חברת C-DATA, היבואנית הרשמית של Apple בישראל, תתחיל לשווק בימים הקרובים את ה- Apple TV, מערכת לצריכת תוכן בידורי דיגיטלי בכל זמן, באופן בלתי מוגבל, מה- iTunes או מהרשת, באיכות HD, תוך שליטה על המערכת מכל המכשירים הניידים של Apple: iPad או iPhone. החברה, שמונתה כיבואנית וכמפיצה רשמית של חברת Apple בישראל בחודש פברואר האחרון, ממשיכה להוביל את מגמת הרחבת זמינות מוצריApple  לצרכן הישראלי, באמצעות הפצה רחבה לרשת של כ- 2,500 משווקים, ביניהם הרשתות הקמעונאיות הגדולות והמובילות בישראל, בתחום הציוד הסלולארי ובתחום המחשוב.

טלי חלפון, מנהלת חטיבת Apple בחברת C-Data: "הרחבת הסכם ההפצה מהווה עבורנו הבעת אמון אדירה מצד Apple, עמה אנו מסכמים כעת חציון מוצלח של פעילות משותפת בישראל. אנו מברכים על הרחבת הפעילות ובמסגרתה על הגדלת סל מוצרי Apple שאנו מציעים לצרכן הישראלי, בעיקר כי זהו עוד צעד בדרך שלנו לשפר את הנגישות של הצרכן למוצרי החברה, להביא אותם עד אליו, בכל נקודה בארץ, מדן ועד אילת".

כניסת C-Data כיבואנית ומפיצה רשמית של Apple בישראל שינתה את כללי המשחק ומאפשרת כעת למשווקים בכל הארץ להציע את מגוון מוצרי החברה ללקוחותיהם ולחסוך מהם את הצורך להגיע לחנויות מרוחקות ממקום מגוריהם, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של שירות מלא, בהתאם למדיניות Apple, אותו מעניקה C-Data באמצעות מעבדות DCS.

*הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.