ארגון Red Dot, שידוע בעולם העיצוב בעיקר בזכות פרסי העיצוב שהוא מחלק מדי שנה, חשף (במתכוון או בטעות) תמונות חדשות של הסמארטפון החדש של אסוס (ASUS), ה-ZenFone 3, שעתיד לצאת רק לקראת סוף השנה. בעוד שמה שמעניין את Red Dot כאמור הוא בעיקר העיצוב של המכשיר, אפשר להסיק ממנו לא מעט פרטים על המפרט הטכני שלו.

ה-ZenFone 3 יגיע בגוף מטאלי שמזוהה עם מוצרי אסוס כבר לא מעט זמן, אולם במקום השימוש בחיפוש פלסטיק מדובר הפעם בעיצוב מתכתי ויחד עם זאת ובדומה לעיצוב מכשירי האייפון של הדורות האחרונים, נראה מסגרת אלומיניום מעוקלת סביב המכשיר. בנוסף, הוא יגיע עם זכוכית בגימור קמור 2.5D לא רק בצדו הקדמי אלא גם באחורי וכי כפתורי המגע ישולבו מתחת למסך ולא כחלק מהממשק.

בדיווחים לגבי המפרט מצוין כי הוא יכלול מצלמה קדמית עם פלאש, חיישן לפוקוס מהיר מבוסס לייזר ומחבר טעינה USB-C. בנוסף יש אזכור לחיישן טביעות אצבע, אך מכיוון שהוא לא נראה בתמונות יש להניח שהוא ימוקם בצדו האחורי של המכשיר וישולב כנראה בתוך כפתור ההפעלה והכיבוי המלבני.

לא ברור כאמור מה יכיל המכשיר בתוך קרביו, כאשר הערכות מדברות על מעבד אינטל בדומה לדורות הקודמים ולא קוואלקום. בנוגע לתאריך ההשקה, המכשיר ככל הנראה יוצג בספטמבר במהלך תערוכת IFA 2016, או שאולי אפילו קודם בתערוכת Compute שתיערך בחודש יוני בטיוואן.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • קוראים אותי

  סוף סוף פרטים על הדגם הבא…
  העיצוב ממש יפה!!! רק מה שחסר לי זה הלוגו מקדימה…אני חושב שצריך את זה כי מראה על מותג…

  *בעל ZenFone 5 שחבר שלו קנה בעקבותו את ה ZenFone 2…

  • Roy

   ההפך עיצוב ללא לוגו קידמי משדר יותר יוקרה כמו הנקסוס והאייפון ובקרוב גם HTC.

   • קוראים אותי

    או להפך…שזה חברה סינית לא מוכרת…

 • iphone1000

  עיצוב מדהים ! סוף סוף..

 • Netanel

  שנה כבר שאני מחכה לטלפון הזה…
  אין מצב שזה העיצוב, נראה לא אמין מאוד.

 • בורה אברמוב

  וואלה אני הכי מרוצה מהעיצוב הזה מאשר שאר הטלפונים