רשת באג, הרשת הגדולה בישראל למוצרי אלקטרוניקה ומחשוב עם 67 סניפים בפריסה ארצית, יוצאת במהלך צרכני חדש בשיתוף ReCell – המובילים במיחזור והשמשת טלפונים סלולריים וטאבלטים. לקוחות באג שיגיעו לסניפים עם מכשיר סלולארי או טאבלטישן, תקין או תקול שברשותם יקבלו במקום זיכוי במעמד רכישה – מכל מגוון החנות, לרבות עבור שדרוג לטלפון או טאבלט חדש, רכישת ציוד מחשוב ואלקטרוניקה, אביזרים ועוד.

אמיר מודן, סמנכ"ל רשת באג: "מדובר במהלך המשלים את סל השירותים שלנו בתחום הסלולר, בין היתר מכירת סמארטפונים במחירים משתלמים חופשיים מהתחייבות, חבילות משתלמות של גולן טלקום, שירות תיקונים מקיף ועכשיו המהלך שמטיב עם הצרכן – זיכוי רוחבי התקף כמעט לכל מוצר בחנויות הרשת, מה שהופך את חווית השדרוג והקנייה לאטרקטיבית עוד יותר"

יאיר אלבז, מייסד ReCell: "החיבור של ReCell עם רשת באג טבעי ומאפשר לנו להרחיב את פועלנו למען סביבה נקייה יותר, הודות לפריסה רחבה של באג בכל הארץ, כל אחד יכול להזדכות, לקבל תמורה ולתרום לסביבתו"

איך זה עובד?

באג תתמחר כל דגם טלפון סלולאריבאמצעות ממשק של ReCell, לאחר בדיקה קצרה יוענק ללקוח זיכוי מיידי, למימוש במעמד הקנייה – מכל מגוון המוצרים המוצע ברשת באג (למעט מכשירי iPod, iPad). הטלפונים המוחזרים, יועברו לחברת ReCell למחזור והשמשה עבור מדינות מתפתחות.

גובה זיכויים לדוגמא

iPhone 4S– 1200 ₪

Galaxy II– 800 ₪

iPhone 3GS–330 ₪

Nokia E72– 190 ₪

Galaxy S– 330 ₪

BlackBerry bold 9780– 330 ₪

רשימת מחירים מלאה באתר www.recell.co.il

האותיות הקטנות

– הזיכוי במעמד רכישה בלבד, לא יינתן זיכוי כספי או עתידי, אינו תקף בהזמנות מוקדמות

– מותנה בהצגת תעודת זיהוי של הרוכש ולאתרו כמחזיר המכשיר

– ניתן לממש זיכוי אחד לרכישה

– בדיקת תקינות כוללת הדלקה של המכשיר ובדיקת נזק פיזי ממשי

– בחשש להונאה, הרשת רשאית לא לקבל מכשיר מלקוח

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.