חברת ASUS , קונצרן המחשבים העולמי, הציגה אתמול (ב', 7.1) בכנס Consumer Electronics Show  (CES) 2013, תערוכת האלקטרוניקה הבידורית הגדולה בעולם, את ה- ASUS Transformer AiO, מחשב ה- All in One הראשון בעולם המריץ את מערכת ההפעלה Microsoft Windows 8 ובעל מסך מגע מלא בגודל 18.4", המתנתק בקלות ומשמש, עם ניתוקו, גם כמחשב לוח (טאבלט) עצמאי, בעל שתי מערכות הפעלה: Windows 8 ו- Android 4.1. עוד הציגה החברה, בכנס שמתקיים בלאס וגאס, ארה"ב, גם את ה- ASUS Qube עם ה- Google TV Media Streamer, המביא את התוכן הבידורי מהאינטרנט ישירות אל מסך הטלוויזיה, שני מוניטורים ייעודיים לגיימרים, דגם PA249Q ProArt ודגם VG248QE, ואת נתב (ראוטר) ה- WiFi הקטן בעולם, מדגם ASUS WL-330NUL Pocket Router, המאפשר הנאה מגלישה אלחוטית בכל מקום ובכל זמן ומתאים במיוחד לאנשי עסקים ולמרבים לשהות בנסיעות.

את מרבית תשומת הלב משך כמובן ה- ASUS Transformer AiO, מחשב מסדרת All in One המצויד במעבד הדור השלישי של Intel® CoreTM ובכרטיס גרפי מבית NIVIDIA® להנאה מביצועים חזקים במיוחד. למחשב, המריץ את מערכת ההפעלה Windows 8 במלואה, מסך Full HD בגודל 18.4", המאפשר, הודות לטכנולוגיית ה- IPS, תצוגה חדה וברורה, בכל תנאי מזג אוויר, בפנים או בחוץ. כאמור, המסך מאפשר ניתוק קל ומהיר ואז הוא משמש כטאבלט עצמאי לכל דבר, המריץ את מערכות ההפעלה Windows 8 ו- Android ICS 4.1, באופן המאפשר התאמה אופטימלית לצרכי המשתמש. לצד דגם ה- AiO, הציגה החברה עוד מגוון מוצרים חדשים, ביניהם ה- ASUS Qube עם ה- Google TV Media Streamer, פלטפורמת האנדרואיד המאפשרת הנאה ממגוון תכני בידור אינטרנטיים על גבי מסך הטלוויזיה, הראשונה בעולם מסוג זה המאפשר בקרת תנועה וחיפוש קולי.

לצד המוצרים החדשים הציגה החברה גם מגוון מחשבי לוח ומחשבים אולטרה ניידים, שכבר נמכרים בישראל, דוגמת ה- ASUS TAICHI, ה- ASUS VivoBook, וה- ASUS ZenBook Touch ואת ה- ASUS Transformer Book, אשר צפוי לנחות בישראל במהלך הרבעון הראשון של שנת 2013.

מחירים למוצרים החדשים שהוצגו ומועדי הגעה לישראל: טרם נקבעו ובוודאי ימסרו בהמשך.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.