ארכוס (Archos) עובדת על הדור הבא של טאבלט המשחקים שלה. תמונה של הטאבלט החדש, וחלק מהמפרט שלו, הופיעו לזמן קצר באתר המכירות HKTDC, אך הורדו. החברה הציגה את ה-GamePad שלה ב-CES האחרון בינואר.

כמו קודמו יגיע ה-GamePAd 2 ים מסך 7 אינץ' שמוקף בכפתורי משחק, אבל בעיצוב מעט שונה. מסך הוא מסך IPS שמציע רזולוציה של 1,280×800 פיקסלים לעומת ה-1.024×600 פיקסלים של המכשיר הראשון. זיכרון העבודה צמח מ-1 ל-2 ג'יגה-בייט, והוא יוצע עם 8 או 16 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון שניתן להרחבה עם microSD. רוב הדברים ההיקפיים האחרים אמורים להיות זהים פחות או יותר, כמובן עם עדכון של האנדרואיד מ-4.1 לגרסה חדשה יותר.

ההבדל העיקרי בין שני הדורות הוא  המעבד. מול מעבד Cortex-A9 כפול ליבה במהירות 1.6 ג'יגה-הרץ, ב-GamePAd 2 יהיה מעבד 4 ליבות באות המהירות, ככל הנראה ה-RK3188 של Rockchip.

המחיר טרם ידוע, אבל ככל הנראה המחיר לסוחר הוא 170 דולרים בעת רכישת 500 יחידות. מחיר של 199.99 דולרים לצרכן, או אולי קצת יותר, נראה סביר.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.