Archos 53

אחרי ההודעה על כניסתה של ארכוס (Archos) לשוק הסלולר בחודש שעבר, מכריזה החברה על שלושה מכשירים חדשים במחירים זולים יחסית לשוק: הכירו את Archos 35 Carbon, Archos 50 Platinum ו-Archos 53 Platinum.

Archos 53 Platinum
היקר מבין השלושה הוא גם הגדול מכולם, המאובזר במסך מגע 5.3 אינצ’ מסוג IPS ברזולוציה של 960×540 המספק 220dpi ורץ על מעבד מרובע ליבה Qualcomm 8225Q A5 בתדר 1.2GHz עם 1 ג’יגה ראם ו-4 ג’יגה לאחסון. הוא תומך בכרטיס microSD עד 64 ג’יגה, מצויד במצלמה 8 מגה פיקסל עם archos_50platinum_Amb_hidef_1פלאש LED וצילום וידאו 720p ומצלמה קדמית 2 מגה פיקסל. הוא רץ על מערכת האנדרואיד 4.1.2 Jelly Bean ומחוזק עם סוללה בעלת הספק של 2,800 מיל אמפר יחד עם תקשורות כמו WiFi ו-Bluetooth וחריץ SIM כפול. מחירו מעבר לים $249.99, שהם כ-900 שקלים.

Archos 50 Platinum
עוברים למכשיר האמצע, גם הוא בעל מימדים לא קטנים במיוחד ומגיע עם מסך 5 אינצ’ מסוג IPS ברזולוציה 960×540. הוא מצויד באותו המפרט של Archos 53 כך שהמצלמה והמעבד הינם זהים, אולם הסוללה יורדת ל-2,000 מילי אמפר ומחירו גם כמאה שקלים פחות ($219.99).

Archos 35 Carbon
האחרון והקטן מבין השלושה הוא ה-Archos 35, וכבר אתם יכולים לזהות משמו כי הוא מציע מסך 3.5 אינצ’ בעל רזולוציה נמוכה של 320×480. מצויד במעבד Qualcomm 7225A הפועל בתדר 1Ghz עם זיכרון של 512 מגה ראם, אחסון פנימי 4 ג’יגה ומצלמה קדמית ואחורית באיכות VGA. יש גם חריץ הרחבה microSD וסוללה בסיסית של 1,300 מיל-אמפר וכמובן אנדרואיד בגרסה 4.0 ICS. מי שמוכן להתפשר על המפרט יוכל לרכוש אותו במחיר אטרקטיבי של $99 שהם כ-360 שקלים.

המכשירים יגיעו בקרוב לאירופה, ועוד אין לנו מידע לגבי השקתם בישראל.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • מאיר גיל שבת

  להיזהר ולא לגעת במכשיר ארקוס 50 פלטינום של רשת באג מולטיסיסטם. מכשיר גרוע עם סוללה מאוד חלשה .קניתי מכשיר כזה בסניף באג בקניון הזהב בראשון לציון לילדה שלי בת 11 .המכשיר עלה 900 ש״ח . והוא לא שווה שקל . במיוחד כי אין חלקים או ציוד נלווה לטלפון הזה בארץ . אין להשיג מגן מסך או נרתיק . וכתוצאה מכך לאחר יומיים המסך נסדק . ואין מסכים לטלפון הזה ורשת באג מתנערת ממנו למרות שהם היבואנים שלו והוא נקנה אצלם ברשת .גם אם המכשיר חדש שנקנה לפני יומיים הם מפנים אותך למעבדות סלדון שזה מעבדה חיצונית .ושם דורשים 900 ש״ח על החלפת מסך .ואין להשיג מסך לטלפון הזה באף מקום בישראל .גם לא ברשת באג . בנוסף אין לטלפון הזה נרתיקים ומגיני מסך בישראל גם לא ברשת באג . והסוללה שלהם מאוד חלשה למרות שהחלפתי לסוללה חדשה . הסוללה נגמרת אחרי 20 דקות עד שלושים דקות . בקיצור לא לקנות מכשיר ארקוס בישראל ובטח שלא ברשת באג כי הם מתנערים מהמכשיר למרות שנותנים לך תעודת אחריות של באג לשנה .בקיצור שקרנים לא להתקרב ולא לגעת .

 • מתוך התנסות אישית עם חברת ARCHOS כל השוקלים לרכוש, אם חשבתם ש-iPhone שביר אז בואו רק נגיד שתצפה לכם הפתעה לא כל-כך נעימה
  עידן

 • יחכךלשיחדךלכע

  משום מה נדמה לי שכבר בשנה הבאה אני יוכל להתחיל לבנות פלאפון אנדרואיד לפרויקט בבית ספר …

  לא רחוק היום שימכרו משחקי קופסא של קודקוד "בנה לך מכשיר אנדרואיד בעצמך"

  מה זה כל חברה שנייה בעולם מוציאה מכשיר אנדרואיד

  • נירוש

   כבר היום יש לך את רספברי פאי.
   חוצמזה שתחרות זה תמיד טוב בצרכנות.

 • Iam gal

  רזולוציה זוועתית במיוחד שהמסך ענק. חבל.

 • ינון

  אפשרי להזמין אותם לארץ?

 • דביר

  מחיר מעולה לתמורה! (לפחות בחו"ל)

  • נירוש

   אתה יכול כבר היום להזמין מכשיר עם אותו מפרט ב-650 שקלים מאתרים סיניים.
   ארכוס זה לא מותג שמצדיק את התוספת מחיר הזאת

  • צביקה

   ברצוני להצטרף לדביר ולחזק את תגובתו אכשתי לפני כחודש ימים מכשיר סמארטפון מתוצרת ארקוס דגם ארקוס 40 ואני מאד מרוצה ממנו בשלב זה אין לי שום טענות ובעייה עם המכשיר ועם נוחיות השימוש והגלישה הידידודית למשתמש ולמרותשעברתי אליו מטלפון דור שני והתקשתי בתחילה להשתמש בצג המגע תוך זמן קצר השתלבתי ולמרות שכל יום אני מגלה פיצרים חדשים ותכונות חדשות במכשיר דלא הייתי מודע להם אינני רואה סיבה להשקיע באייפון למשל בעלות ממוצעת של 3600שקל כשהמכשיר על לי 600 שקל בלבד והעלות החודשית מסתכמת ב10 שקל בלבד משום שאיני מוציא הרבה שיחות ממנו ויותר מקבל שיחות מלקוחות שלי ומחברים וממשפחה ומהבית אני מתקדר מטלפון נייח של הוט בחבילת וריפל שבו השיחות לנייד ולטפון קווי הם בחינם וללא הגבלה גולש בבית ללא הגבלה בעזרת ראוטר ובחבילה כלולים 100 מגה בלבד של גלישה שכבר ניצלתי בשבוע הראשון ומעל 100 הגלישה היא איטית אבל בחינם.

 • אבל אנחנו עדיין מחכים לטאבלט ב-119$ שהם הבטיחו להוציא בסוף מרץ..