זהו הדוראיד שחיפשתם: שמחה רבה לחובבי מלחמת הכוכבים (Star Wars) כי BB-8, הדרואיד החמוד אשר הופיע בסרט ׳מלחמת הכוכבים – פרק 7: הכח מתעורר׳ (Star Wars: The Force Awakens), הגיע ארצה.

כל מי שצפה בכח מתעורר לא יכל להתעלם מ-BB-8, הדרואיד העגלגל וחמוד אשר גנב את ההצגה, דיסני (Disney) ראו כי טוב ויצרו בשיתוף עם חברת ספרו (Sphero) גרסה ביתית של הדרואיד אשר נשלט מרחוק על-ידי מכשיר הטלפון החכם, באמצעות בקרים על-גבי המסך או פקודות קוליות. העיצוב של BB-8 נאמן לסרט והוא רובוט כדורי כשחלקו התחתון הוא עגול לחלוטין, הוא מתנועע על-ידי שימוש בגירוסקופ שגם משאיר את הראש, אשר ׳מחובר׳ לגוף באמצעות מגנט, מיושר. BB-8 מסוגל להתגלגל ולנוע לכל כיוון במהירות מרבית של 7.2 קמ״ש ותקן הבלוטות׳ מאפשר לשלוט בטווח מירבי של עד 30 מטר. הסוללה הפנימית מאפשר זמן פעולה של עד שעה ואז ניתן להניח את הדרואיד העגול על עריסת ההטענה שם הוא ייטען באופן אלחוטי.

בנוסף בעזרת יישום השליטה, אשר מיועד למכשירי אנדרואיד ו-iOS, תומך במציאות-רבודה ומאפשר לצלם את ה-BB-8 ולהקליט סרטונים בהן BB-8 נראה שהוא מקרין הודעות וידאו.

את BB-8 תוכלו לרכוש כרגע דרך אתר וואלה שופס  במחיר של 899 שקל, זאת בהשוואה למחיר באמזון שם ניתן לרכוש אותו במחיר של 149 דולר, שהם כ-560 שקל לא כולל מיסים.

צפו ב-BB-8 בפעולה

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • Dan.R

  כבר כמה שנים שיש דגם כזה רק צבעו אותו והוסיפו ראש

 • אלעד

  בלי לשים לב אפשר לחשוב שהוא כדור ולבעוט בו

 • אובי וואן

  יש לי אחד כזה :
  א) המחיר 150$ הוא המחיר הישן כאשר היה הושק חודשיים לפני הסרט, כיום המכשיר עושה 130-120 דולר באמזון עם משלוח חינם (בתוך ארה"ב)
  http://www.amazon.com/gp/product/B0107H5FJ6/ref=as_li_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=9325&creativeASIN=B0107H5FJ6&linkCode=as2&tag=tgs084-20&linkId=SEVJX5RCA6H7RSGM
  ב) מבחינה שימושית זה צעצוע חמוד ונחמד, וצריך הרבה מקום כדי להסתובב איתו כמו שצריך.
  ג) מבחינת שימושיות, זה נחמד לאיזה חודש ואז הוא שוכב על המדף ומדי פעם אני מוציא, זה לא כמו משהו שוטף שמשתמשים בו כמו פלאפון.
  ד) הסרט יצא לפני חצי שנה, אז להשים תג מחיר של פי 2 מיום ההשקה זה מוגזם.

 • RuR

  מחיר מופקע

 • RuR

  צפיתי בסרט, ולא ממש הייתי אומר שהוא גנב את ההצגה… הוא היה שולי למדי.

 • ✡ Netanel ✡

  נחמד חחחח…
  יכול לשמש גם ככדורגל או שהוא קטן מדי בשביל זה?

 • pizzaboy

  זה כל כך מגניב