יצרנית האודיו הגרמנית ביירדינמיק (Beyerdynamic), מותג ותיק המייצר מיקרופונים, אוזניות ומוצרי אודיו אלחוטיים, נוחת בישראל. באירוע עיתונאים שקיימה הבוקר (א') חברת "חלילית" המייבאת את המותג, נחשפה סדרה חדשה של אוזניות הפונה גם לקהל הרחב זאת מלבד השוק המקצועי. האוזניות מצטרפות למגוון דגמים בתצורות שונות ואלה יחלו להימכר בקרוב בישראל. כמו כן, הציגה החברה שיתוף פעולה עם הפרויקט המוזיקלי Ape Records.

בעוד שהחברה ידועה בעיקר בייצור ובאספקת ציוד לאולפנים ולמופעים, היא השיקה לאחרונה את סדרת ה-Custom הכוללת שני דגמים: Street ו-One Pro Plus וניתן לעצב אותן בהתאמה אישית באמצעות 16 כיסויים מיוחדים בשלל עיצובים. ה-Custom Street הן אוזניות קלות משקל ומתקפלות לגודל קומפקטי, נוח לנשיאה והן מגיעות עם נרתיק קשיח לאחסון קל. אוזניות ה-Custom One Pro Plus אמנם פחות קומפקטיות והן גם לא מתקפלות, אך הן מציעות טווח תדרים רחב יותר ורפידות גדולות לסינון רעשים אפקטיבי יותר.

לאוזניות שבסדרה כריות מרופדות העשויות מבד נושם, ומלבד היותן אטומות לרעשי הסביבה הן מתהדרות בבאס (Bass) עוצמתי. באוזניות הסדרה ישנו כפתור מיוחד שבורר בין מצב 'פתוח' למצב 'סגור' המאפשר 'לשחק' עם עוצמת הבאס אל מול הבידוד עם הסביבה הרועשת.

אוזניות Custom one pro plus - BEYERDYNAMICניתן לחבר אותן למגוון מערכות, כמו גם היכולת לחבר אותן אל הסמארטפון, אך לא באופן אלחוטי. "טכנולוגיית אלחוט נתונה לרעשי סביבה. מותג Beyerdynamic הוא מותג שמרני…הם מעדיפים לדלג טכנולוגית אחורה ולהגיע לנקודה שאיתה מרגישים שאיכות הסאונד היא הטובה ביותר", מסביר קובי פיש, מנהל השיווק של רשת "חלילית".

שיתוף פעולה מוזיקלי

את ההשקה משלבת חברת "חלילית" בשיתוף פעולה של המותג עם חברת Ape Records. תמיר מוסקט, מה'בלקן ביט בוקס' ומפיק מוזיקלי העומד בראש פרויקט Ape, הציג באירוע כמה חומרים עתידיים של הפרויקט וציין מדוע החיבור המסחרי עם Beyerdynamic תומך בערכים של Ape הכוללים חדשנות ויצירה איכותית וגם פרועה יותר.

האוזניות צפויות להימכר ב-11 החנויות של רשת חלילית ברחבי הארץ (כשלאחרונה נפתח הסניף החדש ברמת החייל בתל אביב). כמו כן, פועלת החברה על שיתופי פעולה עם חנויות סלולר, עם רשת "התו השמיני" ועם חנויות נוספות. דגם Custom Street כולל תג מחיר של 629 שקל וה-Custom One Pro Plus כוללות תג מחיר של 1,199 שקל. לשני הדגמים אחריות לשנה.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.