אף שייתכן כי מספר משתמשים התאכזבו נוכח העובדה שגם השנה לא הושק דגם גדול יותר של iPad, שוב עולות הדלפות חדשות ועקשניות על זהותו של מכשיר מסתורי וגדול יותר שייתכן ויושק כבר בסוף הרבעון הראשון של 2015.

ה-iPad החדש, או בשמו המקצועי שיהיה כפי הנראה iPad Pro או iPad Air Plus, נחשף במספר שרטוטים במגזין טכנולוגי יפני שצפוי להגיע לשווקים בתחילת ינואר בשנה הבאה. על פי ההדלפות, נראה כי ה-iPad החדש יהיה גדול באופן משמעותי מקודמו: גודלו מוערך ב-12.2 אינץ' ולא 12.9 אינץ' כפי שסברו תחילה, בנוסף, כך טוענות ההדלפות, הוא יהיה מעט עבה יותר 7 מ"מ לעומת ה-iPad Air 2 שהושק לאחרונה בעובי של 6.1 מ"מ.

ההדלפות מתייחסות גם לקרבי המכשיר. בעוד הדלפות קודמות טענו כי המעבד יהיה זהה לזה של ה-iPad Air 2, השרטוטים הפעם מציעים כי ייתכן ואפל (Apple) תשלב את מעבד ה-A9 במכשיר החדש.

חלק נכבד בשרטוטים מתייחס דווקא לרמקולים שישולבו במכשיר החדש, אם אכן יושק. בעוד ה-iPad הנוכחי מתהדר בשני רמקולים בצידו התחתון של המכשיר, הדיווחים הפעם טוענים כי ייתכן והחברה תבחר לשלב ארבעה רמקולים, אחד מכל צידו של המכשיר, על מנת לנצל בצורה טובה יותר את עוצמת הסאונד שתבקע מהמכשיר החדש.

כך או כך, כנראה שבכל זאת נצטרך לחכות עד לתום הרבעון הראשון של 2015 בכדי לראות האם אפל מתכוונת לתת מענה לליין הטאבלטים המוגדלים של סמסונג (Samsung), ה-Galaxy Tab Pro וה-Galaxy Note Pro.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.