיות בכל היבטי הבריאות שלו. המכשיר יצוייד בכלים שמאפשרים מדידה, מעקב רפואי ושידור מידע ושיתוף בנתונים הרפואיים של המשתמש. הוא יצוייד בדוקרן לבדיקת רמת הסוכר בדם, יאפשר לבצע בדיקת לחץ דם ואק"ג, יכלול מד דופק לבדיקת קצב פעימות הלב, תנודתיות, גאדג'טים כמו מד חום שמתלבש על האייפון לבדיקת טמפרטורת הגוף, משקל שמתחבר ב wifi לנייד ונותן פירוט על אחוזי שומן בגוף תוך הצגת גראפים ועוד.

 

סלקום מובייל שואו פתוח לקהל הרחב עד ה-7.05.13 ומיועד לכל המשפחה, כך שאם אתם חובבי גאדג’טים שעדיין לא ראיתם הכל, אז מומלץ להגיע.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.