Apple Watch 2 Nike

כעשרה ימים לאחר השקת צמד מכשירי iPhone 7 (האייפון 7) בישראל לצד Apple Watch 2, הגיע כעת לארץ מהדורת +Nike לשעון החכם של אפל (Apple) שעוצבה במיוחד עבור חובבי הספורט.

שעון Apple Watch Nike שפותח בשיתוף נייקי (Nike), יושק בארבע רצועות ייעודיות בצבעים שונים וכן בגדלי 38 ו-42 מ"מ כמו יתר דגמי השעונים. הוא יימכר בלעדית באיידיגיטל במחיר של 1,999 שקל לדגם 38 מ"מ בעוד רוכשי הדגם הגדול, גרסת ה-42 מ"מ יצטרכו להיפרד מסכום של 2,099 ש"ח.

השעון מגיע עם מספר אפשרויות ייחודיות לספורטאים ומשלב את אפליקציית Nike+ Run Club באופן מובנה. ניתן באמצעותה לעקוב אחר נתוני הספורט שלנו, לצפות במסלול שעברנו, להזמין ולשתף חברים בנתונים, ולהתחבר לקהילת הספורטאים העולמית.

מהדורת ה-Apple Watch Nike מגיעה עם רצועה צבעונית בעלת פתחי אוורור וממשק גרפי ייעודי הכולל עיצוב שעון בלעדיים. מלבד זאת, היכולות דומות לשאר שעוני הדור השני כך שהוא מגיע עם GPS מובנה ועמידות למים בעומק של עד 50 מטרים, זאת מלבד אפשרות לקבלת ההתראות, התקנת האפליקציות ועוד.

מנכ"לית איידיגטל, איילת צרפתי רוזן מסרה כי: "אנו שמחים לבשר על הגעת Apple Watch Nike+ לישראל. שיתוף הפעולה בין שתי החברות הגדולות יצר מוצר אופנתי וייחודי לחובבי הספורט והריצה. כמו בהשקות רבות שלApple  המלאי שהגיע מוגבל ואנו נערכים מבחינת מלאים כדי לעמוד בביקושים בהמשך."

וידאו: Apple Watch Nike Plus בפעולה

 

 

 

 • Ebates – Cash Back

  כמה הוא עולה בחו"ל ?

 • Itai

  מלבד הרצועה הוא זהה לחלוטין ביכולות שלו לאפל ווטש 2 "הרגיל".

  • M.G.

   זה נכון, אך מלבד תכונות גם קיימים בו ״עיצובי שעון״ ייחודיים ואת הרצועות המיוחדות לא ניתן לקנות בנפרד.

 • אור

  מפתיע חשבתי שהוא לעולם לא יגיע.

 • pt020

  50 מטר עומק…. רק שכחו שבלוטוס לא עובד במים אז חוץ משעה הוא לא יראה דבר

  • M.G.

   בשעון מסדרה 2 יש כעת חיישן ג׳יפיאס מובנה והוא כולל אימוני ספורט לשחייה במים. כך שזה מה שאמורים לעשות איתו במים.

   • pt020

    ג'.פי.ס לשעון היה כבר לפני 3 שנים בסוני סמארט ווטש 2/3
    ואם האפליקציה מותקנת על השעון אז היא תעבוד אבל
    עם זיכרון כל כך קטן אי אפשר להתקין הרבה מהן…
    ואדם לא מתאמן בעומק 50 מטר אז זה גם מיותר.
    וגי.פי ס לא עובד במים!!
    🙂

    • M.G.

     השעון כולל אימוני שחייה וזה מה שאמורים לעשות איתו בעת שחייה, הוא לא מציג רק את השעה. אתה לא יכול להכחיש משהו עובדתי! ולא התכוונתי לקשר בין הGPS לעובדה שהוא כולל אימוני שחייה.

     • pt020

      אתה ממשיך עם השטויות שלך?
      מדידת ביצועים עובדת על ידי חיישנים וקשר אלחוטי…
      השעון לא יוכל למדוד שום דבר במים כי גלים בתדרים כאלה לא עובדים מתחת לפני המים,הבנת?

      • M.G.

       קודם כל, אל תגיד לי ״הבנת?״ אני לא חבר שלך ולא מכיר אותך – אני לא מעוניין לדון עם מישהו שלא מסוגל לשמור על רמת דיון תרבותית. ועכשיו, לנושא – כאשר חברה מצהירה באופן רשמי על יכולת מסויימת של מוצר, אז היכולת הזאת קיימת, במיוחד במקרה של אפל. לשעון אימוני ספורט לשחייה במים אשר מודדים מרחק (=כמות בריכות שנעברו) דופק, קלוריות שנשרפו, זמן, מהירות וכו׳. כמובן שכל החיישנים שאחראים על מדידת הביצועים האלה עובדים גם במים, הרי זה אימון בריכה ובבריכה שוחים במים (גילוי מרעיש!). קשר אלחוטי כלל לא נדרש לו בשביל הפעולות הללו. אז אם מישהו כבר לא מבין כאן, זה אתה.

       • pt020

        ולפי תגובתך אתה הכבשה או המוכר בחנות
        כשאני מנסה להסביר לך שגלי בלוטוס,ג.פי.ס,ואחרים(בתדרים גבוהים)
        לא עובדים במים אתה כמובן יודע יותר טוב.
        אפל הכניסה בשעון גלים שמשנים את חוקי הפיזיקה במיוחד בשבילך.

        • M.G.

         אני יודע ואני לא אומר שלא! אבל זה לא משנה את העובדה שיש בו אימוני ספורט לשחייה.

 • Mans

  מה שלא ברור, למה מתוך 7 יבואנים שיש לאפל בישראל אתם רצים ליבואן איידיגיטל העתיק שסובל מחויית קניה ירודה ושירות הגרוע מכל הספקים?

  • Arik Shainer

   אתה מתבלבל בין יבואניות, משווקות ומפיצות. היבואניות היחידות שישנן כרגע בארץ הן אייקון גרופ (איידיגיטל), סי-דאטה ומפעילות הסלולר. אני מניח שהתכוונת גם לבאג, אייבורי, אייסטור ועוד, אולם אלו מפיצות ומשווקות. לשעון בכל אופן, היבואנית היחידה היא אייקון גרופ.