צריכים לבחור ספה שתתאים למידות הסלון? רוצים לתלות תמונות במרחקים שווים ומדויקים? מזמינים מטבח חדש וצריכים מידות מדויקות? היפרדו לשלום מה"מטר רץ" המיושן והמסורבל והכירו את הפתרון המודרני והחדשני של BOSCH למדידות ביתיות:

מד טווח לייזר PLR15 – מכשיר קומפקטי ויעיל המיועד לשימוש ביתי במדידת מרחקים ומידות בטווח של 15 מטר. המכשיר החדש מייתר את הצורך ב"מטר רץ" ומאפשר לבצע מדידות ללא סיוע אדם נוסף. בלחיצת כפתור אחת ניתן כעת  לבצע מדידות ולקחת מידות בצורה מדויקת, קלה ופשוטה. המכשיר זוכר את המדידה האחרונה שבוצעה בעזרתו ובכך מאפשר לעשות שימוש במידות שנלקחו גם לאחר זמן.

מד טווח לייזר PLR15 של BOSCH- מגיע עם שתי סוללות AAA, משקלו 80 גרם בלבד והוא בעל רמת לייזר 2 – המחייבת את המשתמש להימנע מלכוון אותו לאזור העיניים.

בקישור שלהלן ניתן לצפות בסרטון מצחיק המדגים את הנחיצות והיעילות של מד טווח לייזר  : PLR15

מחיר והיכן ניתן להשיג:

את מד טווח לייזר PLR15 החדש, כמו גם את כל כלי העבודה הביתיים של מותג BOSCH, ניתן להשיג ברשת ACE ובחנויות כלי העבודה המקצועיות והמתמחות, במחיר של 330 ₪ .

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.